Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

 

a daaaaaaaaj... koliko josh?!? jedva sam chekao da se vrati i napokon ponovo uzivao u njegovoj igri na emirejts kupu pre par dana, kad opet...

mada kapiram da imto nece sad biti neki veliki problem ako dovedu vieru, s obzirom da je venger najavio 4-303 formaciju za ovu sezonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Биће гадно, ситуација ме невероватно подсећа на КК Партизан ове сезоне. :D

Коначно почињу првенства, два месеца нисам ушао у кладионицу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja prosle nedelje dobio 1.3k, kup UEFA :da: Krenuo polako... A sad za vikend krece zlo :D

 

Situacija nema veze sa Partizanom, cisto zato sto Mancesta ima pare ali nece (ne moze?) da ih trosi, tj. Fergi ima poverenja u ovu ekipu...'ajde da mu verujemo, ali kada bi mi neko dao sada sto evra da stavim na onog za koga mislim da ce da osvoji PL, stavio bih na Chelsi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja prosle nedelje dobio 1.3k, kup UEFA :da: Krenuo polako... A sad za vikend krece zlo :D

 

Situacija nema veze sa Partizanom, cisto zato sto Mancesta ima pare ali nece (ne moze?) da ih trosi, tj. Fergi ima poverenja u ovu ekipu...'ajde da mu verujemo, ali kada bi mi neko dao sada sto evra da stavim na onog za koga mislim da ce da osvoji PL, stavio bih na Chelsi.

Свака част, никад нисам добио на тим квалификацијама и срањима.

Има везе утолико што је и Јунајтед напустио играч којег је тешко наћи, а камоли платити, што сви и даље очекују трофеје, што сви имају поверења у тренера и што највећи ривал годинама није узео титулу, па се ове сезоне нада томе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada bi mi neko dao sada sto evra da stavim na onog za koga mislim da ce da osvoji PL, stavio bih na Chelsi.

+1

 

ostala 3 tima iz velike chetvorke trenutno nemaju dovoljno jake timove za to.

manchester siti ce da ga izduva samo tako. dalje od 5. mesta ne idu. juche su izgubili 3-2 od rendzersa, koje je arsenalov 17-godishnji vilshir pre par dana jebao u zdrav mozak kao da igra protiv fk vrbasa (utakmica je zavrshena rezultatom 3-0).

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, da, sve mi bilo milo sinoc kad vide' na teletextu da Rendzersi pobedili speldze... Kako ce slatko Hjuz da dobije nogu na sred sezone, hahah...

 

Inace, Tosic igrao od pocetka sinoc, izvodi kornere...i to mighty dobro. (e da je on bio na Kipru...) Nadam se da ce igra sad protiv Chelsija u nedelju.

 

Chelsi maltene niko nije napustio, jos dosao Zirkov... Nego, je l' Arsenal uopste doveo nekoga ili ovako sakati krecu u novu sezonu? Ne bi me cudilo da ove godine zavrse ispod 4. mesta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

nece sigurno biti ispod 4. ja cenim da ce biti 3. doveli su vermalena iz ajaksa, a spremaju se transferi kalua iz chelsija i povratak vijere. par klinaca su dosta napredovali (remzi npr. fantastichan), eduardo se vratio, traore i senderos se vratili sa pozajmica (mada senderos verovatno ide u everton), bendtner i djuru, koliko sam video, dosta bolji nego ranije.

nijednu predsezonsku josh nisu izgubili, imaju dosta ubedljivih pobeda. nova 4-3-3 formacija sasvim dobro radi.

veoma sam optimistichan shto se tiche nove sezone.

 

u chelsi se vratilo josh par igracha sa pozajmica + su doveli mladog i veoma talentovanog staridza, tako da njima dajem najvece shanse za osvajanje premijershipa.

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja se nebi slozio da se nije dosta toga promijenilo u chelziju.1.igra sa dva spica je super za pocetak sezone,ali ko ce da ih odmjeni kad pocnu da liptisu?2.vezni red je bez pravih krila,koja su potrebna,i dje je prosle sezone skripalo,a i j.cole bio povrijedjen vecinu sezone.3.iako je dokazani trener,anceloti je dosad furao vise-manje istu filozofiju i koncepciju igre,a u celziju eksperimentise sa dva spica,pas igrom,itd...ok,mozda eksperimentise pred pocetak sezone,ali evo vec prvi trofej za par dana,a ekipa se zamlacuje,ako bude nastavio ovako.a neznam koliko ce se snaci sa tehnicki ofazivnim fudbalom u engleskoj,kad pocnu mesari sa donje polovine tabele da igraju.

 

upravo zato ja nebih otpisao ni mu ni l,ostali su i previse neozbiljni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...