Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Ja nikad nisam voleo raspravu sa tim "hard core" navijacima jer je njihov IQ obicno manji od broja cipela koji nose :)

 

Ti fudbaleri igraju za tim zato sto im je to posao, kao i svaki drugi. Bole njih tuki da li je to ovaj ili onaj tim i puca im qrac za neke tamo retardirane navijace no lajfere koji nemaju 'keba da jedu, a ovamo drze lekcije dudbalerima :) :) :)

 

To je kao kad je neki lik napusio Milana Tarota i rekao mu da je glup, a onda MIlan isuce kljuceve od BMW i upita "a ko je sad glup?" :) :) :)

 

Diara ce otici u drugi klub, voziti bembaru, karati najbolje picke, a ti propaliteti ce i dalje jesti podrigusu i spavati u kontejneru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikad nisam voleo raspravu sa tim "hard core" navijacima jer je njihov IQ obicno manji od broja cipela koji nose :)

 

Ti fudbaleri igraju za tim zato sto im je to posao, kao i svaki drugi. Bole njih tuki da li je to ovaj ili onaj tim i puca im qrac za neke tamo retardirane navijace no lajfere koji nemaju 'keba da jedu, a ovamo drze lekcije dudbalerima :) :) :)

 

To je kao kad je neki lik napusio Milana Tarota i rekao mu da je glup, a onda MIlan isuce kljuceve od BMW i upita "a ko je sad glup?" :) :) :)

 

Diara ce otici u drugi klub, voziti bembaru, karati najbolje picke, a ti propaliteti ce i dalje jesti podrigusu i spavati u kontejneru :)

 

Ima tu dosta istine...zato i ne idem na utakmice odavno, zbog tih glupih fudbalera da se nerviram...mada volim sport ali to je sad samo biznis, nista vise...mada, opet se nekad iznerviram, kad gledam...ali ne kao pre...

mada, ima navijaca budala ali su predrasude sa su svi klosari, ima i visoko obrazovanih, odlicnih studenata, nisi bio pa ne znas...U Engleskoj pogotovo, ljudi sa odlicnim poslovima, radi cele nedelje, pun je love, ali ode vikendom da malo divlja, valjda mu je to ventil...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diara ce otici u drugi klub, voziti bembaru, karati najbolje picke, a ti propaliteti ce i dalje jesti podrigusu i spavati u kontejneru :)

 

Немаш ти појма, домаћине, о тим ликовима који шамарају и о новцу који имају. Сасвим случајно знам неке и знам чиме се располаже. Искрено, заболе ме за њих, али чисто да се зна да се не спава по контејнерима и не једе подригуша. Да се то ради не би се имала муда за шамарање играча.

 

Такође, НИЈЕДАН ЧЛАН ПРВЕ ЕКИПЕ није без пара. Могу бити примитивчине и насилници, али без пара нису.

 

Приче о КИ су, такође, беспредметне и смешне. Покажите ваш скор са Менсиног теста, па идите до тих људи, исцимајте их и они ураде исти, па "успоредба" (што би рекле смрдљиве усташе).

Још једном, не браним никога, али нема ми гаднијих прича до оних о КИ навијача и о томе како неко не може да води децу на текму. Води на исток, мајку ти глупу, ко те спречава?! Срање може да се деси на пар текми током сезоне (дербији и неке европске), свака друга је вишпе него сигурна. Ја се неђто нисам нагледао брижних татица са дечицом током текми са Чуком или Хајдуком из Куле.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Fenix: ma znam druze da ima inteligentnih navijaca, ali ja govorim o onima koji idu da "igracima pokazu kako se treba boriti za klub" :) Cisto sumnjam da je neki profesor filozofije isao da vadi Diari slusalice iz usiju da bi mu objasnio kako je Partizan institucija i veliki klub :)

 

Nekad se fudbal igrao iz ljubavi, a to je bilo jako davno. Sad je to posao i nista vise. Na zalost, ali je tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Fenix: ma znam druze da ima inteligentnih navijaca, ali ja govorim o onima koji idu da "igracima pokazu kako se treba boriti za klub" :) Cisto sumnjam da je neki profesor filozofije isao da vadi Diari slusalice iz usiju da bi mu objasnio kako je Partizan institucija i veliki klub :)

 

Nekad se fudbal igrao iz ljubavi, a to je bilo jako davno. Sad je to posao i nista vise. Na zalost, ali je tako.

 

Pa vodje navijaca i glavni medju njima, imaju sigurno mnogo vise para nego sto mislis..mnogo vise...ali to nije tema...ne znas, nisi upucen...

