Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Partizan je najaci klub, ali je u njegovim redovima igralo i par masnijih fudbalera kao sto je Miladin Becanovic zvani Butina. Omiljeni igraci su mi takodje i Mladen Kascelan, Torbica, Milanko Raskovic , Spasic, Kizito ,Babatune , Kadlec , Safet Susic , Asprilja , Bogic Popovic i Osmanovic jos jedan masan extra talentovan igrac.

..и мени Бабатуне.. :mhihi::mhihi::mhihi:

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga, mozda proigra i taj fejsa, on zaista jeste bio supertalenat

 

pricao mi je drug, njegov buraz ga je gledao na tekmi zvezda - hajduk jos dok se nije toliko proculo o njemu, pre par godina jos dakle. dakle jos tada je lik (ortakov buraz) bio u fazonu "ko je sad ovaj zmaj u hajduku jebote"

 

mozda i bude nesto od njega ipak.

 

a mozda zaista zavrsi kao npr. basta. od velikog talenta do igraca kojeg niko ne zeli.

 

 

--

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzasno je mnogo talenata propadalo kod nas. Iz raznih razloga. Evo jos goreg primera: Risto Lakic! Zvezda je za njega nudila ogromne pare, Buducnost ucenjivala, na kraju ga uzeo Partizan, a taj decko posle nije sastavio ni dve tekme! Valjda ti likovi kad uzmu pare, upoznaju splavove, kupe dobar automobil.... zaborave na fudbal. Jbg :(

 

A Jokan je u pravu, Partizan ima i dalje najkvalitetnije igrace, najkvalitetniji tim, ALI zaboravio je da kaze da imaju NAJGOREG TRENERA :)

 

I svala cast Cedi Janevskom! Sa ovakvom ekipom stizati Partizana, to je za respekt! Preuzeo je tim koji nije birao, u najgorem mogucem trenutku, u opstem rasulu, i ipak uspeo da od govana napravu kakvu takvu pitu i prepolovi prednost Partizana

Share this post


Link to post
Share on other sites

I svala cast Cedi Janevskom! Sa ovakvom ekipom stizati Partizana, to je za respekt! Preuzeo je tim koji nije birao, u najgorem mogucem trenutku, u opstem rasulu, i ipak uspeo da od govana napravu kakvu takvu pitu i prepolovi prednost Partizana

 

 

lepo sam rekao kad je doveden (i kad ste svi pricali "joj, gde ovog anonimusa") da mu treba dati sansu i da ga sigurno nije ivic izabrao tek tako ;)

 

 

 

 

 

 

--

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

WORD !!!

 

Sve to stoji. Samo da li cemo prodati opet gomilu igraca (serem i ja , sta gomilu), prvenstveno mislim na Milijasa i Koromana?!?!??

Mislim da nebi trebalo, ali opet uvek to urade zbog nekih laznih dugova. Pa koliko je samo igraca otislo u bogznakoje klubove da bi na kraju zvezda zavrsila sa dugovima do guse??? Budalastina totalna.... na kraju funkcioneri napunise dzepove, navijaci ne vide svoju svrhu dolaska na stadion, a Evropa je misaona imenica... Ne zelim da zvucim kao pesimista, ali to je surova realnost. Teska, siva, kakva god, ali nimalo lepa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali sve u svemu, nebitno da li prvenstvo uzme Zvezda ili Partizan, moze se reci da nam je fudbal otisao u qrac! Svi na karaju, uskoro ce i trecerazredni klubovi da nas guze, pocinjacemo kvalifikacije u junu, nad nasim klubovima nabijaju gol razliku. Tuzno, ali moze ici samo na jos gore, kad prodamo ovo malo kvalitetnih igraca. Pogotovo Partizan. Iako navijam za Zvezdu, mislim da Partizan sad ima pojedinacno mnogo bolje igrace, a prodace ih sigurno vecinu i to za sitne pare, a umesto njih doci ce losiji. I tako svake godine tonemo, i kad pomislis ne moze gore, ono bude gore. Jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...