Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Pa nije bash ubedljivo. Zadar ima 3 poraza. Shto znachi, da su izgubili sinoc, i onda izgubili od zadra u gostima, onda bi, uz poraz odredjene visine mogli da budu drugi. To ce sigurno biti kljuchni mech...

Шта би било кад би било. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jbg start sezone, 2. kolo chini mi se beshe, josh nisu bili uigrani, FMP josh nije bio jadan kao sad..i jbg. No to je manje bitno sad. Treba sutra isprashiti Madridjane kako valja. Ja verujem u pobedu! I prolaz na kolokvijumu iz menadzmenta! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

znachi kako dobar sketba :rockdevil: mushka borba, biju odbrane...ja sam zadovoljan kako se drzimo, ali bre Tripko jadan ne moze trojku da ubode? Gimme a break!

 

A ko je vodeci na listi strelaca? Slavko Vranes :) :) Chovek i zakucao! i dao kosh/faul!! E sad sam sve video..

Share this post


Link to post
Share on other sites

tripkovic.jpg

-kill-.gif

 

znachi...ja ne znam koj se klinac deshava sa ovim likom..ne moze bre SAM jebenu trojku da mune...

 

kolega@ Da znash...Strahinja the useless, Milton the neizivljeni Amer, Slavko....pa, Slavko me sinoc zasenio kad uspeo da zakuca, i da kosh faul :) ali dotle samo bol i tuge sa njim...

 

bek-shuter je za paritzan postala misaona imenica jbt..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja da sam igrao, od onih suteva dao bi makar 2 trojke... poznajem sebe i garantujem zivotom da bi bolje sutirao od Tripkovica... ne znam sta se desava sa njim... on pre dve godine nije mogao da promasi trojku... koj mu kurac, ja ne znam... Sto se Zvezde tice, veoma zanimljiva utakmica, Buducnost malo ispala tupava, al ok... i da je izgubila Zvezda, nista se znacajno ne bi promenilo... vec se zna otprilike ko ce ici u top 8... Zvezda poprilicno lose igra, s obzirom kakvu ekipu i budzet ima... i najslabija tacka joj je trener... tj. raspali Karadzic... goreg "strucnjaka" ja mislim da nisam video... pogledajte sta vam sada Trifunovic radi u Lietvous Ritas-u... :rockdevil: Odbacili ste ga kao djubre zbog slovencine raspale... koja greska... mada, na greskama se uci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja da sam igrao, od onih suteva dao bi makar 2 trojke... poznajem sebe i garantujem zivotom da bi bolje sutirao od Tripkovica... ne znam sta se desava sa njim... on pre dve godine nije mogao da promasi trojku... koj mu kurac, ja ne znam... Sto se Zvezde tice, veoma zanimljiva utakmica, Buducnost malo ispala tupava, al ok... i da je izgubila Zvezda, nista se znacajno ne bi promenilo... vec se zna otprilike ko ce ici u top 8... Zvezda poprilicno lose igra, s obzirom kakvu ekipu i budzet ima... i najslabija tacka joj je trener... tj. raspali Karadzic... goreg "strucnjaka" ja mislim da nisam video... pogledajte sta vam sada Trifunovic radi u Lietvous Ritas-u... :rockdevil: Odbacili ste ga kao djubre zbog slovencine raspale... koja greska... mada, na greskama se uci...

Poznavajuci kosarku,mislim da ne bi bio u stanju da primis loptu u krugu 6,25.Ukoliko je slucajno primis ne bi ti dozvolili da se dignes na sut...Ne ide ga sut pa sta.Mene vise brine sto je Tripko rupa u odbrani otkad igra u Partizanu.Mislim da ce ga Dule tolerisati jos ovu godinu i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...