Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Novica je veliki covek... rasplakao se pred kamerama kad je davao interview... a onda sam i ja... :sad: On je veliki covek... nemoj se potresati Novice... ti si veliki covek... :da::wub: AJMO CRNO-BELI!!!

sad kad bude prochitao ovo shto si mu napisao bice mu mnogo lakshe... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala... jebiga... bas sam se sjebo kad sam ga video... jos kad je rekao: "Pogodicu sledeci put, obecavam"... :sad: On je VELIKI COVEK! A ne onaj vas jebeni Gurovic, koji folira plach... :no: Glupi cigani... svi su isti... samo da zadobiju poverenje navijaca... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mačvan ide iz FMP-a?

Milan Mačvan, talentovani košarkaš FMP-a i srpski reprezentativac mogao bi za koji dan da napusti tim iz Železnika. Naime, prema pravilu FIBA igrač sa navršenih 18 godina ne mora da potpiše profesionalni ugovor sa matičnim klubom, a za promenu sredine u Srbiji novi klub treba da uplati propisano obeštećenje od 150.000 evra (u dinarskoj protivvrednosti), dok bi za odlazak u inostranstvo obeštećenje bilo stvar dogovora dva kluba.

 

"Još ništa nije poznato. Razgovori sa mnogim klubovima su u toku i još uvek ništa nije definitivno. Kako stvari stoje rastanak je izvestan. Ako govorimo o procentima onda je to 99 odsto. Interesovanje su pokazali svi naši klubovi, kao i vodeći timovi Evrope što je i normalno, s obzirom na Mačvanovu reputaciju", kaže Goran Savić, direktor agencije "Fejm" koja zastupa Mačvana.

 

Krilni centar u petak slavi 18. rođendan, pa bi do kraja nedelje trebalo da bude poznato gde će Mačvan nastaviti karijeru. U prethodnim danima, govorilo se o sigurnom prelasku talentovanog košarkaša u Partizan Igokeu.

 

Milan Mačvan je najkorisniji igrač Svetskog juniorskog prvenstva održanog ove godine u Novom Sadu. Prethodnog leta osvojio je zlatne medalje na prvenstvima Sveta i Evrope.

 

-----------------------------------

Dace Bog da ga Partizan dovede.

Najveci talenat u Evropi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam gledao prvih 15 minuta, pa otishao na Defformera. A i bolje da nisam gledao, onih 15 minuta sam se nervirao kao blesav. Bore se kao lavovi jebote a 6-7 otvorenih shuteva promashe, i to uglavnom trojki...znachi sunce ti bem kad nijedna da udje!!!!

 

Ali dobro..kakav jeben raspored na pocetku ovih 2-2 je kraljevski! Al sledece nedelje bi morali da biju Romu zarad daljeg opstanka...

 

+++

 

Košarkaši Prokoma su u četvrtom kolu Evrolige ostvarili prvu pobedu i to bez Milana Gurovića koji zbog povrede nije mogao da pomogne saigračima u Bolonji.

 

ovo dovoljno govori koliko Milanche znachi u toj ekipi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...