Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

 

 

kako je james odigrao?

 

Слабо...мада не знам како је одиграо последњу 1/4.

Но, није ни битно против Меге. Нека одигра против Радничког као против Широког и неће бити проблема.

Edited by Ефенберг

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krivo mi je sto publika ne zna ... Ali zato Pesic zna , pa dok mi iz struke odlucujemo dobro je . Slazem se da je Nedovic talenat (podseca me po energiji na Sretu nekada) , ali decko je debakl u polju . Odbrana 0 , sut ne daj boze , napad na zonu totalno bezidejan . Ne kudite Pesica , znamo on i ja sta nam je ciniti ! Skripimo na sve strane , ako franjevce krene sut (kao sto ih sere kad god smo bili u kanalu) najebali smo ! Nema ovde ko da bije osim crnca i to me plasi !

Dvadesetog maja rodio se Baja ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Debilcine, Macvan jede govna i glumi pleja, izgubi loptu i dobijemo trojku u poslednjoj sekundi poluvremena....mutavi Jovanovic, pa on ne zna sta da kaze na tajm autu, kad vec istakne tajm aut, ond ase seti koju akciju da igraju, koji pajser od trenera...muka mi je ovo da gledam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Debilcine, Macvan jede govna i glumi pleja, izgubi loptu i dobijemo trojku u poslednjoj sekundi poluvremena....mutavi Jovanovic, pa on ne zna sta da kaze na tajm autu, kad vec istakne tajm aut, ond ase seti koju akciju da igraju, koji pajser od trenera...muka mi je ovo da gledam...

 

Jovanovic je tragikomican, vise mi mucno da gledam Partizanove tajmaute. Ali gde iskopase ovog alkosa sto sere ceo prenos??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz malkice navlacenja za grobare bice :

 

http://www.youtube.com/watch?v=AnMsmWHnOo0&feature=share

 

S druge strane , ako budu bas izdekrali kao i do sad , uzimaju sigurno .

Sve ce se titule vratiti jedared !

Prase pod nooooooz , prase pod nooooz , prase pod noz prase pod noooooooz ....

Svinjo debelaaaaa , svinjo debela , svinjo debelaaaaa , svinjo debelaaaaaaa ....

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...