Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Па, овако... Много боља утакмица него претходна два дербија. Звездина игра у првом полувремену доста задовољавајућа, али тај изненадни рани гол је био жесток ударац... Ади је недостајао као хлеб насушни. Калуђеровић је требао раније да уђе, Просинечки је поступио осветољубиво и то ми се не свиђа. Не морам ни да говорим како сам поднео силне Звездине промашаје. На крају, могло је бити и 4:0 за Партизан, а и 3:0 за Звезду, да су околности биле другачије... Дакле, игра није лоша, види се напредак и организованија и бржа игра, али је зато резултат разочаравајући. Судија океј, није пуно утицао на утакмицу. Све у свему, заслужена победа Партизана, али верујем да ће Звезда добити бар један од наредна два дербија.

 

 

samo se pitam koju si ti utakmicu gledao...

 

 

 

Partizan je za Zvezdu Real Madrid.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda je kerov kurac.Isto sranje ko u prvom delu sezone,samo drugo pakovanje.Vise sansi,veci posed lopte,a sve za kurcevo zdravlje.Onaj Evandro je teski soder,Rambo Petkovicu sigurno sledi dobar deo kolaca sto ga je uspeo uvaliti,lik je teski invalid,za njega je Savio doktor nauka.Mali Cosic je ocajan,vec 3.utakmicu za redom pravi kardinalne greske i ispada ko da ima 40.godina.Podhitno njega na klupu a Vilotica u prvi tim.Onaj Borha se barem trudi,iako ne ume.Jebes igraca koji ima tri takve sanse a ne iskoristi nijednu.Karleusa je majmuncina prve klase,to se odavno zna,ali covek to potvrdjuje iz utakmice u utakmicu.Za ono sto je uradio linijskom sudiji ja bih mu lupio 5 utakmica zabrane igranja,mentolcina maloumna.

Ne vidim nikakve sanse za prolazak dalje,cisto sumnjam da ce Zvezda pobediti sa 3 razlike.Ne zato sto je Partizan dobar,vec zato sto je Zvezda teski raspad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga, nema čovjek s kim igrati pa pokušava sam.

 

Ти си бре болестан човек. Нека га неко банује,молим вас.

Одбрана катастрофа,Микић и Ћосић,мајко мила... Везни ред превише петљао,као јебени Арсенал играмо,нико неће да шутне.О Короману не желим да причам,он је једна ретардирана морончина и нико не би био срећнији од мене када би га сутра рецимо згазио воз. Борха играч утакмице,не знам како је успео да промаши оне шансе... Каду к'о да није ни играо несретник...

 

А трагично је колико "вође" боли курац за Звезду. 90. минут,наш напад,а ми певамо Тадићу...

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ти си бре болестан човек. Нека га неко банује,молим вас.

Одбрана катастрофа,Микић и Ћосић,мајко мила... Везни ред превише петљао,као јебени Арсенал играмо,нико неће да шутне.О Короману не желим да причам,он је једна ретардирана морончина и нико не би био срећнији од мене када би га сутра рецимо згазио воз. Борха играч утакмице,не знам како је успео да промаши оне шансе... Каду к'о да није ни играо несретник...

 

А трагично је колико "вође" боли курац за Звезду. 90. минут,наш напад,а ми певамо Тадићу...

 

 

Čuj Borha igrač utakmice, a ono promašio, alo, jesi normalan ti? Po čemu može biti igrač utakmice tip koji se tako ispromašivao, života ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

, Koroman jedino nešto radio,

 

 

 

 

pokušava sam.

lepo si ovo rekao...

 

Шала забава. Очекивао сам хаос од еври гоа, нас шесторица смо имали бар 800 кила, али сам одма' пао два реда доле. :mrgreen:

 

Кад се попалише оне бакље, нагутах се димчине, нисам ни видео да је прекинута утакмица. Први гол нисам видео, барјак Панчеваца се вртео мало ниже.

