Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Апсолутно подржавам шибање играча од стране навијача. Или играј или марш у пичку материну.

 

А ови ганфери који бране наше играче су смешни. Баш смешни.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Апсолутно подржавам шибање играча од стране навијача. Или играј или марш у пичку материну.

 

А ови ганфери који бране наше играче су смешни. Баш смешни.

 

Ako se bore, pa izgube, svaka cast, ne mozes uvek pobediti, grobari su poznati da su uvek najjace navijali kad su gubili(poznata je cuvena utakmica Partizan-Hajduk Split 1-6 ) ali kad se vuku kao babe a izigravaju neke zvezdice, vise po splavovima, pa posle izgubljene utakmice, dok se navijaci nerviraju, njih boli uvo, smeju se i kurce...e pa onda treba malo vaspitnih, da znaju za koga igraju.

Kad se setim nekih igraca pre mnogo godina, kako su kidali i borili se na terenu...a ne ovi danasnji nasi(bilo iz Zvezde ili Partizana) sve neke zvezdice, sabancici, vise gledaju kako frizuru da nameste nego da potrce...

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Апсолутно подржавам шибање играча од стране навијача. Или играј или марш у пичку материну.

 

А ови ганфери који бране наше играче су смешни. Баш смешни.

 

 

ja bih rekao da su mnogo smesniji oni koji mogu da pomisle/kazu/napisu:

 

Pravi Srbi ne svrsavaju na crncuge

 

bolje da igramo petu ligu nego da mi camuge igraju

 

Posebno od ovog sabrea, primaca crnackih kurceva

.

 

mnoooooogo smesniji. bas mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То не мења ситуацију да ти браниш нашег играча, који се надавао голова твом тиму. Који год разлог био (да би кењао, контрирао, ноулајфер си па би само да се свађаш по форумима, лепо си васпитан и не волиш насиље или било шта друго), смешно је. Баш смешно. Кад су гани ишамарали Огњеновића мене је болео курац, исто и за Коромана. Кад су прозивали Танасијевића, болео ме је курац. Било ми је мсешно, али да браним некога од "ваших" ме заболе.

Што се мене тиче, поломите вратове једни другима.

 

А и ова прича за примање курчева...

Докажи да не примаш.

Ја имам доказ да ти браниш нашег играча. :) :)

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

А и ова прича за примање курчева...

Докажи да не примаш.

Ја имам доказ да ти браниш нашег играча. :) :)

 

Camuga je njima dao u bulju na derbiju, nekima od njih se to izgleda svidelo, pa bi im bilo zao da sad on ode :)

Nama je ustvari zao da ga oni toliko prime, pa hocemo ovog da oteramo...ali smo se izgleda zajebali, vole oni da ga prime pa to ti je :)

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

То не мења ситуацију да ти браниш нашег играча, који се надавао голова твом тиму. Који год разлог био (да би кењао, контрирао, ноулајфер си па би само да се свађаш по форумима, лепо си васпитан и не волиш насиље или било шта друго), смешно је. Баш смешно. Кад су гани ишамарали Огњеновића мене је болео курац, исто и за Коромана. Кад су прозивали Танасијевића, болео ме је курац. Било ми је мсешно, али да браним некога од "ваших" ме заболе.

Што се мене тиче, поломите вратове једни другима.

 

А и ова прича за примање курчева...

Докажи да не примаш.

Ја имам доказ да ти браниш нашег играча. :) :)

 

 

naravno da cu da ga branim od rasista i fasista kakav je ovaj gore. jel imas neki problem sa tim? smesno ti je, tvoja stvar, smej se brate.

prema tome, ovo za tanasijevice, ognjenovice, koromane - malko si pobrkao loncice. tj. mnogo.

 

ноулајфер си па би само да се свађаш по форумима

8386 > 3073

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da cu da ga branim od rasista i fasista kakav je ovaj gore. jel imas neki problem sa tim? smesno ti je, tvoja stvar, smej se brate.

