Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

I verovatno će sa tim timom nastupiti na U18 šampionatu gde su najveći favoriti za zlato... Cvele mora proraditi, ali i Drenovac i Lambić. Onaj Gujančić je poprilično zanimljiv igrač.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

U18 ima par zanimljivih igrača, Micić, Miljenović, Bezbradica... Ali je problem na centarskim pozicijama kao i u U19 reprezentaciji, a čak i u U20 (povređen je Musli).

Share this post


Link to post
Share on other sites

tek sam danas, kad mi je cale rekao da je ovaj vujoshevic iz zmajeva (selo u opshtini vrbas), skontao da sam bio sa njim na kosharkashkom kampu kad smo bili klinci. i tad je bio dosta ispred svoje generacije, a vidim i sad mu dobro ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sudije su bile užasne, al' su Litvanci stvarno dominantni. Mada je Valaciunas bio zaštićen kao beli medved, onoliko ni Navarno nije zaštićen. To je štetno za košarku, pogotovo u mlađim kategorijama.

 

Cvetković opet bio užasan, Bodganović igrao fino, samo je trebalo više lopti da dobija, al' to je već do postavke igre trenera koji je pokušavao da gradi igru spuštanjem lopte na Bešovića, što je glupost. Ako Bodganović ove godine u Partizanu ne bude u 12 igrača ja ne znam stvarno ko će biti. Dečko podseća na Danilovića (nisam rekao da je nov Danilović, odmah da se ogradim, već samo da podseća), nema respekta prema protivnicima i igra vrlo pametno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bogibond mora biti u 12.

 

mene cvetkovic nicim nije odusevio. cak sam stekao utisak da je mnogo bolji bio u zvezdi na onim utakmicama sto sam gledao. bilo bi bolje da su miljenovic i on bili u reprezentaciji, ali kapiram da je to sukob interesa (menadzera...).

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

bogibond mora biti u 12.

 

mene cvetkovic nicim nije odusevio. cak sam stekao utisak da je mnogo bolji bio u zvezdi na onim utakmicama sto sam gledao. bilo bi bolje da su miljenovic i on bili u reprezentaciji, ali kapiram da je to sukob interesa (menadzera...).

 

Cenim da je trebalo Cvele i Miljenović da igraju u U18, a Vujošević i Micić u U19. Micić je odigrao celu seniorsku sezonu i to na poprilično visokom nivou. Mada, ko zna šta bi bilo, svakako smo izgubili zato što nismo imali centra. Šteta što se Nastić povredio, on je prošle godine skroz zatvorio Valančinunasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim da je trebalo Cvele i Miljenović da igraju u U18, a Vujošević i Micić u U19. Micić je odigrao celu seniorsku sezonu i to na poprilično visokom nivou. Mada, ko zna šta bi bilo, svakako smo izgubili zato što nismo imali centra. Šteta što se Nastić povredio, on je prošle godine skroz zatvorio Valančinunasa.

 

pa da, kotam da je cvetkovic isao s u19 zbog toga sto je imao celu seniorsku sezonu u nlb ligi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Баале, каква је ситуација око Робертса? Видим да се прича о повратку...

 

Imao je lošu sezonu u Efesu i ne računaju na njega, a trenutno nema ponuda. Mislim da Toša neće da potpisuje Amerikance do kraja septembra. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...