Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

То што сте толико јадни да некоме падне на памет да напише такав коментар...

 

pa pazi, kapiram da za svaku salu mora da postoji neka osnova, a ja je ovde i dalje ne vidim... nije ni bitno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da, igraci zvezde su jos jednom pokazali da ma odakle dosao(bio Senegal, bio Svrljig), u zvezdi postajes ciganin! Ovde ne mislim na rasu, naciju, sta li su cigani vec, u ovom slucaju, to je karakterna osobina. Ne postoje reci koje bi opisale koliko ste jadni.

 

+1

 

e da, jel mi i dalje imamo kompleks, ili? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim ni ja tvoj potpis, ali nije ni to bitno...

 

nije problem, mogu da ga vratim, i dalje moze u potpunosti da se primeni na proslu sezonu. kad vec pitas.

 

e da, jel mi i dalje imamo kompleks, ili? :)

 

naravno.

necemo valjda mi da ga imamo.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno.

necemo valjda mi da ga imamo.

ok, samo pitam, posto mi je ekstra ova nova definicija kompleksa, koju su provalili koroman i petkovic :)

 

Edit: i sto se mene tice, ako cemo ovako da vas pobedjujemo i ubuduce, moze nama "kompleks" i da ostane, nije frka ;)

Edited by vladream

Share this post


Link to post
Share on other sites

dok je petkovic pricao, na sosu sam gledao, kako partizan nije igrao na vecem stadionu od marakane i takodje kako ima kompleks :)

 

sta reci, car. sad ga gotivim jos vise.

btw, kad ste poslednji put igrali na vecem stadionu od marakane?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel veci sigurno? nisam bas siguran...

 

edit

proverio, nije veci, isti je (55 hiljada)

http://en.wikipedia.org/wiki/Fenerbahce

http://en.wikipedia.org/wiki/FC_Red_Star

 

dakle? kad ste poslednji put igrali na vecem? pre koliko? mislim, pitam samo, mozda je bilo skoro nesto..

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

'ladno imaju isti kapacitet :)

 

dakle? kad ste poslednji put igrali na vecem? pre koliko? mislim, pitam samo, mozda je bilo skoro nesto..

 

eto mi smo igrali i tamo, a vi? nesto ne verujem da Apoel ima stadion priblizne velicine :)

 

Edit: Javor ima samo 5000, jbg :)

 

Ground Ivanjica Stadium

(Capacity: 5,000)

Edited by vladream

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nebitno je sve to... igraci C. Zvezde nisu mogli vise da se obrukaju... ne zbog lose igre, nego zbog nefer ponasanja... Gaja, Koromana, Ninkova i Milijasa bi proterao iz zemlje... I kao sto je reko Karlo: Cigan je karakterna osobina, i cigan postaje svako ko se makar na kratko nadje u zvezdi... Odlican primer je Gaj... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta reci, car. sad ga gotivim jos vise.

btw, kad ste poslednji put igrali na vecem stadionu od marakane?

Хм, ја се не сећам да је Партизан икад играо против Фламенга или Васка да Гаме. Ова рупа овде код на треба да се зове Марокана.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хм, ја се не сећам да је Партизан икад играо против Фламенга или Васка да Гаме. Ова рупа овде код на треба да се зове Марокана.

 

pa i ne zove se marokana nego marakana.

 

a ako je u pitanju typo,

ok, kad se ti budes pitao necemo je zvati tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sabre ti definitivno imas neizlecive komplekse od Partizana, siguran sam da te je neko od Grobara samarao na Dorcolu, pa sad tvoje frustracije trpi tastatura. Kako te bre nije sramota da se ovde javljas posle svega i da lazes ko pas. Pa juce smo vam stavili kitu u usta i svrsili u vasoj smrdljivoj rupi.

Sto se tice cigana na severu, svi ste vi gomila Koromana :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pred tekmu u tunelu vrli petkovic, onaj koji nas je prozivao za komplekse, krene da psuje Racu Petrovica, i da mu govori kako je dzukela i sta misli ko je on sto pocinje takve pesme(ko ne zna, Raca je na kraju tekme s Temisvarom poveo "zvezdu da mi ponudeee..." na opste odusevljenje i haos na Jugu) i kurac palac, i na kraju mu kaze:"Juce si se rodio a danas vec tako seres..."

 

na sta mali Raca kaze:"Juce sam se rodio, a prekjuce sam ti jebo mamu."

 

Raca je odigrao odlicnu utakmicu, a Partizan odavno nije imao Grobarskiju ekipu, u kojoj su i stranci vise manje uspeli da shvate o cemu se radi... Lepo je biti Grobar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

А о ком Петковићу се уопште ради? Оном са боксерским носем који целог живота вуче комплексе што га никад нису звали у репрезентацију, а он фаца давао голове по Бразилу?

 

pa i ne zove se marokana nego marakana.

Па, не зове се ни Маракана, осим ако Београд није променио име у Рио де Жанеиро. Толико сте били неинвентивни, да ни име нисте могли сами да смислите, него сте морали да га мазнете. Зато кажем, у најбољем случају може да се зове Марокана и то само ако се Мароканци не побуне због вређања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...