Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Nije ustaski klub,ali je osnovan u Zagrebu,za njega je igralo pola reprezentacije NDH koja je salutirala Hitleru za vreme rata i predsednik mu je bio Tudjman.To su sve istorijske cinjenice koje sluze za medjunavijacko podjebavanje,isto kao sto sada vi franjevci radite nama sa Prosineckim.

 

samo molim te onda kad je NDHovski klub objasni mi sto ga nazvase Partizan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

I državu Srbiju je osnovao Stefan Nemanja, sin MAĐARA Bele Uroša, tako da je izbor očigledan: bolje je biti formiran u Zagrebu nego biti ciganin. :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo molim te onda kad je NDHovski klub objasni mi sto ga nazvase Partizan.

 

Ja nisam rekao da je NDH-ovski klub (lepo rekoh da nije ustaski klub,slep si?),vec da je za njega u pocetku igralo pola reprezentacije NDH.Prvo citati,onda razumeti,i tek onda srati.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U početku i jesam išao iz zezanja, al' u poslednje vreme sam uhvatio sebe kako čitam isključivo vesti vezane za Partizan i da mi je drago zbog rasula u svim delovima Zvezde.

 

Verovatno se netrpeljivost prema ciganskim idejama, izjavama, idiotizmu rukovodilaca projektovala na sve.

 

A zajebancija za Prosinečkog je nastala zbog dovođenja Hrvata u klub u kojem svi pričaju o velikosrpstvu.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa burazeru ti nisi ovde pricao o Zvezdinoj trenutnoj ili nekoj od bivsih uprava,vec o ljudima koji vole Zvezdu generalno.A to je teska glupost koja veze sa zivotom nema.A i serem se na navijaca koji pocne klub mrzeti zato sto je dosla neka losa uprava ili na to sto izjavljuju pojedinci sa tribine,i onda obrne na rivala.To nije navijac,vec najobicniji sezonac.Kako duva vetar.Klub se voli uvek,bez obzira koje na vlasti,ko ga drzi,koji je na tabeli,u kolikim je trenutnim govnima.U principu,da neki covek koji tebe nervira dodje u Mancester,ti ces poceti navijati za Celzi.I to je navijac?Strasan navijac,da se useres.

 

I da,sto se tice Prosineckog to je sasvim normalno navijacko podjebavanje,shodno situaciji u kojoj trenutno neki klub nalazi.Ali je validno od strane nekoga ko je ceo zivot Partizanovac,a ne od nekoga ko je do pre dve nedelje navijao za Zvezdu i za tog isto Prosineckog govorio da je legenda.

Edited by lemmy sixx
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali, da se ne lažemo, koga boli penis za rukomet, odbojku, vaterpoolo, hokej, džudo, karate... zna se koji je sport najpopularniji a tu nema nikakve dileme koi je veći i trofejniji klub.

Тачно тако. Спортско друштво је небитна ствар, ионако је само фудбал (и, ајде, кошарка) спорт за навијање свуда у свету.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ponovo pročitaš moj prethodni post, videćeš da sam napisao da osećam netrpeljivost prema ciganskim idejama i izjavama, što znači prema svemu onome što ti i tebi slični pričaju.

 

I to je to na tu temu, neću dalje pisati o tome.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam rekao da je NDH-ovski klub (lepo rekoh da nije ustaski klub,slep si?),vec da je za njega u pocetku igralo pola reprezentacije NDH.Prvo citati,onda razumeti,i tek onda srati.

 

 

 

 

Nije ustaski klub,ali je osnovan u Zagrebu,za njega je igralo pola reprezentacije NDH koja je salutirala Hitleru za vreme rata i predsednik mu je bio Tudjman.To su sve istorijske cinjenice koje sluze za medjunavijacko podjebavanje,isto kao sto sada vi franjevci radite nama sa Prosineckim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@paprikaner

A sad i vi serete.Jeste da su fudbal i kosarka najpopularniji i najadekvatniji za navijanje,ali reci "jebes sportsko drustvo" je van svake pameti.Cisti Dutina stajl.

Па коме је битно да прати клуб у пинг-понгу, ватерполу, коњичким скоковима, рвању и сличним бесмисленим стварима, рагбију 13?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi mi neki klub zavolimo, a da nemamo pojma zbog čega nam je drag. Navuče nas tata, brat, drug, komšija...