 

 

Слике: http://casopis.izabe...pcId=202&page=1

u picku materinu zabave...

pasti 2 reda dole,nagutati se dima,banja...

jedino bolje je sutati se na nekoj svirci...po mogucstvu u malo prostoru koji je zadimljen i gde su svi znojavi...

 

Zvezda je kerov kurac.Isto sranje ko u prvom delu sezone,samo drugo pakovanje.Vise sansi,veci posed lopte,a sve za kurcevo zdravlje.Onaj Evandro je teski soder,Rambo Petkovicu sigurno sledi dobar deo kolaca sto ga je uspeo uvaliti,lik je teski invalid,za njega je Savio doktor nauka.Mali Cosic je ocajan,vec 3.utakmicu za redom pravi kardinalne greske i ispada ko da ima 40.godina.Podhitno njega na klupu a Vilotica u prvi tim.Onaj Borha se barem trudi,iako ne ume.Jebes igraca koji ima tri takve sanse a ne iskoristi nijednu.Karleusa je majmuncina prve klase,to se odavno zna,ali covek to potvrdjuje iz utakmice u utakmicu.Za ono sto je uradio linijskom sudiji ja bih mu lupio 5 utakmica zabrane igranja,mentolcina maloumna.

Ne vidim nikakve sanse za prolazak dalje,cisto sumnjam da ce Zvezda pobediti sa 3 razlike.Ne zato sto je Partizan dobar,vec zato sto je Zvezda teski raspad.

 

sve si lepo rekao,slazem se...

 

 

 

 

inace,borha je dobar,prilicno dobar...imas strasne fizicke predispozicije da bude odlican napadac...cosic je go kurac,moze neko da kaze da je mlad,al i savic je mlad,pa je za klasu bolji od njega...ako on ovako u nasoj ligi igra,tesko da ce ikada doci do klupe u rusiji...da ne prenaglim,al nije uopste dobar...jos jedan izvikani talenat koji to nije dokazao na terenu...i ja mislim da bi bilo bolje da je li adi igrao.crnac na crnca,dva jaka jedan na drugog,pa ko koga izgura...mada,dobar je tejgo,nismo par godina imali takvog igraca u nasoj ligi koji ima tako izrazen osecaj za go...koroman potrosac lopti,pola utakmice jebe mater sudijama,igracima,sto svojim,sto protivnickim...covek za baciti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije isto kad pocinjes utakmicu sa 1:0 , posle te samo cekaju . Da ih nije usrao gol ne bi sansu stvorili . Drugi gol je pao isto bez igre i imali su jos dve kontre posle ocigledno nedosudjenih faulova nad Evandrom i jos jednim debilom ne secam se . Partizan bi morao da se otvori kad tad da ga nije usrao gol i dobio bi po tamburi , a realno mogao je i ovako. Mi smo losi do jaja , ali mislim da su oni gori , samo ih je prosralo danas . Dupla kruna ni manje ni vise , pa nek se menjaju neki mediokriteti automobilima i nek smisljaju neke glupe pricice za debile koji se pale na to .

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije isto kad pocinjes utakmicu sa 1:0 , posle te samo cekaju . Da ih nije usrao gol ne bi sansu stvorili . Drugi gol je pao isto bez igre i imali su jos dve kontre posle ocigledno nedosudjenih faulova nad Evandrom i jos jednim debilom ne secam se . Partizan bi morao da se otvori kad tad da ga nije usrao gol i dobio bi po tamburi , a realno mogao je i ovako. Mi smo losi do jaja , ali mislim da su oni gori , samo ih je prosralo danas . Dupla kruna ni manje ni vise , pa nek se menjaju neki mediokriteti automobilima i nek smisljaju neke glupe pricice za debile koji se pale na to .

ako ne vidis ociglednu razliku u kvalitetu,onda stvarno ono pogledaj ponovo utakmicu a i ostale utakmice Partizana

mislim nije sad da ih dizem u nebesa ali su objektivno bolji od sadasnje Zvezde

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od juce sam siromasniji za 1000 din. Kako nemam srece pa to je neverovatno , igrao sam od 3-5 golova , u 49 je bilo 2:0 za Partizan.

