Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Rebraca se penzionisao. Jbg...:(

 

Edvards je igrao par utakmica za Partizan, a onda ga je Divac poslao u Slogu gde je odigrao jednu polusezonu.

 

A Sevalije je imao dobra zakucavanja..sto jes-jes.

Pa i vreme mu je bilo da se penzioniše, u skorije vreme nije pružao ni blizu onog što je nekada mogao....

potrošio ga je dugi niz aktivnog igranja, ipak je on bio u timu Partizana kada su '92 bili šampioni Evrope.

Sada će da krcka parice koje je zasluženo stekao tokom svih ovih godina.

 

Tog Edvardsa se uopšte ne sećam ... A ovo za Ševalije Kotona je potpuno tačno,

ali samo zakucavanja - i apsolutno ništa više.

Što se tiče Zvezdinih stranaca, najbolji koji su ikada bili jesu Ekezie i Skuni Pen. Tada je Zvezda bila znatno ravnopravniji rival Partizanu.

Sviđao mi se onaj trojkaš Stepp, odlične partije je pružao u timu iz Humske, a posle se dobro prodao...

 

... ipak ključni prioritet su nam, nesumnjivo, domaći igrači sada - na njih treba baciti akcenat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka chast Zvezdi i Hemofarmu za sinocne pobede :da: Dodushe, ona CZ-Beneton tekma beshe smejurija...ispucavanje nikad gore... Ode im Mishanovic, a onaj Lekic jadan ne moze da se sastavi.

 

A nadam se da mi nece da izgubimo sa vishe od 15 vecheras..chisto zbog listica :) Potajno se nadam pobedi, ili barem produzetku..ali nerealno iz vishe razloga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde nadje Kamingsa, bog te maz'o. Pa, ja cu se iseliti iz zemlje ako nemamo boljeg pleja od Kamingsa. Moramo da uvozimo prosecne Amere, a slovimo za talentovanu naciju. Gde je Teodosic.

Ja osim Vujanića ne vidim da imamo još jednog vrhunskog pleja. Po meni je Teodosić nedovršen igrač, Bojan Popović takođe. Vule Avdalović se nedovoljno kreće i ne razigrava igrače. Jarić je takođe previše statičan za pleja. S druge strane Kamings je nekoliko godina igrao za srpske klubove i mogao bi bez problema da dobije državljanstvo Srbije, a sumnjam da ima šanse da zaigra za Amere. Što se tiče njegovog kvaliteta, prošle godine je bio fenomenalan sa Partizanom u Evroligi a sad igra za Makabi.

Takođe ne vidim nikakav problem u tome što je Amerikanac. Sigurno da bi više poštovao našu državu i reprezentaciju od većine naših "zvezda".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jos uvek ne mogu da verujem da se ti lozis da bi Kamings igrao za reprezentaciju. Majku mu, pa nismo mi Bosna i Makedonija da svercujemo Amere za basket.

Covek ne moze da se poredi sa Teodosicemkoji je prvi plej Olimpijakosa. Igra 30-35 min u proseku. Kaming je rezerva u Makabiju. Ima preko 30 godina. Covek nije ni iznad proseka...

Edited by Srbija Srbima

Share this post


Link to post
Share on other sites

u kojoj kladionici si igrao, u mozartu je hendikep 14 tj ako igram na partizan ne smeju da izgube sa vise od 13...

gde si ti dobio ta 2 poena viska :( nadam se da necu puci bas zbog toga, odmah bi se ubio :)

 

U Premieru, a danas pravih drushtvo drugaru u Olimpu, videh da je i tamo ista situacija :da:

 

Ja jos uvek ne mogu da verujem da se ti lozis da bi Kamings igrao za reprezentaciju. Majku mu, pa nismo mi Bosna i Makedonija da svercujemo Amere za basket.

Covek ne moze da se poredi sa Teodosicemkoji je prvi plej Olimpijakosa. Igra 30-35 min u proseku. Kaming je rezerva u Makabiju. Ima preko 30 godina. Covek nije ni iznad proseka...

 

Po uchinku iz evrolige, krajnje su slichni :da: chak je i Kamings neshto bolji, za domaca prvenstva me mrzi da proveravam...

 

Meni Kamings prirastao za srce u Partizanu, ali svakako da ne bih voleo da igra za Srbiju, shto se mene tiche Vujanic/Teodisic - najbolja moguca solucija. Nadam se da Ivkovic nece da kochi Tea kao onomad Moka genijalac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serete oba tri.

 

 

Ponajvishe mi je zao shto ispustimo pobedu da zapushimo usta ciganima i ostaloj boraniji, da nas Zeljko pushta. PAO je izgubio u Turskoj, i sad da su izgubili, ne bi im bilo bash svejedno. A juche se pokazalo ko ima pare, a ko ima srce. Jasikevichijus me je tako odushevljavao na EP, a sad golo mudo, sta mu radio Tepic sunac ti... Spanulis je dobio tekmu, i niko drugi. Dobro, Palasio mu malo pomogao...

 

Svaka chast Partizanu, svaka chast momci, znachi htedo' da plachem sinoc u pojedinim trenucima shta smo im radili.

 

Volim Partizan

Crno-bele boje,

Volim Partizan

Kao oci svoje!!!!

 

PS. Ta pricha sa sudijama ne pije vodu. PAO je prvak Evrope, i bio je domacin sinoc, i jesu sudije u nekim trenucima bile blagonaklone ali su ipak svirale neke vrlo "hrabre" stvari. IMHO Palasio da je dao onu tricu kad je bio SAM SAMCIJAT na nekih 2:30 do kraja(vodismo jal +1 jal +3...), ali bezmudi crnja omashio chitav obruch...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusti decu nek se raduju...mi jedino sto josh FMPu nismo nabili kompleksa od nas...

 

+++

 

Košarkaši Cibone vratili su se u Zagreb na preporuku Ministarstva inostranih poslova Hrvatske, iako su u petak pre podne otputovali za Beograd na meč 22.kola NLB lige sa Partizanom,. Hrvatski mediji preneli su u petak u svojim izdanjima da su Zagrepčani dobili garancije čelnika regionalnog takmičenja i uprave Partizana da će utakmica biti organizovana uz dodatne mere bezbednosti.

 

Međutim, Ministarstvo inostranih poslova Hrvatske preporučilo je zagrebačkom klubu da ne putuje u Beograd, s obzirom na nestabilnu situaciju u Srbiji i napad na hrvatsku ambasadu u četvrtak uveče.

 

 

Pa...barem cemo moci da se odmorimo k'o ljudi za Efes...

Edited by Aleksandar Čubrilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...