Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Milka zoofilka.

Koja ti je ta, kovrdžavi? U stvari, šta li to mene interesuje, ja sam šetao i šetaću negovane, zdrave cure.

Bestijalke nisu moj fah.

 

De si Nele,multi licnosti.

 

Eve me... Ivan Creed me pozvao da navratim na forum posle punih mesec dana, a pre toga me nije bilo cirka 5 meseci. Kaže, nema ga Akseanosilas da deli nepravedne banove. Ne znam gde mi je glava, ćubrati. Od devet do pet svakog dana rintam, a još nisam diplomir'o. Zajeb'o sam i Manču da pratim, samo Franjevačka kaznena eskpedicija sredom. Lafajeta u Zimbabve, Kokicu na Čegar.

 

Oprostite mi moju ružnu prošlost.

Edited by Vudu instruktor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uš'o sam ti u zakmo, tebra! Će si navraćaš dole u skorije vreme, da popijemo jednu ljutu?

Ban Radomir me ispali pre neki dan, ali dobro, razumem. I ja bih na palićko popodnevno druženje s Terom Patrik, al' nema se, Đole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uš'o sam ti u zakmo, tebra! Će si navraćaš dole u skorije vreme, da popijemo jednu ljutu?

Ban Radomir me ispali pre neki dan, ali dobro, razumem. I ja bih na palićko popodnevno druženje s Terom Patrik, al' nema se, Đole.

 

Idem na Blaze-a 27.11 u Niš, biće malo lokanja pred koncert, pa se javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa, SKC kod friška depiliranih prawnica i ekonomistkinja? Ae, držim te za kuku.

 

Džaba pratite šampionat, sve se unapred zna, masoni vršljaju domačim fudbalom. Partizan će biti šampion, Lukić je, kao i Dobrivoje Tanasijević, Miškovićeva siva eminencija. Stojković naredne sezone završava karijeru jer više nije ni za FK Batulovo , Nađ prodaje Klea Krila Sovjetovu za navodno 2.2 milki, Kaluđerović se razvodi od one kvadrataste Milice (neće više dečko moći da podnese njena redovna švrljanja svakog vikenda), nesretni Kristić odlazi kod Vesne Jugović na funkiciju portparola one njene Miss kompanije. Tole će i dalje terati Pižona da upiše večernju školu, ali ovaj neće smeti... Kaže, strah ga je da ne počne ponovo da zamuckuje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Због Шћеповића нису довели Калуђеровића. Као, мали има перспективу, дај њега да форсирамо.

Сад нека изађе пред новинаре и нека каже да је појео говна.

Нема играча који је био у Партизану, а да је толико форсиран као Томић. Гурао га је чак и кад је 10 пута узастопно био најгори на терену.

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја се само плашим да из свега овога не избије неки озбиљнији сукоб између Станијевића, управе клуба и менаџера. Зна се да би у таквом случају Станојевић поднео оставку, а то никако неби било добро.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...