Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

"Stvarno su više dosadile priče oko kompleksa. Partizan je trenutno stabilniji i kvalitetniji klub od Zvezde. Zvezda je u krizi koja traje već godinama, bez ikakvog uspeha u Evropi, za razliku od Partizana koji je igrao i LŠ i prezimljavao u Evropi. Mislim da Partizan treba da bude zadovoljan i bodom do koga sigurno može lako doći opreznom igrom, jer Zvezda sigurno neće napasti i to iz vrlo prostog razloga- NE UME!

Oni će se konventrisati na bunker, duge lopte i kontra napade. Jokan samo treba da zatvori prostor i spreči kontranapade, da odigra mirno, staloženo, a u napadu šta bude."

 

okej, evo onda ovako, ovo je sustina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Заправо се мисли на "црвене џинове" тако да очекујем да ускоро видим неки транспарент на коме је телескоп. Чуо сам да екипа из опсерваторије листом навија за жлезду.

 

Covece pa ti sam sebe ismevas...

 

Mozes me zvati kako god hoces :D

Fakat je da brdo priglupih bosanaca navija za crvenu zvijezdu, e sad sto si se ti pronasao u toj grupi zabole me.

 

 

Jebem ti zivot,kakav si ti idiot...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1-Moj post je bio sarkastican osvrt na tvoje tumacenje imena Partizan.Sta god da Partizan znaci,svi znamo o cemu se radi.

 

2-Care,kako to da njemu nista nisi rekao?Mene je npr uvredio post doticnog genija.I meni ban zato sto sam mu rekao ono sto sam mislio?

Ako neko treba da bude opomenut,to je on zbog nepristojnosti i uvredljivosti posta,a ja mogu da dobijem warn,slobodno mi ga daj mozda sam ga i zasluzio.Ali ban???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Axeanosilas je poznat po svojoj "objektivnosti"...mozes vredjati koliko god hoces,ukoliko vredjas nekoga sa kime se on ne slaze.U suprotnom,ne gine ti ban.A i njemu ne smes nista reci,cak i ako on tebe prvi pocne napusavati. :da:

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo kako se ovi cigani javljaju na svim mogucim temama i izigravaju neku velicinu, a trebalo bi da se sakriju u rupu i cute zbog stanja u njihovom "sportskom drustvu". Kad god krene neka diskusija oni se odma vade na Bari pre 100 godina i kako su osvojili kup sampiona. Pa i mi smo igrali finale istog tog kupa sampiona pa sta, poslednjih godina stalno igramo u Evropi, plasirali smo se i u LS, a gde ste vi? Gde je ta "velika" zvezda? Jel treba sad da krenemo da pricamo o kosarci, vaterpolu, hokeju, ragbiju i jos gomili sportova u kojim dominiramo vec mnogo godina bez neke ozbiljne konkurencije. I po cemu ste vi to neka velicina od kluba, pa mi smo za vas INSTITUCIJA na svim mogucim nivoima.

Jedino sto mozete je da trubite po forumima, dobro je onaj lik rekao Partizan igra na svim poljima i ovaj mec danas je samo jedna usputna stanica, dok je za vas mec godine, jbg ne dolazi svaki dan evropski Partizan u goste, razumem vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evropski Partizan?!?!?!? :)

Jedino po cemu je Partizan uspesniji u poslednjih nekoliko godina,jeste zbog toga sto je jednom igrao LS.Ostalo,isti kurac.Prosle godine smo mi bili u ligi uefa,pre koju godinu smo isto mi bili u ligi uefa,i sta?Sta lupetas gluposti,prati fudbal malo vise,i nemoj baljezgati svasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj lemmy se totalno pogubio, ne moze covek vise da izmisli sta ce da slaze. Kazes samo sto je Partizan igrao LS, ajde care vi barem udjite u LS pa onda nesto glumite. Gde to igra evropska zvezda ove godine u Evropi? Posle Partizana najvaznija utakmicama vam je derbi zacelja sa Radom.

I vidim da svi cigani menjaju temu kada se spomene kosarka, vaterpolo, hokej itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Fake City

evo i ja sam se zacudio nema Barija i Tokija celu stranu ali evo groblje opet pominje nase uspehe,izgleda da se vi ponosite Zvezdom.

 

hm, cska koji je te sezone i osvojio uefa?

 

Hm, PSV koji je dosao do polufinala lige sampiona,hm,Milan...

 

Ovaj lemmy se totalno pogubio, ne moze covek vise da izmisli sta ce da slaze. Kazes samo sto je Partizan igrao LS, ajde care vi barem udjite u LS pa onda nesto glumite. Gde to igra evropska zvezda ove godine u Evropi? Posle Partizana najvaznija utakmicama vam je derbi zacelja sa Radom.

I vidim da svi cigani menjaju temu kada se spomene kosarka, vaterpolo, hokej itd.

 

Niti je Zvezda evropska(trenutno,ali ljudi znaju za tu istu Zvezdu za razliku od Partizana) niti je Partizan.Udjete u LS i jednom prodjete grupu u Kupu UEFA i odmah ste evropski klub?Evropski klubovi su Steaua,Olimpijakos,CSKA...Timovi koji su konstantni u Evropi.

 

Drugo,ti si izgleda zalutao.Vidi naslov teme.Ja tu ne vidim nikakvu vezu sa vaterpolom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Fake City

evo i ja sam se zacudio nema Barija i Tokija celu stranu ali evo groblje opet pominje nase uspehe,izgleda da se vi ponosite Zvezdom.

