Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Jel dovodite vi Cakarevica, ili su to glasine?

 

Skoro da je završen posao, ali ima i ponude iz inostranstva, videćemo. Katić gotovo sigurno odlazi, ima jake ponude. :( Puno para (za domaće uslove) ćemo izdvojiti za pozicije 4 i 5 ove sezone, sutra bi trebalo da saznam nešto oko ostalih pojačanja. Božić ostaje, ima veliki problem sa kolenima, rotiraće se sa nekim, neće stalno biti u timu, ali će uvek biti na klupi. Kecman je kapiten od sledeće sezone i verovatno će se povući posle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajan potez Krleta, svaka mu cast. Zabatalio je NBA u kome itekako moze da igra.

Jedva cekam Evroligu ove godine, izgleda da ce biti bas zanimljivo. Jos ako Partizan napravi dobru ekipu :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ste vo "vi" uopste? :haha:

 

titulapart-014.jpg

 

Skoro da je završen posao, ali ima i ponude iz inostranstva, videćemo. Katić gotovo sigurno odlazi, ima jake ponude. :( Puno para (za domaće uslove) ćemo izdvojiti za pozicije 4 i 5 ove sezone, sutra bi trebalo da saznam nešto oko ostalih pojačanja. Božić ostaje, ima veliki problem sa kolenima, rotiraće se sa nekim, neće stalno biti u timu, ali će uvek biti na klupi. Kecman je kapiten od sledeće sezone i verovatno će se povući posle.

 

Svidja mi se ovo za Bozica...realno, bolje Pesakovic ili Jaramaz da dobijaju vise minuta, a Pera ce biti tu kad treba da se digne neki trofej i...svi srecni!

 

Za Katica, 'ajde sto je stvarno dobar kao druga petica, ali me bas nervira sto cemo opet kompletno da promenimo centarsku liniju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Људи који су ишли на утакмице скоро свих осталих секција СД Партизан. ;-)

 

Jедина нада у дербију нам је комплекс који гробље има.

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidja mi se ovo za Bozica...realno, bolje Pesakovic ili Jaramaz da dobijaju vise minuta, a Pera ce biti tu kad treba da se digne neki trofej i...svi srecni!

 

Čini mi se da tvoj kum nije u planovima za sledeću sezonu, verovatno će negde na pozajmicu. Što se malog Miljenovića tiče, problem je što je on fizički nespreman za seniorsku košarku još uvek, 194cm, a samo 72kg, to mu dođe nešto kao moja konstitucija. :haha: Ali mislim da je zalizani ubacio klauzulu u ugovor da mora da igra n minuta po utakmici u NLB, tako da će igrati, samo da ga profesor Koprivica spremi fizički. :) Inače, Koprivica je priznao jednu svoju grešku, a to je bilo što se tiče Pešakovića, rekao je da se zeznuo što je slušao njega, a ne sebe, pošto svaki put kada ga je pitao kako se oseća i da li može još Pešaković je rekao da se super oseća, ali je previše bio iscprljen jer nije navikao na takve treninge u Borcu, pričao je baš o tome kod Tegija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Весели.

 

"Poslednji meč sa Hemofarmom i ispraćaj publike kakav sam imao, za mene su nešto najlepše što sam doživeo u Beogradu za ove tri sezone. Malo su mi i krenule suze, minut pre kraja, kada sam bio na klupi, a cela dvorana skandirala moje ime. To je bilo nešto neverovatno, Šta da kažem... Stvarno, mnogo sam srećan. Trudio sam da što bolje treniram i svoj posao odradim što bolje. Živeo sam za Partizan."

 

 

Нека ти је са срећом, царе! Не заборави где ти је кућа!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...