Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Vlade Jovanović nije upropastio samo Nikolu Pekovića, a svi ostali igrači stagniraju ili nazaduju otkad je on trener. VJ je neprijatelj KK Partizan i srpske košarke. Dobio je najtalentovanije igrače koje Srbija ima i uspeo od njih da napravi prosečnu ekipu koja u svakoj utakmici ima po 20 loših minuta. Dule Vujošević bi od ovih momaka napravio zvezde i lagano s pola gasa uzeo sva domaća takmičenja, uključujući i ABA ligu sa sve Makabijem.

 

Čovek koji Miljenovića i Bešovića ne uvodi u igru, a Anđušić mu igra 5 minuta po utakmici ne može da bude trener na duge staze. On je čovek koji uništava budućnost srpske košarke! Najbolje bi bilo da ga pošaljemo u Mega Vizuru da uči posao, a Miljenović da nam se vrati. Možemo da imamo kompletno srpski tim za najviše domete da nam je DV ili Svetislav Pešić trener.

Edited by solicitor
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobicete moju kulambaru , slurp slurp duc duc varijantom .

 

Prase pod nooooooz , prase pod nooooz , prase pod noz prase pod noooooooz ....

Svinjo debelaaaaa , svinjo debela , svinjo debelaaaaa , svinjo debelaaaaaaa ....

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чакарић феноменално одиграо цео турнир. У одбрани бриљирао...прави професионалац то мора да призна иако је безброј пута био попљуван.

 

Само за Срету, старог емотивца. :bigblue:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=almSC_s8OEc

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andjusic prijatno iznenadio , mada on nije iznenadjenje , u Dzejmsu smo dobili dobrog pleja (ne mogu reci najboljeg , to je kao sto svi znamo Spanulis ) igra pametno , ne srlja , ne istice se solo potezima , pravio je glupe faule u napau , da nije njih duze bi igrao i bila bi laksa pobeda .

Sudjenje korektno , cak se moze reci i malo na stranu Zvezde , Macvan i Raduljica podbacili , ne mogu da shvatim na 5 sek do kraja napada , raduljica ima 1 na 1 ledjima , a ide van reketa ???? Mogla se utakmica i ranije resiti .

Atmosfera podsetila na stare dane domace lige i stare derbije 90-tih . Gadna kosarka , ali praznik kosarke !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само за Срету, старог емотивца. :bigblue:

http://www.youtube.com/watch?v=almSC_s8OEc

Moj komp filtrira klipove tipa oliver dragojevic , franjo tudjman , partizan i slicno :bigblue:

Svaka cast Pesicu sta je napravio od onih invalida (polu invalide) . Videlo se koliko znaci publika , jer bez Delija izgubili bismo 30 razlike . grobari jednostavno nisu postojali , usrali smo ih u svakom pogledu . Na zapadu nista novo , ni na parketu , ni na tribinama . Svasta bih mogao da napisem , ali onda mi na pamet padne Filip Covic i sjebe ceo koncept . Ja sam kriv za Covica , danas sam pijan prozivao grobare da ce ih jebati Filip sincic , jer sam zeleo da provokacija bude potpuna . Jedan dobar crnac na pleju i jedan na centru i to je to . Angelystore jajarice prepotentna , cisto da ti kazem da ni na Helloweenu nisi glavni , a ne ovde :bigblue:

Hail poseduje znanje , ali za sudjenje se izvrndupecio skroz .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad god bi Partizan poceo da se odlepljuje sudili bi se iscenirani faulovi u napadu , taktika "padaj ko da te voz pokupio" , u prve 2 cetvrtine Partizan izlazi iz bonusa u prva 3 minuta , kad se kriterijum izjednacio stvari su dosle na svoje mesto , mada je Partizan konstantno vodio .

 

Ponekad zavidim Sreti a i ostalima na forumu , jer imate mene koji vas moze obrazovati u kosarkaskom smislu .

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...