Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Jel zna neko da li je onaj Vranes u Partizanu , onaj Slavko? Vranes visoki centar nekada Buducnosti , citam da igra,ali na sajtu Partizana ne pise kako se zove,pa ne mogu da nadjem informacije? Da li je to on?

 

Upravo sam saznao,jeste to je on, jebiga igrac je tupson , ali valjda ce nesto znaciti ta visina od 229 pod kosem ako nista drugo , treba Partizanu jedna dobra petica,odlican je Pekovic,ali on je malo nestasan sto se tice licnih gresaka.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свети Ђорђе победио Апатин са неких 52 - 53 разлике, покидали смо се од навијања! На крају смо урлали: "Где вам је први тим?"

 

Страхиња, јави се! :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slavko Vranes je bio na NBA draftu, pa potpisao mislim za Toronto, ali vrlo brzo je vracen kuci, pa potpisao za Zvezdu, pa se izblamirao, pa za Buducnost pa na kraju za PArtizan. Shokirao sam se kad sam procitao da je Dule uzeo takvoh igraca koji ima samo visinu i nista vise, znaci glup je koliko je visok i od nikakve koristi, osim da glumi stub u reketu. Nikako mi nije jasno zasto je ovakve igrace doveo Partizan ove godine, evo jos jedan primer katastrofalnog igraca: Cedomir Vitkovac!

 

Ako Zvezda ove godine ne uspe da nadmasi Partizan onda nece nikad :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako sam zvezdas, poznajuci Vujosevica verujem da ce nesto od njih izvuci. Samo se setite Avdalovica koji nije znao loptu da drzi kad je dosao, a posle postao najbolji odbrambeni igrac i vrlo dobar plej.

Edited by Hevi Dzhrk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vraneš je u NBA odigrao svega par minuta u dresu Portlanda...

Prošle sezone je imao prosjek od šest blokada po utakmici :D

Duško ga je kupio kako bi ga negdje po Evropi prodao na račun visine (2.29m)

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vranjes je nekad igrao za FMP, pa ga je neki menadzer zajeb'o (i njega i roditelje a bogami i klub) pa ga odveo u Tursku, dok je jos bio veoma mlad, ali i tad je bio nenormalno visok. I tu je izgubio kontinuitet u radu, jer se sporio sa fmp-om oko ugovora, mnogo je pauzirao kad mu je trening najvise znacio....potrcao je za lovom a na kraju je dobio neku sicu....sutiraju ga iz kluba u klub....cini mi se da su sutirali vise nego stari auto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Koji nick... AAAAAAAAA... KRALJU!!! :):):) Ja se razmisljam da promenim u Vladimir Djokic... ipak je lik igrao za zvezdu isto, pa se razmisljam...

 

Nadam se da cemo uz pomoc navijaca uspeti da pobedimo... Imamo zagarantovanu pobedu protiv PAO-a... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ООООО Партизане, волимо те, ми срцем свим! Где год ти да играш ту су твоји Гробари, само теби верни само теби одани!!!

 

Пуче Барса!

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Koji nick... AAAAAAAAA... KRALJU!!! :):):) Ja se razmisljam da promenim u Vladimir Djokic... ipak je lik igrao za zvezdu isto, pa se razmisljam...

 

Nadam se da cemo uz pomoc navijaca uspeti da pobedimo... Imamo zagarantovanu pobedu protiv PAO-a... :D

 

Koji je car taj Djokic :)

Najlegendarniji izbacaj..trojke sa 8 metara..slobodna bacanja..kao da ne gleda obruc.

Legenda jos igra..vratio se u Valjevo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minut i po pre kraja na semaforu je rezultat 73:73. Još jednom su grobari pokazali kako se voli svoj klub. Kad je najteže "6 igrač" diže ekipu i pobeda je sigurna.

 

"Prezadovoljan sam što smo u ovakvom ambijentu dobili važnu utakmicu. Pokazali smo da ćemo i ove godine uz male oscilacije biti ravnopravan učesnik Evrolige.

 

Pohvale mojim igračima i veliko hvala publici koja nas godinama drži tu gde jesmo.

 

Čestitam Partizanu na pobedi i publici koja je navijanjem pomogla u tome.

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

AJMO CRNO BELII!!!!!!!

 

 

KAKVA TEKMA ONO BESHE!!!! I opet mi skratishe zivot za godinu dana, ne mogu da dobiju mech normalno pa to ti je...i zamalo da se ponovi Unikaha, da primimo trojku u zadnjoj sekundi, ali kada sam video da lopta ne ide kroz mrezicu, pocheh da skachem ki lud!! Najsikrenije, nisam verovao da mozemo da dobijemo Barsu, ali jesmo! In your face!

 

Pekovic kralj! Inache, MVP kola :da:

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Koji nick... AAAAAAAAA... KRALJU!!! :):):) Ja se razmisljam da promenim u Vladimir Djokic... ipak je lik igrao za zvezdu isto, pa se razmisljam...

 

Nadam se da cemo uz pomoc navijaca uspeti da pobedimo... Imamo zagarantovanu pobedu protiv PAO-a... :D

 

Ma turaj :rockdevil: Josh jedan do jaja shuter... Moze i Lukovski shto se mene tiche da prodje : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...