Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Necu da mracim ali retko dobijamo na Marakani, plus smo imali jako tesku utakmicu sa Rumunima, poznato je da nase ekipe ne mogu u tri-cetiri dana da odigraju dve jake utakmice...tako da ce biti zajebano...licno, bod bi bio odlican, ostajemo na plus 10...mada, ne bih prihvatio nereseno, uvek se ide na pobedu pa sta bude...nadam se da Jokanovic nece postaviti pickastu taktiku...

 

Ocekujem oko 20, najvise 25 ooo ljudi na stadionu, sever po obicaju pun, juc- mozda 6ooo grobara..najvise 7000 ...istok i zapad jako slabo...tako da ce tesko biti preko 20.000 na stadionu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1-Moj post je bio sarkastican osvrt na tvoje tumacenje imena Partizan.Sta god da Partizan znaci,svi znamo o cemu se radi.

 

2-Care,kako to da njemu nista nisi rekao?Mene je npr uvredio post doticnog genija.I meni ban zato sto sam mu rekao ono sto sam mislio?

Ako neko treba da bude opomenut,to je on zbog nepristojnosti i uvredljivosti posta,a ja mogu da dobijem warn,slobodno mi ga daj mozda sam ga i zasluzio.Ali ban???

 

1. Нема ту шта да се тумачи. Значење је значење, али као што рекох - ко ће учит' језике...

 

2. Oн теби није рекао да си идиот, искористио је кондиционалну реченицу (да ли би сада требало да кажем - ко ће учит' граматику матерњег језика...)

Изјава је тачна, иначе. Гомила глупих људи из РС навија за жлезду јербо је она "као" стуб Српства и те будалаштине. То су исти они људи који се куну у Православље (а кад славе Никољдан обавезно припреме и једно прасенце за после поноћи "кад прође Пост), носе по 17 бројаница на рукама иако не знају чему служе и тако ти фазони. Ти си одрастао у Смедереву, а ја поред Дрине. Немој мени причати какви су Срби са леве стране исте и колико (што је најбитније - КАКО) се, на најпримитивнији и најсељачкији начин, индукована национална еуфорија одразила на тамошњи живаљ (и не само тамошњи). ж

 

Ласт, бат нот лист, нема потребе било кога називати идиотом, чак и да је истина. Њему је довољно тешко што је такав, а и кажњиво је... :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ova dvojica gore

 

pa sever nije navijao prvih deset minuta

a ona pesma vam je glupa do bola

 

--

 

 

smesno koliko je zvezda bolja. potpuno sam zadovoljan igrom ali ne i rezultatom. janevski odlicno spremio ekipu. jedino me nervira debil tomovic svojim ponasanjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sever nije navijao prvih deset minuta

 

То због минус десет бодова или шта? За десетак кола ћете и по пола полувремена пропуштати навијање.

 

А ова изјава о игри ти је типична фудбалерска, очекивао сам још и "време прхладно, терен идеалан" па да ми се вилица укочи од смеха...

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, не, већ саме конструкције, класичне фудбалерске...

 

 

Задовољан игром, али не и резултатом, тренер одлично спремио екипу, оставили срце на терену, респектујемо пртивника и тако ти фазони...

Share this post


Link to post
Share on other sites

А што се саме игре тиче, ми немамо ратлго да журимо и трудимо се. Мис'им, ало, десет бодова...

 

ПИЧКЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ALO BRE koja prevara ovaj sudija jbt daj tacno se videlo brate da je Gaj napao Moreiru nista nije uradio jbt

 

 

JOS JE DEBIL PAO SAM BOZE GOSPODE JBT

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Који дебил овај Гај, прво сам падне, па га онолицки Мореира умало не обори лаганим повлачењем....

Судија ретард, наравно, надам се да ће бити кажњем за црвени картон додељен нама.

 

Какви ретарди вама играју. Дајте, људи, могу ли и ја полусезону, треба ми пара... :) :) Играћу за 1000 евра месечно, премије (којих бити неће јер нема за шта) инклудид....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...