 

Kazem ja da voli da ga primi :)

A koliko se pravis pametan, a pojma nemas, da ista znas o materiji, znao bi da fasizam nema veze sa rasizmom, kod fasizma rasa nije bitna, dakle, fasista moze da bude i neko ko nije belac...nacional socijalizam, to je vec nesto drugo...Eto, malo da te obrazujem, necu ti ni naplatiti, vidis kako sam dobar :D

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da cu da ga branim od rasista i fasista kakav je ovaj gore. jel imas neki problem sa tim? smesno ti je, tvoja stvar, smej se brate.

prema tome, ovo za tanasijevice, ognjenovice, koromane - malko si pobrkao loncice. tj. mnogo.

:)

 

Великосрпски хегемониста и четник, то си заборавио. Шовиниста, негира Сребреницу, не гнуша се на помисао да смо убили браћу Битићи, слави Овчару и тако то...

 

Смешно је и смејем се.

 

8386 > 3073

Ово је још смешније, од 5 ствари које сам навео си изабрао баш ово. Ствар је јасна. Кад групи од 5 људи довикнеш "Еј, дебилу", само онај који је стварно дебил ће се окренути и рећи "Коме ти то?".

 

Такође, ниси доказао да не волиш да примаш црначке курчеве. Дијара вам је неколико пута увалио исти, имаући у види да га браниш...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

najsmesnije je sto ti tripujes da si ovde kao neutralan, a jos je smesnije sto se privatno druzis sa ovim gore.

jel mozda nije rasista i fasista? time sto si nabrojao jos par etiketa mislis da si to relativizovao? i jos mislis da si time ispao duhovit? vidis, i to je smesno.

@noulajfer etiketa, sada bi ja verovatno trebalo da ti nabrajam i dokazujem ovde kako/da li imam devojku, koliko imam prijatelja, kako provodim dan, da li mi je ispunjen ili nije... pa evo, dao sam ti par hintova, prepusti masti na volju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

najsmesnije je sto ti tripujes da si ovde kao neutralan, a jos je smesnije sto se privatno druzis sa ovim gore.

j

 

Nisam znao da poznajem Aksea licno, i da se jos i druzim sa njim :)

Ovaj sabre je bas pametan, zna o meni stvari koje ni ja ne znam :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, mozda sam istripoivao nesto, cesto pricate ovde o nekom nalazenju i druzenju, idenju na pice i sta-ti-ja-znam

 

 

a o tebi stvarno znam mnogo vise nego sto bi i omgao da pretpostavis :) sticajem okolnosti :)

 

i to sto znam vrlo odudara od onoga kako sebe pokusavas da predstavis ovde :)

ali, ne brini, necu o tome javno :)

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

najsmesnije je sto ti tripujes da si ovde kao neutralan, a jos je smesnije sto se privatno druzis sa ovim gore.

jel mozda nije rasista i fasista? time sto si nabrojao jos par etiketa mislis da si to relativizovao? i jos mislis da si time ispao duhovit? vidis, i to je smesno.

 

Наравно да нисам неутралан, навијам за Партизан, за име Бога. Феникса никад видео нисам. Знам само пар људи са форума. Не, нисам релативизовао. Смешно је што си смешну акцију звану "браним играча који је пунио мој тим" оправдао некаквим антифашизмом. Не желим ја да "испаднем" духовит пред неким, већ да себе додатно забавим, а то јесам урадио. Иницијалну капислу поправљања мог расположења си ти упалио, желим да наставим у том духу.

Још једном - браниш играча који је пунио твој тим.

 

@noulajfer etiketa, sada bi ja verovatno trebalo da ti nabrajam i dokazujem ovde kako/da li imam devojku, koliko imam prijatelja, kako provodim dan, da li mi je ispunjen ili nije... pa evo, dao sam ti par hintova, prepusti masti na volju...

 

Не, јер ме заболе, да ме је интересовало, питао бих те. Навео сам неке од могућих разлога и ти си одабрао један.

