Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

По мени, фали нам једно добро крило као што је, рецимо, Павловић. Продоран играч, солидна одбрана, добар шутер.

 

pa normalan co'ek,kad smo poceli da se otimamo oko njega rek'o fino gonite se i jedni i drugi u vrazju mater sa vasim preseravanjima i ZDRAVO.ja njega nenormalno cijenim zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мерак нема цену.

 

Руси се полако опорављају преко ујкица. Изгледа да се Џерк није зајеб'о када је уврстио Мозгова у фантази тим. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

covece nije sto nece prenositi nego sto rts naredi svim kablovskim operaterima (SBB, KDS...) da moraju da iskljuce HRT...

I tako stalno! Ne mogu da gledam utakmice na HRTu iako ih RTS ni ne prenosi...

 

Jebeno cu im baciti bombu pederi smrdljivi, onaj Tijanic pedercina debela svrsim mu u oci

Ocu da gledam EP u kosarci, cekam to celo leto, a oni ne sto ne prenose nego iskljucuju i druge kanale

Share this post


Link to post
Share on other sites

У суштини, изјаснио се за Србију, али су говнари из савеза зајебали ствар.

 

znam preko zajednickog prijatelja (mikija djurkovica,jedine greske vujosevica u zivotu) da je on velika srbenda,i samosvjestan crnogorac,da se on najvise razocarao u raspad scg,a za srbiju se izjasnio kao srbin i sto bi sigurno igrao sva velika takmicenja a manji bi pritisak bio,ali kad su poceli da serinjaju ovi iz KSS-a fino im je reka' mrs u tri pm a i nije bilo ni fer prema cg.ja kolika god da sam srbenda ipak ne bih da sam bilo kakav reprezentativac mogao da odjebem cg ma kolika govna oni bili,ipak sam otale,tako da najvjerovatnije ne bih igrao ni za jedne ni za druge.slicno ti je i kod njega bilo,i mislim da je najmudriji potez napravio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прошле године је коштала 6500, велика је разлика.

 

A sezonu pre toga 4k, tako da, nastavlja se sa tim nekih poskupljenjem... Taman ce ovako deo do januara moci da se isplacuju igraci XD

Skupo, al' vredece, uzimam ja ovo do kraja septembra...

 

A sto se tice prvenstva, 'Rvati su stvarno specijalci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spanci i zvanicno nisu za go' kurac na ovom prvenstvu. Prelazna ocena jedino Rudiju, pa dobro i P. Gasol... Ali sa Turcima kojima u postavi 2 centra i 2 krila, oni zavrsavaju napad tako shto se LJULJ zakucava u sve njih...mila majko.

 

A Turci zu zesci, Asik - Erdn FTW :rockdevil: Bash mi se svidja kako igrase, plus me Hido iznenadio prijatno, bas podredjen ekipi, nije mnogo sutirao kol'ko mi se cini...anyhow, zasluzeno ce biti prvi u grupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...