Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

Има и Ђоковић па се нешто Шарапова мува око њега. Видех фотке како играју фудбал. Ја на тенис гледам као на трећу смену у Ургентном центру. Сви имамо брачне (дугогодишње партнере), али кад се осамимо на неком турниру, хефтамо се као зечеви.

Share this post


Link to post
Share on other sites

decko dig'o nos, oce da gradi terene ovde, onde, akademije , kurce, palce , a ne moze da prodje prvo kolo na turniru na kome brani poene i sampionsku titulu.stici ce on federera ako se izuje bos , a mozda ni tad!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

decko dig'o nos, oce da gradi terene ovde, onde, akademije , kurce, palce , a ne moze da prodje prvo kolo na turniru na kome brani poene i sampionsku titulu.stici ce on federera ako se izuje bos , a mozda ni tad!!!!!!!!

:) :) :) :) :) :)

 

ovaj zajebao ceo YuMetal po gluposti

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta zajebo, pa cim nesto osvoji on sledeci turnir ne moze da se sastavi !!!!!!!!

tako je bilo posle Australije , sad je tako posle finala sa Fishom....... kako ce da bude veliki sampion ako gubi protiv nekih pacera??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno je sve to, zato su Federer i Sampras grandioze. Sljakatori, jebi ga, uzimaju svaki mec ozbiljno. Nole s druge strane, iako veoma ambiciozan decko sto je za pohvalu, zivi zivot o kom mi ostali smrtnici mozemo samo da sanjamo. Tako da, omakne se mladicu, jebiga toliki milioni dolara u banci, gajba u Monte Karlu, cimanje po belosveckim zurezama, ne bi mogao Gospod Bog da se fokusira (kad je imao dvaes let).

Edited by Odliveni Mozak

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta zajebo, pa cim nesto osvoji on sledeci turnir ne moze da se sastavi !!!!!!!!

tako je bilo posle Australije , sad je tako posle finala sa Fishom....... kako ce da bude veliki sampion ako gubi protiv nekih pacera??????

 

Ћути, не сери. У курац да га љубиш што је одлучио да у том напаћеном, осиромашеном граду у ком су се рибе јебале за две пљуге и колу, гради објекте који ће, што би ретардирани спортски новинари рекли, "привући крем светског тениса". Да, неће стићи Федерера, ОСИМ ако не запосли тебе као тренера. У том случају, небо му је једина граница.

 

 

Штета за поене, али надокнадиће се то пред крај године, у дворанама. Сад само мислити о Ролан Гаросу и како победити надала у финалу.

Ех, Марија, Марија курво, шта направи човеку.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aloooo bre ljudi sta serete bre....stoji da je decko nas najbolji teniser svih vremena, da verovatno necemo imati boljeg, da ce za koju godinu biti najbolji na svetu , da ovo moze svakome da se desi ali ipak izgubiti na turniru na kojem branis sampionsku titulu i 500 bodova od coveka kojem je ovo osmi profesionalni mec u karijeri to je vec nedopustivo i njemu i njegovom timu!!!!!!!a tako je bilo i posle Australije!!!!! A sto se tice ovoga koji je pre dva posta srao da treba da ga ljubimo u kure sto ce da gradi terene po KG-u ----- cini mi se da je pre neku sedmicu potpisao ugovor i sa Beogradom za pravljenje terena i od tada se Kragujevac uopste ne spominje!!! Pa ako ne bude gradio terene ........

Share this post


Link to post
Share on other sites

a tako je bilo i posle Australije!!!!!

 

nisam siguran ali moguce da je to posle melburna pustio, u marseju, ne znam da li je branio puno bodova. ovo u majamiju sigurno nije pustio. posto ce izgubiti 495 bodova.

kad kazem pustio mislim nije se trudio zbog umora, zasicenja, trenutnog nedostatka motivacije nakon osvajanja velikog turnira itd.

 

ocekivao sam da iz istog razloga relativno rano ispadne u majamiju, ali ne vec u drugom (za njega prvom) kolu. mislim, iluzorno je bilo ocekivati da osvoji turnir, zato sto je to drugi strasno jak turnir (u rangu grand slam-a, igraju svi najbolji na svetu) za redom, iako je trenutno verovatno najbolji teniser na svetu.

 

kanada, marsej, majami - tradicija se nastavlja. ali ipak su uspesi u prvom planu a ne neuspesi nakon tih uspeha. kazem, dodje do praznjenja, normalno je to...

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm, jebem li ga, napredovace verovatno par mesta u svakom slucaju

za njega je vazno da nastavi/pocne da igra dobro u kontinuitetu, odnosno da na jakim turnirima redovno prolazi po nekoliko kola

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...