Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Гуровић-Миличић :rockdevil: Једино не ваља што ће морати да играју по 40 минута сваку...

 

 

И свака част јуниорима! Умало да изгубе због глупости али ипак су разбили глупе Грке у последњој четвртини...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shpanci mogu da nam..u paketu sa...

 

Shampioni! Igrali mi se malo sa zivcima na kraju, plus menjah kanale non stop da gledam tenis, but all is well that ends well.

 

BTW seniori dobili Grke u basketu 93:62 !!! E ovo mi vraca nadu!

 

Malo se igrali sa živcima ?

Pa skratiše mi život za pet godina.

A ona govna Španska ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

boris_bakic.jpg

Boris Bakić u KKCZV :rockdevil::lol:

Da li je to još jedan igrač krenuo nemirnom stazom koju su utabale veličine poput Mirka Kovača i Milana Dozeta? G.V. i bratija iz Parking Servisa zaslužuju svaku pohvalu za vanserijski skauting.

 

Igokea? Sintelon, Mobtel, MB, .... Ko zna šta su zamutili, koga pa briga ako daju pare i koji kadar u senci. Ko na jesen umre, za njega nema zime.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle nedavnog raskida ugovora sa Partizanom, Boris Bakić, uskoro će pojačati redove najvećeg rivala- Crvene zvezde. Prema pisanju “Sportskog žurnala“, crnogorski plejmejker je postigao usmeni dogovor sa vicešampionom i uskoro će se priključiti ekipi Stevana Karadžića.

 

 

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

 

....

 

 

..

 

..

 

:) :) :) :) :)

 

 

in other news...nash novi plej je:

 

Prvak Srbije i NLB lige pronašao je zamenu za Vontiga Kamingsa. Prvi plejmejker Partizana u sledećoj sezoni trebalo bi da bude 29-godišnji Milt Palasio, državljanin Belizea rođen u Los Anđelesu, koji je tokom profesionalne karijere promenio čak šest NBA klubova i ostvario prosek od 4.8 poena.

 

"U pregovorima smo s Palasijom", zvanično je potvrdio sportski direktor Partizana Dragan Todorić "Večernjim novostima", a nezvanično se saznaje da je saradnja već dogovorena.

 

 

ajd da verujem da je neki dobar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

niorska ekipa košarkaša Partizana je odigrala prvu utakmicu u okviru priprema za predstojeću sezonu. Pobeđena je ekipa ukrajinskog Himika, 91:87, već tradicionalno prvi protivnik 'crno-belih' u pripremnom periodu u proteklih nekoliko sezona.

 

Samo u prvih nekoliko minuta Ukrajinci su imali inicijativu, da bi nakon toga kombinovani tim Partizana konstantno kontrolisao rezultat i imao prednost do 12 poena.

 

Partizan je igrao bez dvojice reprezentativaca, Tepića i Veličkovića, povređenog Tripkovića, Borovnjaka, koji se nedavno vratio sa Univerzijade i Palasia koji je tek u ponedeljak stigao u Beograd.

 

U ekipi su bili, pored Kecmana, Vitkovca, Pekovića, Đurkovića i Božića, mladi igrači Partizana, nekadašnji kapiten 'crno-belih', prošle sezone košarkaš Albe iz Berlina Nenad Čanak i mladi košarkaš Zemuna Filip Šepa, koji je na probi u ekipi prvaka Srbije.

 

Partizan – Himik 91:87 (27:21, 18:22, 25:17, 21:27)

 

Partizan: Šepa, Čanak 6, Riznić 8, Kecman 10, Jelovac, Čvoro, Vitkovac 11, Peković 26, Đurković 10, Balaban 9, Božić 8, Jaramaz 2.

 

++++

 

Ovaj boldovan mi je kum : ) Kul sto igrao..On i Vitkovac stanovali na istom spratu gde i ja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Tada je jedna sudijska odluka direktno odlučila pobednika – Budućnost je krenula u napad, Mišanović je faulirao Micova da bi ga naterao da izvodi bacanja, ali su sudije prestrogo to okarakterisale kao namernu ličnu. Micov je bio precizan jednom, ali su domaći imali i loptu sa strane i tu prednost nisu ispustili.

Криминал.

Ове године је Звезда најјача, кад се врате Александров, Јоровић и Милошевић бићемо неуништиви.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...