Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

ma kod prvog gola je bio ofsajd, a kod drugog, verovatno neki faul i ostalo, a crveni je trebao da dobije samo Moreira, i sudija da produzi utakmicu jos 10 minuta, i penal neki, po mogucstvu i tako to :)

 

Ima jedan tim, ceo zivot sam sa njim :pivopije:

 

 

 

e da, sa onim provokacijama i tucama, samo ste pokazali koliki ste cigani i ko ima kompleks. zdravo, zurim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je bilo... Samo sam se razocarao u Milijasa... nisam znao da je onakvo govedo... bas je na los nacin izveo onaj slobodni udarac... Za Gaja necu da pricam... izrastao je u najgoreg ciganina na ovoj planeti... sapleo se covek o svoju nogu, a Moreira nezasluzeno dobio crveni karton... covek se samo branio od napada odraslog orangutana... Koroman je mozda i crveni zasluzio svojim protestovanjem, mada je to diskutabilno... Milijas je po meni bio bas... fer... i dobar... sada je ispao najgori siptar... posle smo mi komplexashi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto se zvezdini navijaci zovu delije? Kupe sutra Zurnal, gledaju tabelu, traze zvezdu i govore de li je, de li je?!

 

Caj za izlazak iz depresije: sitno iseckati album iz '91., dodati dve lale, nekoliko kapi banatskog rizlinga, ubaciti grancicu javorovog drveta sa dva cvora, zasladiti secerom iz cukaricke secerane, dodati tri masline sa kipra i preliti sopstvenim suzama. Konzumirati vise puta dnevno do vidnog poboljsanja. Koristiti ove godine posto caj deluje samo dok je klub u prvoj ligi!

 

zvezdu da mi ponudeee...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo mi je prvi derbi na koji sam otisao (nikad nisam nesto mnogo pratio nas fudbal). Zvezda je mnogo bolje igrala prvo poluvreme, ali u drugom je ispustila utakmicu. Meni se sa tribine cinilo da je sudjenje bilo katastrofalno, ove grobare niko nije smeo da pipne, kao da su ugrozena vrsta :) a Zvezdi gomila faulova nije sudjeno. Voleo bih da odgledam jedan derbi sa koliko-toliko fer sudjenjem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da, igraci zvezde su jos jednom pokazali da ma odakle dosao(bio Senegal, bio Svrljig), u zvezdi postajes ciganin! Ovde ne mislim na rasu, naciju, sta li su cigani vec, u ovom slucaju, to je karakterna osobina. Ne postoje reci koje bi opisale koliko ste jadni, ali dobro, sada je +13, u utorak grupa uefa, pa se nadamo nekom lepom gostovanju, jer kako rece Juca:"Partizan je veliki klub, Partizan postuje svakoga, ali se ne boji nikoga!"

 

Samo jedno ime znam, Partizan Beograd!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece ciganj...

 

Da si bio u Stambolu drugacije bi pricao.

 

A da, zaboravih tribute... Niko te nikad' voleti nece k'o sto te volim jaaaa, Dijara, Dijara, ubico cigana!!!

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha

ne seri

 

ne jedi.

 

ja sam lepo rekao, koji sam ja utisak stekao gledajuci sa tribina. Jedino sto sam opet video na tv je situacija sa Ibrahimom i Moreirom, i tu definitivno ovaj drugi nije zasluzio crveni. Zato i kazem, voleo bih da jednom vidim derbi sa korektnim sudjenjem, za obe strane...

 

P.S. Nisam mogao lepo mogao da cujem sta je pevao jug kad je izbacio onu ogromnu sliku (250 km do BGa ili kako vec)? Moram da priznam da je izgledalo kulj na oko :D

Edited by FILIP St.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...