Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Bravo za Hemofarm, vazna pobeda za njih, jos da pobede tu zaostalu utakmicu i to je treca pozicija... Cini mi se da se igra sad u sredu, taman zagrevanje za Pao-Partizan....

 

Inace jebem mamu svima na kablovskoj televizji sto su iskljucili HRT2, nisam mogao da gledam utakmicu, a bas sam hteo...

Nigde drugde prenosa, a oni iskljuce, svrsim im u oci buljave, picke jedne pederske !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja imam KDS ali ista su to govna... Kao sakrivaju se iza nekoz zakona "ako je neka televizija otkupila prava za neko takmicenje, onda moramo da gasimo druge"...

Ajde kad je Liga sampiona ili Evroliga... ali NLB koju uopste ne prenosi RTS, vec je Kosava otkupila prava ( a prenosi jos i Arenasport, a njih ne gase )....

plus sto ovu utakmicu niko nije prenosio od domacih televizjija a igra nas tim !!!

 

Kome je to u cilju, osim separatistima pizda im materina, ko da Hemofarm nije iz Srbije !!

 

Jednog dana cu se zaposliti na toj televizjiji pa cu im se najebati keve :violent::rockdevil::violent:

 

 

 

@Milenko :

Cek bre na kojoj kablovskoj si gledao kad si imao HRT ??

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.sportske.net/vest/kosarka/hejslip-stize-pre-dragicevica-u-pao-13865.html

 

Ух, добар је Хејслип. Биће још зајебаније Партизану ако потпише за Партизан.

ВТФ???

Канда превише размишљаш о Партизану ... ;):pivopije:

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slabo sam spavao noćas, valjda ću izdržati do večeri nekako, 'bem ti ispite i preduzeće.

Uh, da je Marić sada tu smazao bi Pekovića, garant. Ovako će Slavkan morati da kamšotuje ovoga, direkt u oko. Samo da hidraulika proradi, i valjda će, nema zgodnije pičke od Pekmena, realno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро гурају за сада. Само да се мало боље организује напад и да не губе лопте као пионири.

 

Иначе, Лабовић већ стигао да се нађе на трансфер листи.

Успео је за месец и мало јаче да попуши у Арису.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad dosao kuci, bio kod sestre, nisam gledao, zaboravio na utakmicu...pa nije valjda da smo dobili?

 

AAAAA, sad vidim na netu da smo dobili 5 eazlike, pa ne mogu da verujem! Bravo majstori! :pivopije:

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...