Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

 

Pazite sta je pacijent izjavio :

 

"Treći razlog je da smo na ovaj način pokušali da odobrovoljimo gospođu Merkel da Srbiji da zeleno svetlo za kandidaturu za ulazak u Evropsku uniju", rekao je Čović.

 

Covek jeo bunike .

 

 

hahha glupi kinezi , sabani !!!

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazite sta je pacijent izjavio :

 

"Treći razlog je da smo na ovaj način pokušali da odobrovoljimo gospođu Merkel da Srbiji da zeleno svetlo za kandidaturu za ulazak u Evropsku uniju", rekao je Čović.

 

Ја и даље не могу да верујем да је то рекао.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе, читајте мало. :haha:

 

Tamo gde sam ja procitao , tj na b92.net , ne pise sali se Covic , nisam citao tvoj link jer nije merodavan , jedino je merodavno sto ja istaknem , a tice se kosarke .

Edited by Hail Metal
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan već u Evroligi, Uniksu A licenca!

 

Crno-beli praktično obezbedili učešće u najkvalitetnijem takmičenju za sezonu 2012/13, dok je proces dobijanja A licence još daleko.

 

Dve stvari, koje još nisu zvanične, a gotovo su izvesne, Partizan MTS je skoro obezbedio učešće u Evroligi za narednu sezonu, ali će A licenca putovati za Kazanj u ruke Uniksa. Ponovo će šampion Srbije ostati bez zagarantovanog poziva Evrolige, koji su sigurno zaslužili u prethodnih nekoliko godina. Ali, ako je za utehu najboljem timu u regionu, onda je to činjenica da već sada u džepu imaju viziran plasman u najelitnije društvo za sezonu 2012/13. Od toga ih niko i ništa ne može odvojiti, a naročito će biti izraženo, kada se bodovi i zvanično upišu po završetku regularnog dela Jadranske lige. Još šest kola je ostalo do kraja, a crno-beli zauzimaju treće mesto i beže petoplasiranim ekipama Širokog, Zagreba i Olimpije, čak tri pobede, ali imaju bolji međusobni skor.

 

U prevodu, ekipa iz Humske je, ne i teoretski, ali praktično obezbedila plasman na Fajnal for u Tel Avivu i 30 sigurnih bodova. Poeni, koji će biti upisani za nešto manje od mesec dana, moći da se povećaju, ali minimalno i na završnom turniru u Izraelu.

http://www.novosti.rs

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sa licencama je ionako glupo. Ako hoce da prave "evropsku" NBA ligu nek ju naprave a ostali klubovi ce da igraju svoje takmicenje, ko im jebe mater. Kad bi se gledali rezultati klubova onda bi mi trebali da imamo vise predstavnika u evropskim takmicenjima od Francuza i Nemaca, koji nista u zadnjih deset godina nisu uradili a opet imaju vise ucesnika i u EL i Uleb kupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добра игра против Загреба и пун Пионир. Недовић одлично одиграо,и Цвеле је добро одиграо оних својих 4-5 минута. Надам се само да ћемо што пре довести неког крштеног центра,ја не могу више да гледам Милета...

Иначе неки лик који је седео иза мене је мртав озбиљан описао Бојана Поповића као "расног шутера" и чудио се што ли га је Уникаха пустила. На крају је закључио да изгледа нису имали пара за њега. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Џејмс тата, Мачван мама.

Јбг, овакве екипе попут Цибоне треба да газе у сваком тренутку са бар 15 разлике. Збачи, смејурија од екипе, циркус. Одавно нисам гледао лошијег црњу од оног Барбура. Тешко да би и у српској лиги 2 био запажен.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Џејмс тата, Мачван мама.

Јбг, овакве екипе попут Цибоне треба да газе у сваком тренутку са бар 15 разлике. Збачи, смејурија од екипе, циркус. Одавно нисам гледао лошијег црњу од оног Барбура. Тешко да би и у српској лиги 2 био запажен.

 

preterujes... repesa je preporodio cibonu. igraju bar 5x bolje nego dok ih on nije preuzeo. dobro, daleko da su neki zajebani, ali na svom terenu mogu da budu i te kako zajebani. pa i makabi ih je dobio posle produzetka.

 

inace, dzejms igra mnogo bolje nego sto sam ocekivao. gledao sam ga svega 4-5x dok nije dosao kod nas i imao sam neki utisak da je i veci divljak i losiji suter i da je sebicniji. a sve suprotno od toga je. samo nek nastavi ovako. veceras bacanja, cini mi se, 12/13, a u arisu je bio na nekih 65%. dobro je da se macvan vratio, a ocajno da je andjusic opet zakucan za klupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

preterujes... repesa je preporodio cibonu. igraju bar 5x bolje nego dok ih on nije preuzeo. dobro, daleko da su neki zajebani, ali na svom terenu mogu da budu i te kako zajebani. pa i makabi ih je dobio posle produzetka.

 

 

Можда мало и претерујем. :bigblue: Јбг, стекао сам такав дојам. Ова Цибона није имала 2-3 израђене акције. Све се своди на то да црње узму лопту, па шта ураде. Центарска позиција не постоји. Што рече Хејл, да су мало нагазили поцепали би их 20 разлике.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ДМБ закован за клупу...тако и треба. :bigblue: Чакаревић све бољи.

Што се Радуље тиче, лепо би било да неко прикупи снимке како човек прави личне и направи неку врсту компилације. Једна лична у нападу, па онда једну добије безвезе, па трећу развали неког центра од ударца и тако у круг.

Edited by Ефенберг

Share this post


Link to post
Share on other sites

Стварно где нађоше оног Барбура,човек је рупетина,у Смедереву би био на клупи.

Је л' се за Европу гледају само бодови или можемо са неким 6-7 местом да играмо неки Улеб/Еврочеленч куп?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...