 

Једини доказ који од тебе тражим је да докажеш да не волиш да примаш црначке курчеве?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

примање курчева

примаш црначке курчеве

примаш црначке курчеве

 

 

ok, budes li i u sledecem postu spomenuo primanje (crnackih) kurceva, rekao bih da imas problem... ono, opsesije, kompleksi, projekcije, potiskivanje, sta vec...

 

 

 

"branim igraca koji je punio moj tim"

 

 

brate mili, znaci ono kao - SPORT...

 

 

 

"camuga", "crncuga", "majmun" - to vec nije sport, ima nas kojima to smeta, eto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a o tebi stvarno znam mnogo vise nego sto bi i omgao da pretpostavis :) sticajem okolnosti :)

 

i to sto znam vrlo odudara od onoga kako sebe pokusavas da predstavis ovde :)

ali, ne brini, necu o tome javno :)

 

Slobodno proveri kakav sam, pametan covek sudi o nekome na osnovu dela, budala na osnovu prica, stara izreka...eto, opet te poducavam, besplatno :D

A pametan covek ne pokazuje pred svima sve, i to mozes da zapamtis, trebace ti u zivotu...ako zelis da uspes u necemu...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, u pravu si. a nisam ni sudio o tebi na osnovu tih prica inace, niti je to ista bitno zaista.

 

Eh, kad bih ja mislio sta ce o meni ko pricati...mada, cuo sam dobrih prica, da se nasmejes do suza :)

 

Nego, sutra je Vosa - Partizan, sta ocekujete? ja ocekujem atomski fudbal, svetskog kvaliteta, pun stadion, oba ekipe ce pretrcati kilometre...mozda se i spoje dva-tri uspesna dodavanja :)

 

Tipujem na nereseno...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, budes li i u sledecem postu spomenuo primanje (crnackih) kurceva, rekao bih da imas problem... ono, opsesije, kompleksi, projekcije, potiskivanje, sta vec...

 

 

 

"branim igraca koji je punio moj tim"

 

 

brate mili, znaci ono kao - SPORT...

 

 

 

"camuga", "crncuga", "majmun" - to vec nije sport, ima nas kojima to smeta, eto...

 

Не, не, ја само хоћу доказ. Немаш. ОК. Прича завршена. Волиш.

 

Да.

 

Да је "оно као" спорт, исто тако би "оно као" спортски коментарисао неке утакмице мог тима...

 

Све је то лепо, али кад човек (навијач) хоће некога да опсује он се обично веже за неку карактеристику која њему није својствена. Кад ме нервира проћелави бели судија, ја ћу рећи - "мајчицу ти јебем ону ћелаву". Сигурно нећу рећи - "пичка ти материна бела". Исто тако и са ниским играчима, увек псујем мајку патуљасту. Бркићу (Бог да у душу прости) стално псовао мајку турску, Дуљају шиптарску, Нађу мађарску (ону патуљасту :)), а све их волим, али баш волим. Нема то везе ни са каквом мржњом или нетрпељивошћу (макар кад сам ја у питању) већ са самим псовањем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све је то лепо, али кад човек (навијач) хоће некога да опсује он се обично веже за неку карактеристику која њему није својствена. Кад ме нервира проћелави бели судија, ја ћу рећи - "мајчицу ти јебем ону ћелаву". Сигурно нећу рећи - "пичка ти материна бела". Исто тако и са ниским играчима, увек псујем мајку патуљасту. Бркићу (Бог да у душу прости) стално псовао мајку турску, Дуљају шиптарску, Нађу мађарску (ону патуљасту :)), а све их волим, али баш волим. Нема то везе ни са каквом мржњом или нетрпељивошћу (макар кад сам ја у питању) већ са самим псовањем.

 

U principu,to je to.Uobicajena praksa kod navijanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sabre stvarno,sta te boli kurac za tuljavo groblje...ko ih jebe,nek' izlome noge jedni drugima.

 

То и ја причам, али ме нико не слуша. То је здрав навијачки став.

 

 

А и ово друго је логично.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...