Fudbal, kao i svaki sport, nema vise dusu...i jebes ti fudbal i sport, odkad su uveli pravilo da mozes imati stranaca koliko hoces tzv. Bosmanovo pravilo...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikad nisam voleo raspravu sa tim "hard core" navijacima jer je njihov IQ obicno manji od broja cipela koji nose :)

 

Ti fudbaleri igraju za tim zato sto im je to posao, kao i svaki drugi. Bole njih tuki da li je to ovaj ili onaj tim i puca im qrac za neke tamo retardirane navijace no lajfere koji nemaju 'keba da jedu, a ovamo drze lekcije dudbalerima :) :) :)

 

 

Diara ce otici u drugi klub, voziti bembaru, karati najbolje picke, a ti propaliteti ce i dalje jesti podrigusu i spavati u kontejneru :)

на овој теми има од 2 до 3 евентуално 4 нормална човека сви остали или никад нису били на утакмици или су једном до два пута прошли поред стадиона.

 

тако да молим да не коментаришете и просипате ми ставове и информације које сте покупили од маме,тате и са медија.пошто су све то глупости.

 

и не знам баш да ли спавају у контејнеру.поготову не гробари.у ВЕЛИКОМ су кешу.возе се аудији,поршеји...ово оно :)

 

гробари мафиоси :) тј више алцз мафиоси :)

 

е да и фасцинантно је овом чики сам већ објашњавао како није управу.и како нема појма.али не вреди.ко зиду да причаш.гледа човек много тв...

 

чудо овде нисте потегли причу о заставама које су пале у шпанији...х)

Edited by ΣΟΚΙ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al ste se raspisali, još će ispasti da neko i prati domaći fudbal.

 

Očekujem bar jedan crveni karton, minimum pet žutih, jedan prekid zbog ubačene baklje, jednu ostavku nakon utakmice, dvadesetak privedenih, dva sumnjiva gola i jedan poništen. Naravno i Vošinu pobedu.

Ko zna možda i odem na tekmu ako mi se ne oduži ispit. Ili ako ga puknem pa odem da psujem sudiju, čisto da izlečim frustracije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све је то лепо, али кад човек (навијач) хоће некога да опсује он се обично веже за неку карактеристику која њему није својствена. Кад ме нервира проћелави бели судија, ја ћу рећи - "мајчицу ти јебем ону ћелаву". Сигурно нећу рећи - "пичка ти материна бела". Исто тако и са ниским играчима, увек псујем мајку патуљасту. Бркићу (Бог да у душу прости) стално псовао мајку турску, Дуљају шиптарску, Нађу мађарску (ону патуљасту :)), а све их волим, али баш волим. Нема то везе ни са каквом мржњом или нетрпељивошћу (макар кад сам ја у питању) већ са самим псовањем.

 

 

i da, standardni argument u odbranu rasizma na stadionima je dosao na red... znam ja da ti nisi rasista ali neki stvarno jesu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

на овој теми има од 2 до 3 евентуално 4 нормална човека сви остали или никад нису били на утакмици или су једном до два пута прошли поред стадиона.

 

A kakve to konkretno ima veze sa temom?Ovo nije tema o navijanju,vec o nasoj prvoj ligi.I raspravlja se o fudbalu,a ne navijanju.A ako cemo po toj tvojoj logici,niko ne bi trebao dolaziti na ovu temu posto niko od nas nije profi fudbaler.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kakve to konkretno ima veze sa temom?Ovo nije tema o navijanju,vec o nasoj prvoj ligi.I raspravlja se o fudbalu,a ne navijanju.A ako cemo po toj tvojoj logici,niko ne bi trebao dolaziti na ovu temu posto niko od nas nije profi fudbaler.

ко је теби дрмао кавез уопште?

ја сам се огласио због овог чике што је причао како је то страшно што су овом баји извадили слушке.и овај је нешто причао о интелигенцији и томе како је он професионалац и тако неке глупости.

 

ја не знам што си се ти осетио прозваним?нешто те је повредило?

постани нормалан или нестани у виду муње.бум бам трас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soki, seres kao foka. Smaras sa tim tvojim navijanjem. I sto neko rece ovo nije tema o navijanju. I fudbaleri JESUU profesionalci, ovo im je posao i bole ih qrac i za tebe i za onog sto je Diari vadio sluske. I mene bole qrac sta ti mislis o svemu ovome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

то је већ твој проблем.али не можеш ти никог да вређаш.ако си фрустриран навијачима,мораћеш то на другачији начин да лечиш.ја ти нећу дозволити да вређаш навијаче.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ја сам се огласио због овог чике што је причао како је то страшно што су овом баји извадили слушке.

 

a ko je to rekao? ocigledno sam to propustio?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ce sutra uvece ovde biti jako mnogo komentara ma kako da se zavrse tekme ;)

 

Ovde ima toliko velikih strucnjaka, nas fudbal nikako ne moze propasti...mi cemo ga izvuci iz krize, vidite da sve znamo...samo da nas neko postavi na vodeca mesta...Ja mogu da obecam odmah sve moguce titule, domace, uspeh u Evropi, svemiru, kamioni, avioni...naravno, kamioni i avioni za mene :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...