Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

truth, truth..

 

Ono sinoc beshe najgore izdanje Partizana ove sezone. Osim Kecmana i Novice Ubice niko..Pekovic jest imao solidnu kvotu ali se ispromashivao kao Gurovic. Palasio odigrao retardirano...jbg..Turke moramo dobiti, ako zelimo nesto vise da odradimo..

 

Ali onaj Vranes me odusevljava iz tekme u tekmu..jebote, lik ima 2.30, sam ispod kosha, i NE MOZE DA ZAKUCA!!! Ode lopta..

 

R E T A R D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuga ziva... ispadaju im lopte, onaj vranes, retard, ne moze da promasio zakucavanje sa 2.30... :):):):) Znaci, do sada je vec trebao da dobije nogu... al nece je dobiti... znam... uzasno izdanje partizana... :no: Ulker jednostavno moramo pobediti... ako izgubimo, to je kraj... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

: Ulker jednostavno moramo pobediti... ako izgubimo, to je kraj... :no:

 

Provalih u poslednje vreme da si ti strashno pesimistichan chovek :)

 

Daleko od toga da je gotovo ako to izgubimo, ali ako dobijemo, bicemo dosta blizu prolazu, posle toga ce nam u "drugom krugu" tekmi trebati mozda i 2 pobede za prolaz...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da postavim komentar nekog lika sa foruma B92:

 

Nema razloga za paniku. Pogledajte kako igraju ekipe koje su iza nas. Skor Rome i Bamberga je 1-5, a Roana ce biti isto 1-5. Sledece kolo je zaista veoma vazno, jer treba dobijati kod kuce. Sa tom pobedom i skorom od 4-3, verovatno bi se vec ustolicili u prvih pet. Fener danas igra sa PAO kod kuce, i tesko da ce dobiti. U slucaju da izgubi, imace 3-3 kao i mi, a dolaze nam u BG. Roma igra sledece kolo u Francuskoj protiv Roana, treba ocekivati da Francuzi dobiju jos nekog, eto im prilike, tada bi Roma imala dalekih 1-6, Bamberg ce izgubiti od Barse u gostima, takodje 1-6, a u tom slucaju Roan 2-5, ali smo ih dobili u gostima. Ako Roma dobije, opet nije strasno, imace 2-5, a Roan i Bamberg vec otpisani na 1-6. Fener iu slucaju pobede nad PAO, dolazi kod nas, i mozemo da ih stignemo na 4-3. Razlika izmedju pete i seste ekipe ce biti i dalje dve pobede, sto govori da je grupa takva da ce Roan i Bamberg, pa i Roma, svojim losim rezultatima omoguciti da se cak i sa 6 pobeda ladno kao peti ode dalje...

(nemanjaNS, 29. novembar 2007 10:33)

 

 

Covek je vec odredio sta ce se desiti do kraja takmicenja u prvoj fazi :) Nazalost nije se upustao u dalje analize top 16 i final foura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provalih u poslednje vreme da si ti strashno pesimistichan chovek :)

 

Veruj mi da je bolje tako... ako JA kazem da cemo dobiti, nemamo sanse da dobijemo... ovo je za opste dobro... :D

 

Samo da dobijemo Fener... oni su nam direktni konkurenti za prolaz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vojvodina Srbijagas - Split 75:65

Partizan Igokea - Široki 81:71

Zagreb - Olimpija 85:98

FMP - Budućnost 76:79

Slovan - Cibona 85:81

Helios - Crvena zvezda 85:67

Zadar - Hemofarm Štada 78:65

 

Gazenje se nastavlja :rockdevil:

 

Zvezda razbija Fortituda a Helios nju...e jebem vas...a ovaj FMP je definitivno P R O P A O ! Osmi poraz raredom..i josh sad otpustili Zigeranovica...koji im kurac jebote?

 

Tabela: Partizan 11/1, Crvena zvezda 9/3, Zadar 9/3, Hemofarm 7/5, Olimpija 7/5, Cibona 7/5, Budućnost 6/6, Vojvodina 6/6, FMP 5/7 itd.

 

 

Do sad navikoh da u prvih 5 budu 4 nase ekipe, sad nam FMP kvari prosek :no: ali i 3/4 je kulj..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan je vecheras igrao i protiv Ulkera i protiv sudija i (opet) protiv Vranesha. Znachi, ono je najveca greshka u dovodjenju

igracha od kad postoji Partizan. A zadnjih 3-4 minuta su bili tuga...nema Pekovica, i odma' slabo u napadu, sve samo Palasio...mislim...a bre ovaj Ulker nista specijalno jebem mu mater. Kao CZvezda su, da ih ne kenja za 3 bili bi go kurac. A da ne pricham o tome kakve su sve zicere promashili nashi...tuzno, tuzno...mogli smo vec u prvom poluvremenu da napravimo neku "elegantnu" prednost...uffff...

 

Pekovic standardno dobar, Kecman takodje(kralj!)..

 

oh well...sada se valja pomuchiti...Roan dobio Lotomatiku, dakle ako u sledecoj tekmi kod kuce, sas Roanom, izgubimo, onda smo u deep shitu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...