Onda sam poceo da navijam da bilo ko da jos jedan gol , odlicne sance imali su Borha za zvezdu , a navijao sam da ono bude penal , kad je neko igrao rukom u kaznenom Partizana.

A onda sta nisu dali Adija , Iliev , i zadnji minut umorni Sale . Nabijem ih sve na....... kvota u lavovima bila je 2.4 a u Meridianu 2.35 .

Kako nemam srece bio sam ubedjen da dolazi 3-5 , puno novih igraca , zeljnih.... jaoooooj.

Isto kad odigram 0-2 , redovno u 90' pada treci gol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ne vidis ociglednu razliku u kvalitetu,onda stvarno ono pogledaj ponovo utakmicu a i ostale utakmice Partizana

mislim nije sad da ih dizem u nebesa ali su objektivno bolji od sadasnje Zvezde

 

Upravo.Iako mrzim Partizan,bio bih idiot da tvrdim da je drugacije.Zvezda jeste juce imala inicijativu,pa i vise sansi,ali to je sve kurac.Nemaju ideje,nemaju zavrsnicu,nemaju kvalitet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda jeste juce imala inicijativu,pa i vise sansi,

 

U prvom poluvremenu da , u drugom je Partizan sve kontrolisao , Borha je u drugom poluvremenu sam izbio pred gol samo zato sto su dva pacijenta iz Partizanove odbrane krenula na jednog igraca .

Imao je Partizan 3 100% sanse u drugom poluvremenu + gol iz izgradjenog prekida , Zvezda jednu i u prvom poluvremenu dve , to je 4-3 u sansama , tako da ne stoji konstatacija da je Zvezda imala vise sansi .

 

a navijao sam da ono bude penal , kad je neko igrao rukom u kaznenom Partizana.

 

 

Ako mislis da je to bilo u 16m onda idi kod ocnog doktora . A u tim situajama se ruka ne svira , jer namere i nekog uticaja na igru nije bilo , a i bila je ruka poprilicno uz telo . Sudjenje je juce bilo odlicno , jedina greska je napravljena kad Tosic nije dobio direktni crveni za guranje pomocnog sudije .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Nije isto kad pocinjes utakmicu sa 1:0 , posle te samo cekaju . Da ih nije usrao gol ne bi sansu stvorili . Drugi gol je pao isto bez igre i imali su jos dve kontre posle ocigledno nedosudjenih faulova nad Evandrom i jos jednim debilom ne secam se . Partizan bi morao da se otvori kad tad da ga nije usrao gol i dobio bi po tamburi , a realno mogao je i ovako. Mi smo losi do jaja , ali mislim da su oni gori , samo ih je prosralo danas . Dupla kruna ni manje ni vise , pa nek se menjaju neki mediokriteti automobilima i nek smisljaju neke glupe pricice za debile koji se pale na to .

 

 

Brate, tako ste izgubili i prošle godine, i ti to smatraš slučajnošću...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam dal je bio penal i dal je bilo u 16 , to mi je u tom trenutku bilo bitno da se svira, jer bi verovatno dobio 1400 din na kladionici.

A ja majstore navijam za Partizan , a ipak bi voleo da je sviran penal, jos bolje da Adija,Ilijev , Ilic( da je neko od njih dao gol) jer volim vise sebe , nego da gledam njih kako zaradjuju pare.

Sudija nije samo pogresio kod Tosica sto mu nije dao crveni , vec je Kadu sa obe noge pokosio Tejga- to je za direktan crveni.

A iz nasih redova ona taraba Petrovic koga ne mozemo da se otarasimo je mnogo ranije zasluzio zuti.

Petrovic mi u zivotu ne bi igrao u Partizanu , neko ga gura i u Partizanu i u reprezentaciji i ponovo ne moze da nadje drugi klub.

I poruka za c.gan. : Deremo vas i na marakani. Opet cu da igram 3-5.

Mica Beric 1996.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...