 

 

 

Hm, PSV koji je dosao do polufinala lige sampiona,hm,Milan...

 

 

 

Niti je Zvezda evropska(trenutno,ali ljudi znaju za tu istu Zvezdu za razliku od Partizana) niti je Partizan.Udjete u LS i jednom prodjete grupu u Kupu UEFA i odmah ste evropski klub?Evropski klubovi su Steaua,Olimpijakos,CSKA...Timovi koji su konstantni u Evropi.

 

Drugo,ti si izgleda zalutao.Vidi naslov teme.Ja tu ne vidim nikakvu vezu sa vaterpolom.

 

Pa naravno da ne spominjete vise Bari posto ste provalili da vam se ljudi smeju.

Ljudi znaju za zvezdu hahahaha pa da, sigurno znaju za tim koji nije usao u LS vise od 10 godina.

Ja nisam zalutao, dobro znam sta je naslov teme, ali ste opet vi cigani poceli ovde da forsirate pricu kako ste najbolji sportski kolektiv na planeti, pa sam samo postavio pitanje gde je taj isti kolektiv u kosarci, vaterpolu, hokeju, ragbiju itd....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, PSV koji je dosao do polufinala lige sampiona,hm,Milan...

 

decko, za tvoju informaciju, Partizan je u CL bio u grupi sa Portom, Olimpikom iz Marseja i Realom iz Madrida, od kojih je Porto iste sezone gorepomenuto takmicenje i osvojio, Olimpik je bio u finalu UEFA kupa, a Real, e jebes ga ako treba i za Real da pricam kakvu je ekipu imao, a ove vase izlete u velike evropske gradove u kvalifikacijama necu ni da pominjem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno da ne spominjete vise Bari posto ste provalili da vam se ljudi smeju.

Ljudi znaju za zvezdu hahahaha pa da, sigurno znaju za tim koji nije usao u LS vise od 10 godina.

Ja nisam zalutao, dobro znam sta je naslov teme, ali ste opet vi cigani poceli ovde da forsirate pricu kako ste najbolji sportski kolektiv na planeti, pa sam samo postavio pitanje gde je taj isti kolektiv u kosarci, vaterpolu, hokeju, ragbiju itd....

 

Smeju???hahahaha

Normalno da znaju za Zvezdu,ne znaju svi ljudi na planeti za Zvezdu ali vise ljudi zna za Zvezdu nego za Partizan. :da:

Nismo na planeti,vec u Srbiji.

I da-hokej,ragbi?Pa ako cemo tako Zvezda u zenskoj kosarci ima 80% titula,a za zensku odbojku i da ne pricam tu nisam siguran ni da imate tim.

 

decko, za tvoju informaciju, Partizan je u CL bio u grupi sa Portom, Olimpikom iz Marseja i Realom iz Madrida, od kojih je Porto iste sezone gorepomenuto takmicenje i osvojio, Olimpik je bio u finalu UEFA kupa, a Real, e jebes ga ako treba i za Real da pricam kakvu je ekipu imao, a ove vase izlete u velike evropske gradove u kvalifikacijama necu ni da pominjem

 

Znam ja to,ali realno niste imali mnogo jace protivnike nego mi.Ali kad je groblje bilo realno?

I da izlete?Protiv Milana nismo bili losi,a mozda se secas pobede nad Romom i prve utakmice protiv PSV-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ja to,ali realno niste imali mnogo jace protivnike nego mi.Ali kad je groblje bilo realno?

I da izlete?Protiv Milana nismo bili losi,a mozda se secas pobede nad Romom i prve utakmice protiv PSV-a?

 

prve utakmice? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan je trenutno stabilniji i kvalitetniji klub od Zvezde.

 

okej, evo onda ovako, ovo je sustina :)

 

ne druze, ovo je sustina:

Partizan je trenutno stabilniji i kvalitetniji klub od Zvezde.

 

 

 

 

Kad god krene neka diskusija oni se odma vade na Bari pre 100 godina

 

:)

 

 

 

ali ste opet vi cigani poceli ovde da forsirate pricu kako ste najbolji sportski kolektiv na planeti

 

ne na planeti nego u istocnoj evropi, i ne sportski kolektiv nego fudbalski klub.

ovo je tema o fudbalu. usput, ako nisi znao, fudbal je najpopularniji sport na planeti.

 

dobro je onaj lik rekao Partizan igra na svim poljima i ovaj mec danas je samo jedna usputna stanica, dok je za vas mec godine, jbg ne dolazi svaki dan evropski Partizan u goste, razumem vas.

 

pogledaj moj potpis.

to su tvoje reci btw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricacemo u 19h na ovoj temi, samo se bojim da Grobaca ili nece biti, ili ce opet spominjati (na ovoj temi) hokej, bagbinton i tako to ;)

 

Ja ne bezim nikada...i kad popusimo od zljezde, za mene je Partizan najbolji, da smo u petoj ligi, boli me uvo...to je navijac, a ovde ima komplksasa i sa jedne i sa druge strane, sto je jadno...ne mogu a da ne misle na vecitog rivala, navijas za svoje, normalno je peckati se ali neki vise mrze protivnika nego sto vole svoj klub, sto je jadno...lako je mrzeti, treba znati voleti...

 

I znam da necemo danas dobiti, nema sanse ali bas me briga, Ziveo Partizan i majka Srbija!

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...