Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Јебени Словенци,имали једну добру сезону и сад ћемо морати да трпимо којекакве Хелиосе и Словане. Какав год био тај скор ако се допусти да имамо мање од 4 представника у лиги треба расформирати савез.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno smo groblje za talente, izgovor je bio da Miljenović ne igra zato što nije spreman za seniorsku košarku, a to se baš vidi na ovom klipu. :rolleyes: Mali je biser srpske košarke, ima je u malom prstu, odavno nismo imali ovakvog igrača i ako on ne napravi odličnu karijeru to će biti jedan od najvećih gubitaka srpske košarke ikada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaramaz je trenerov ljubimac. Dečko koji nema ni malo talenta, ali se upada u ziherašenje VJ. Uništiće nam VJ ono što smo gradili godinama. U stvari, neće on, već Danilović što ga tvrdoglavo drži na klupi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, nije kriv vj sto nije za prvog trenera kkp, krivi su oni koji su ga postavili. mislim da ga ne bi smenili ni da ne uzmemo nijedan trofej ove sezone.

inace, pre par godina sam pricao s trenerom koji je tad trenirao mega vizuru (bio s mutom u hemofarmu, a sad je u slasku, ako se ne varam) i rekao je da ce jaramaz za par godina biti svetska klasa. ali je isto tvdrio da nema sanse da prodjemo u top16 te sezone, a tad smo igrali f4. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

carina. žarko sam želeo još '97-98. da ga vidim u partizanu.

 

a on došao '99. :mhihi:

 

dok je, recimo, šekularac (vesin saigrač) totalno pukao kao igrač, a bio je dobar napadač, ali u odbrani očaj živi. beše i najmlađi košarkaš prvenstva, a ubacivao po 20-30 poena. hot prospect. je l' još igra?

Edited by vudurinator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...