Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Brate ne mogu da verujem da Zvezda ove godine ima ovako slabu ekipu... tj. cini mi se da je tako... :S Al kolko god bila slaba, pobedice nas u derbiju... :)

 

 

Da, da, tako ce i biti. Nije ekipa Crvene zvezde uopste slaba, vec je juce onaj majmun of golmana Sasa Radivojevic imao takve glupe ispade, da ja nisam mogla da verujem. Hoce da istrcava iz sesnaesterca, da glumi Igitu, ili sta vec i on je najvise kriv za ta 2 primljena gola. Utakmica juce nije bila uopste losa i ono sto me raduje je sto je na stadionu bilo tri puta vise navijaca Zvezde nego Vojvodine. Uskoro cu vam i slike okaciti da vidite!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi gol je posledica retardiranosti golmana, a drugi je čist zicer koji bih i ja pogodio. Šalim se, sigurno bih promašio ali je stvarno bio zicer.

 

Ali zato kada sam došao kući i video ovu sliku mislim da mi je i jedna suza potekla :)

 

vosa.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

:(

 

BTW: bilo bi lepo da opet naprave ligu, kao sto je bilo u SFRJ-u....

Da se svi lepo dogovore i naprave ligu iz tih zemalja....

Da ojaca bre i bilo bi mnogo zanimljivije gledati fudbal....

A ne ovi nasi sve neki levi igraci i levi klubovi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

:(

 

BTW: bilo bi lepo da opet naprave ligu, kao sto je bilo u SFRJ-u....

Da se svi lepo dogovore i naprave ligu iz tih zemalja....

Da ojaca bre i bilo bi mnogo zanimljivije gledati fudbal....

A ne ovi nasi sve neki levi igraci i levi klubovi.....

 

Je si l' ti lud?Pa tu bi svaka druga utakmica bila proglasena utakmicom visokog rizika.Bilo bi sranja kakvih u argentini i turskoj nema.

 

Pa ko ce o cemu nego cigani o postenju :)

 

Rece navijac Partizana. :)

 

vec je juce onaj majmun of golmana Sasa Radivojevic imao takve glupe ispade, da ja nisam mogla da verujem. Hoce da istrcava iz sesnaesterca, da glumi Igitu, ili sta vec i on je najvise kriv za ta 2 primljena gola.

 

Gde li samo nadjose tog kosatog retarda?Protiv Apoela je bio ocajan.Onakvo debilno ponasanje u petercu dugo nisam video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

како бих волео да и звезда и партизан испадну из лиге.

дао бих бубрег за то.

Nikakva frka lave. U srpskom se fudbalu za male pare može štošta kupiti. Jedan bubreg - 20 'iljada ojra, 20 'iljada ojra - Zvezda i Partizan u drugoj ligi. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW: bilo bi lepo da opet naprave ligu, kao sto je bilo u SFRJ-u....

 

Ја мислим да би требало стрељати сваког ко то помене, а онда ретроактивно стрељати и стоку која нас је увукла у срање звано НЛБ лига.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И ја бих волео да испадну, да се једном деси нешто занимљиво.

 

Ja bih voleo da drugi klubovi ojacaju, drago mi je da se Vojvodina polako dize i postaje ozbiljan klub, bilo bi lepo da sampionska trka ide bar utroje, to bi bilo dobro za sve...

Pa da bude jos klubova koji ce nesto vredeti...

A gospodja novinarka, sto je rekla kako joj je drago jer je navijaca Zvezde u NS bilo tri puta vise od navijaca Vose, tuga je kad novinar tako slepo navijacki rezonuje, ja recimo navijam za Partizan, sto puta sam isao u NS, uvek je vise grobara od firmasa, to nije dobro, u celini za srpski fudbal...ako cemo realno...ali takvi smo mi Srbi, svako gleda svoje dupe...

Kamo srece da Vojvodina i ostali klubovi ojacaju, onda bi imali i Zvezda i Partizan koristi od toga, jaca konkurancija...a ne ovako, uvek u Evropi rano ispadamo i ponizavamo se...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kao novinar objektivna, a kad nisam na duznosti i kada ne radim ono za sta sam placena, mogu da budem navijac zar ne?

 

Naravno, mada, demantovala si samu sebe jednom, secam se tvog jednog izvestaja ali da ne cepidlacimo sada :D

Realno, koliko god ja voleo sto Partizan skoro sve domace utakmice dobija, toliko sam svestan da to nije dobro ni za Partizan ni za srpski fudbal, posto bez jake konkurencije nema napretka i nekog uspeha u Evropi...Licno, uvek me je sramota kad sudija svira neki sumnjiv penal za Partizan, i Zvezda i Partizan su uvek povlasceni a to nikako nije dobro...

Iskreno se nadam da ce se Vojvodina ukljuciti u borbu za titulu, bilo bi mnogo zanimljivije za sve...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...