Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

PSV i Kroacija su podjednaki,je li? :)

 

Te godine je Partizan imao uzasno losu ekipu, prvenstvo je zavrsio na trecem mestu...dok je Dinamo bio jak , nikad jaci, igrali su kuci odlicno i sa Atletikom, u Mancesteru se odlicno drzali, mislim da su tad izvukli bod...razbili nas i sta sad...

Naravno, Zvezda bi tada pobedila Dinamo(tadasnju kroaciju) sa 8-0 :surprised:

Ili da uzmemo danasnju situaciju, sada da igraju Dinamo i Zvezda, pa bila bi u Zagrebu minimum petarda...

Ako cemo o brukanju u Evropi, Partizan je pravi talenat za to...ali poslednjih godina, bolje da cutite, jer Partizan nesto i uradi i niko ga nije razbio...dok kod vas...znate i sami...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te godine je Partizan imao uzasno losu ekipu, prvenstvo je zavrsio na trecem mestu...dok je Dinamo bio jak , nikad jaci, igrali su kuci odlicno i sa Atletikom, u Mancesteru se odlicno drzali, mislim da su tad izvukli bod...razbili nas i sta sad...

Naravno, Zvezda bi tada pobedila Dinamo(tadasnju kroaciju) sa 8-0 :surprised:

Ili da uzmemo danasnju situaciju, sada da igraju Dinamo i Zvezda, pa bila bi u Zagrebu minimum petarda...

Ako cemo o brukanju u Evropi, Partizan je pravi talenat za to...ali poslednjih godina, bolje da cutite, jer Partizan nesto i uradi i niko ga nije razbio...dok kod vas...znate i sami...

 

Gresis, nije Dinamo tada igrao LS, ispali su u 3. kolu od Newcastle-a, ali su jebali mamu u UEFA kupu, mislim da je bila 1/8 finala.

 

НАМА ФК ПОЧИЊЕ ДА ЛИЧИ НА КК, КК ПОЧИЊЕ ДА ЛИЧИ НА ВК. ЗА ДРУГЕ СЕ НАВИЈА ПАРТИЗАН СЕ ВОЛИ!!!

њима ФК почиње да личи на КК, КК почиње да личи на ВК, а ВК више непостоји. "звезда је живот који се претворио у ситницу"

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tom malom raki bi polomio picku kad bi mi tako nesto reko , ne bi me zaustavilo ne celo groblje sa trenerom golmana.

 

A i realno Petkovic bi ga sahranio da ga nisu zaustavili, pa biste ga primili u prdizan kao dobrog grobara. Steta vasa sto nebi hteo coek da predje, nije preletac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma poenta je NIJE MU PROZIVAO KEVU , samo ga je malo cacnuo a posle vi pricajte samo da niste kompleksasi, ja samo zbog grobara ne volim da izgubimo od partizana, posle ne mozes da ih rasteras pola godine......

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Нема ту шта да се тумачи. Значење је значење, али као што рекох - ко ће учит' језике...

 

2. Oн теби није рекао да си идиот, искористио је кондиционалну реченицу (да ли би сада требало да кажем - ко ће учит' граматику матерњег језика...)

Изјава је тачна, иначе. Гомила глупих људи из РС навија за жлезду јербо је она "као" стуб Српства и те будалаштине. То су исти они људи који се куну у Православље (а кад славе Никољдан обавезно припреме и једно прасенце за после поноћи "кад прође Пост), носе по 17 бројаница на рукама иако не знају чему служе и тако ти фазони. Ти си одрастао у Смедереву, а ја поред Дрине. Немој мени причати какви су Срби са леве стране исте и колико (што је најбитније - КАКО) се, на најпримитивнији и најсељачкији начин, индукована национална еуфорија одразила на тамошњи живаљ (и не само тамошњи). ж

 

Ласт, бат нот лист, нема потребе било кога називати идиотом, чак и да је истина. Њему је довољно тешко што је такав, а и кажњиво је... :)

 

1-Nisi realan i ne vredi se raspravljati sa tobom o ovome.

2-Znaci za Zvezdu navijaju neobrazovana govna a za Partizan intelektualci?Hahaha

 

Gde su to nama veliki cigani El Kanjisero i Lemi?

 

 

sabre, lemi..ole, ole, sabre, el sera, ole, ole...bari le, le!ole

 

 

I dalje

nema Lemija i Kanjisera :)

 

Vidim da sam vam falio,nemojte da ste tuzni evo me opet.Bio sam na ekskurziji.

 

Dobro, opusteno , dobili ste i to je to. Samo se nadam da cemo vas dobiti na JNA, ionako smo bolji i tamo za jednu pobedu ...

 

Hahaha,Groblje ce uvek biti drugo.

 

Pokupi se i napusti ovu planetu... ili predji na temu "Prorocanstva baba Vange"...

 

 

 

Nego sta cemo... sad MI imamo naseg coveka u upravi... sad cemo da vas trpamo jedno 10 godina, dok vas ne preteknemo sa brojem titula i brojem dobijenih derbija...

 

Osvojicete LS i prvenstvo sveta i sa Krsdsf junajtedom sa Venere ce te se boriti za titulu prvaka univerzuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1-Nisi realan i ne vredi se raspravljati sa tobom o ovome.

2-Znaci za Zvezdu navijaju neobrazovana govna a za Partizan intelektualci?Hahaha

 

1. Не расправљам се са тобом, ти то покушаваш са мном. Прилично неуспешно.

2. Поново ниси схватио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...