 

Ali, ponašanje navijača nije isto. Kod Cigana te od malih nogu truju lažima i ispiraju ti mozak budalaštinama poput onih da je Zvezda stub srpstva, najveći klub u Istočnoj Evropi, najtrofejnije sportsko društvo, da su Cigani najbolji navijači na svetu, da je Partizan ustaški klub, da ceo svet zna za Zvezdu, a za Partizan niko, da su na svakom derbiju Cigani razvalili u navijanju, da nikad nisu dobili batine, Bari, Tokio, Tole, Franjo itd.

 

 

Zbog takvih stvari se ponosim što sam se otrgao iz tog vrloga laži, sektašenja i ispiranja mozga.

 

 

Možda nikada neću zavoleti Partizan jako kao oni koji ga vole od detinjstva, ali ću ga uvek bodriti iz sve snage.

 

 

Zvezda jeste najveći klub u Istočnoj Evropi, Delije jesu bolje od grobara i ima ih neuporedivo više, Bari i Tokio su činjenice.

 

Па коме је битно да прати клуб у пинг-понгу, ватерполу, коњичким скоковима, рвању и сличним бесмисленим стварима, рагбију 13?

 

Čuo sam da Partizan ima najbolji sastav u boćanju, praktično im niko ništa ne može.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Alvaro ,

 

A kad osvojimo zlato u vaterpolu i bijemo Hrvate u istom , onda je to bitno ,lupash glupost . Treba ceniti svaki olimpijski sport . Naravno nije isto biti prvak evrope u fudbalu i rvanju , to je svima jasno .

Edited by Hail Metal
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Курузе, након ових речи, мислим да си заслужио да ти опростимо.

Разумем згранутост због циганских лажи и драго ми је да си спознао истину. Поштен човек мора бити згранут.

Ваљда ће и Леми схватити једног дана.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добар је Боро..мало задрт, али добра душа.

Не могу да поверујем како такав може навијати за Звезду.

 

Grese ljudi. Nase je da ih shvatimo...i nadamo se da ce shvatiti svoje greske i izaci na pravi put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо сам се вратио са текме, око 25-30 хиљада људи на маракани, прелепо вече, навијање је било добар део времена суви просек али на моменте феноменално, највећи утисак са текме је Стаменковић који је дошао на север и водио навијање 20ак минута ( опроштено му је што је линијаш, такође је певано, Стамени је каро Бојану хахаха ). Овације Путину, овације клинцима Зенита ( који су на крају дошли испред севера ), прозивање Борхана Тадићија, бакљада, пароле, песме за братски народ, много лепих тренутака вечерас, стварно сам пресрећан!!!

 

 

 

 

А што се тиче расправе која се води, какве бре циганске лажи ??? О чему ви причате бре дал сте нормални, освојите првенство пар пута и одмах одлетите у небеса, причате како сте већи клуб, да је све ово наша велика завера. Освестите се, ЦРВЕНА ЗБЕЗДА ЈЕ ШАМПИОН ЕВРОПЕ И СВЕТА, ЦРВЕНА ЗБЕЗДА ИМА ДУПЛО ВИШЕ НАВИЈАЧА НЕГО ПАРТИЗАН, ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ЈЕ СРПСКИ КЛУБ, ЦРВЕНА ЗБЕЗДА НИЈЕ РЕЖИМСКИ КЛУБ и тако даље. Једва чекам да освојимо титулу ( не мора ове године ) да се ваше илузије и заблуде разбију у парампарчад.

  • Upvote 4
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=bNV40TssexI

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Fk92AliUziA

 

 

 

 

27255 људи на стадиону . . .

 

 

Превод пароле на Руском, СТАРИЈИ БРАТЕ, ПОЉУБИ НАШУ МАЈКУ И РЕЦИ ЈОЈ, РЕЦИ ЈОЈ ДА СМО ЈЕ ДОСТОЈНИ, ДА СЕ БОРИМО И ДА ЋЕМО СЕ БОРИТИ, КАЖИ ЈОЈ ДА ЈЕ ВОЛИМО!

Edited by Ancalagon
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...