Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Има и тога. :)

 

http://www.index.hr/...dom/447918.aspx

Пичкетина, ко га јебе, нек иде да намешта фризуру док их Вејн трпа.

jebiga, nema nasrija da vas naguzi opet. vidim ja da ce van persi i shava da ga zamene...

 

sad bez zajebavanja, mislim da ce sutra da padne x, 1-1 verovatno.

 

p.s. ne diraj mi seska.

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да ми је жао што је отишао такав квалитет, али ако се ови буду показали, јебе ми се. Да Руни оде, а дође десет врхунских играча, не бих могао да прежалим, њега обожавам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sedim danas u kladionici ubedjen da ce Celzi da dobije iz X u 1... Al ipak nisam odigrao :)

 

ja odigrao...al me zajebala ona cigancina u 45 minutu...mamu mu jebem,da ce bog da ga zena prevari onoliko puta koliko je on promenio klubova u karijeri...jajoglavi disleksicar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni cheh 6 bodova, elmander 4 za sada, bice vishe na kraju, apsonu dobro ide. cheka se josh danashnji derbi i sutrashnji deo kola, gde mi je vecina igracha.

 

edit: e, kurac, liverpul izjednachio, a dejvis dobio crveni karton. ovo samo moze da znachi da ce liverpul izvuci josh jednu pobedu u njihovom fazonu...

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

konacno je zaigrao pravu 4-4-2 anceloti bez sugavog malude koji moze da igra samo krilo i nista vise,i rezultat je vise nego sjajan.pricah ja ili da krati vezni red pa da baca na krila,ili da igra pravu 4-4-2,samo dobro se sjetio.bilo bi i 6 komada da se nijesu zajebavali i da je na golu bio malo slabiji golman.mada je ovaj barnli tuga,nisam odavno gori vezni red vidio.ono im lijevo krilo veze sa mozgom nema,kako ga beleti posra pred kraj utakmice.

 

ja danas navijam za klinjariju,ne mogu da podnesem ove kukuruzove penzionere,a L je tuga pregolema.samo mi je zao sto ce oni cigani od MC ili ustase od TH igrat' LS mjesto liverpula,dako se MU koliko-toliko sredi da nedajboze oba ova raspada udju u LS.

 

 

 

EDIT:odlicno,drago mi je za L i za TH,taman da ustase ne gledam u najboljem takmicenju,a i C je vec u 4tom kolu suveren.odlicno,odlicno...

 

 

Edited by Δ.Δ.Δавид

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...