Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

nisam te džabe stavio na ignore listu...kako ti lupaš pa to je strašno - jesi li se ti ikad bavio nekim sportom ili ovde lupetaš kako ti šta padne na pamet??? Teodosić ima najbolji pregled igre (jedna od stvari koje cenim kod njega)....muka bogdanović i kecman su potpuno suvišni u repki pored pomenutog perovića...umesto njih da je pozvao nekog od mlađih, tipa: Raduljica ili Musli pa da se kaže da ta ekipa ima potencijal i perspektivu za sledeću olimpijadu, ali ovako čistmo sumnjam da će nešto ozbiljno ispasti od ovoga....jao si ga nama kad nam dođu za protivnika neke ozbiljne ekipe (espanja, litva, helas, rusi....ma i sa rvatima će da se koljemo)....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teodosić je veliki košakaški potencijal, ali prerano je otišao u inostranstvo.

No, za to i ne treba kriviti njega već najvećeg pogrebnika srpske košarke - Nebojšu Čovića.

Eks gradonačelnik Beograda i najveća politička kurva moderne Srbije je, odgovorno tvrdim, jedan od

glavnih razloga naše dekadencije poslednjih godina ... Jedva da se neki igrač ''ispili'' momentalno se prodaje vani.

 

Čova - trgovac belog košarkaškog roblja.

Tog čoveka zabole kurac za prosperitet i strateško razvijanje košarke, isključivo ga zanima profit!

Političari, shvatite već jednom - marš iz košarke, iš! :violent:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mnogo volim Teodosića, šta bre van reprezentacije, Vujanića van reprezentacije, mnogo mi je drago što Teodosić igra više nego on. Inače, Teodosića najviše volim od svih igrača iz reprezentacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviđa mi se kako je ''Novica ubica'' večeras odigrao.

Definitivno je stasao u respektabilnog košarkaša, vidi se da daje dušu na parketu ... strahovita borbenost.

Vujanić igra toplo-hladno, dosta je nestabilan, protiv Finaca nas je baš unakazio.

 

Bugarska ima velike planove u razvoju sopstvene košarke, pa Pini Geršona uzeše za trenera ... to dosta govori o ozbiljnosti.

 

Ovo možda podseća na '95.

Kada smo sa Divcem, Paspaljem i ostalim legendarnim aždajama roknuli Bugare preko produžetaka u kvalifikacijama ... a ostalo je već priča za sebe & istorija. :bigblue:

 

No, ponavljam, bio bih sasvim zadovoljan da na eurobasketu zauzmemo i peto mesto. :da:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бен Гордон је јебено добар шутер!

 

Ха ха, не могу да верујем да ће НБА циркус изгубити таквог играча ... под условом да пређе у ЦСКА.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mnogo volim Teodosića, šta bre van reprezentacije, Vujanića van reprezentacije, mnogo mi je drago što Teodosić igra više nego on. Inače, Teodosića najviše volim od svih igrača iz reprezentacije.

 

Baalde, i ja ga cenim, ali covek preteruje sa izgubljenim loptama. Preterano oscilira...gubi ritam. Ne znam, nekako mi jos nije sazreo za prvog pleja. Da ne govorimo da ima sasvim prosecan sut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teodosić je veliki košakaški potencijal, ali prerano je otišao u inostranstvo.

No, za to i ne treba kriviti njega već najvećeg pogrebnika srpske košarke - Nebojšu Čovića.

Eks gradonačelnik Beograda i najveća politička kurva moderne Srbije je, odgovorno tvrdim, jedan od

glavnih razloga naše dekadencije poslednjih godina ... Jedva da se neki igrač ''ispili'' momentalno se prodaje vani.

 

Čova - trgovac belog košarkaškog roblja.

Tog čoveka zabole kurac za prosperitet i strateško razvijanje košarke, isključivo ga zanima profit!

Političari, shvatite već jednom - marš iz košarke, iš! :violent:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja ga mrzim... a trenirao sam kod njega... :no: Trebo sam da mu ubijem sina dok sam trenirao... :) Teodosic je previse opusten i nonshalantan da bi bio vrhunski kosarkas... bez emocija igra, sporo... Po meni treba Rakocha da vratimo, posto se ni meni ne svidja kako Vujanic igra... a ne svidja mi se ni kako Teodosic igra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soaresh u Partizanu! ...Wtf?

 

Okej, zamishljam scenu sa proslave titule letos u restoranu u Humskoj. Dule onako ucirkan ubedjuje nekog..:"Videcesh, sad ce da odu za vreme leta..Kecman, Pekman..i onaj crni..kako vec..I doveshcu..doveshcu neke klince iz Cheshke, Portugalije..i nekog pleja sa Islanda cu da dovuchem..i opet ima da osvojim ovu nashu usranu ligu!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zashto, aman?

 

Свака промена је добра па макар и нагоре. Играчи које доводи су ми сумњиви. Партизану не требају странци, осим плеја. Партизану, који је стуб, ослонац и понос српске кошарке, требају Срби, који ће касније бити и стуб репрезентације јер је тако увек било, макар у последњих 15 година (нарочито у периоду кад смо блистали). Има доста младих играча и овде.

 

----------------

Томашевић. :) Сјајно.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soareš je prethodnu sezonu odigrao za Ovarense Aerosoles za koji je nastupio na dva meča u Uleb kupu.

Odigrao je ukupno četiri minuta i zabeležio 7 poena.

Portugalski tim je u tom takmičenju odigrao 10 mečeva i zabeležio sve poraze.

 

Brate, koji će nam moj ova dileja? :):udri:

 

Da li su ovi iz uprave oboleli ?

 

Šta, očekuju da bude kao novi Kristijano Ronaldo u fudbalu možda ...

 

aha, 'oće to.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...