Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

uh kako bi to bilo dobro,mozda je finta da ga uzima neki klub sa dubljim dzepom,daju ga duletu na pozajmicu da vide jel' i dalje cemu,placaju ga fifti-fifti,ali,ipak je nerealno,koliko god mi zeljeli da dodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чувена фотографија.

Ако не дође Киндер или Дуле не прода Уроша Предића, можда Криле припомогне неком братском позајмицом. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Какве лицитације... Сале Ђорђевић, Јоца Антонић, Карло Рекалкати, Ацо Петровић...сетиће се и Змагослава Сагадина.

На крају - патка. Има Кари да се врати. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Kada je kontinuirano samo Partizan u pitanju, onda to pokazuje da se pojedinci stavljaju u funkciju određenih interesnih grupa. Isti su se već pokazali kampanjom protiv trogodišnjeg evroligaškog ugovora i dilemom ko će biti trener Partizana", poručio je strateg crno-belih i zapretio.

 

"Ukoliko se takva tendencija nastavi, otvoreno ću reći njihova imena pristalicama Partizana, pa onda neka ih čitaju samo navijači tih drugih klubova, na čiju su se stranu svrstali".

Хахахаха, други део реченице постоји само да би не псовао током интервјуа и рекао да ће им ALCZ јебати нану. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citao sam u Pressu i nasmejao se :) I sam Aca se iznenadio kad su ga pitali da li bi pristao da bude trener Zvezde, a kad je on rekao da ga niko nije kontaktirao i tako to, odmah ljudi napisase kao da je on kandidat za trenera. Na ovakvoj gluposti bi im i Kurir pozavideo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nase sanse su se upravo duplirale XD Kiddin'...ali Spancima jebote pola tima fali...

 

 

Nego, Partizan se okupio, sakat trenutno, ali krenule pripreme. Ono sto mene nervira je sto mi, iako smo prodali pola ekipe, maltene celu proslogodisnju prvu petorku, imacemo manji budzet nego prosle godine, racun kod Marfin banke jos blokiran...i ne mogu a da se ne zapitam, pa kako? I kako je tako tesko naci sponzora dobrog... Neke stvari mi stvarno ne ulaze u glavu. Nadam se da ce barem ova dva preostala pojacanja biti ljudska, raduje me je sto je jedno plejmejker.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta se koji moj cudite sto nema para od prodaje igraca?jel nekada bilo u bilo kojem sportu unas?nije!i sta je sada tu cudno?nema!ne znam kako da vam saopstim,al u nasem sportu se krade...znam da je to sada sok,al jebi ga,neko je morao da vam saopsti...to nikada nije bilo,od ove sezone su krenuli... :sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, Partizan se okupio, sakat trenutno, ali krenule pripreme. Ono sto mene nervira je sto mi, iako smo prodali pola ekipe, maltene celu proslogodisnju prvu petorku, imacemo manji budzet nego prosle godine, racun kod Marfin banke jos blokiran..

 

Нема везе, ту је нови, тајни рачун преко Кајманских острва. :rockdevil:

Одлично, кренуло се са припремама, додуше без Дулета, али и он ће за 2-3 недеље да се прикључи.

...док је некима и почетак припремног периода енигма. :mhihi:

 

Mene zivo zanima gde oni trose te pare od pojacanja. Di su te pare od ovih 5 igraca koje su prodali ..... jebote samo prodaju igrace a nikad nema para ..... ili imaju opake plate pa sve ode na to

 

Јеби га, поред разних трошкова и плата, морају нешто Данилке и Тодора да поделе на крају сезоне, мојне си на крај срца.

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php...p;nav_id=376034

 

"Već su vratili igrača na mojoj poziciji koji je bolji od mene, tako da je to verovatno završeno. Nismo pričali o tome. Meni je samo drago što su mi dozvolili da treniram sa njima", rekao je Tomašević, koji se pred novinarima pojavio sa gustom bradom preko celog lica.

Има неки "капа доле" смајли?

Људина. Највише ми се допала прича да је млатио Јарића у свлачионици на ЕП 2005. а да остали присутни нису смели реч да кажу, чак и ако није истинита.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...