Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Dobar je Karlo, ali misljenja sam da zabarski treneri i engleski fudbal ne idu nikako zajedno, na duze staze.

 

kad smo vec kod trenera, da cujemo neke misli najveceg od njih:

 

http://sport.blic.rs...bljenje-vremena

 

takodje

"Iskreno, to uopšte ne razumem. Zašto bi iko koristio takvu stvar? Ima milion drugih stvari koje možete da radite u životu. Idite u biblioteku i čitajte knjige. Ozbiljno to mislim."

 

Rio:"Sila koja vodi računa o svemu će i ovde postaviti granice"

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,oni su strasno bitni bili.Kada ih sve zajedno saberes,nisu 10 utakmica odigrali.

 

Nebitno potpuno, nije to bila poenta. Ako te bas interesuje, Kol je odigrao 40 utakmica prosle sezone, a Deko 25, dakle nema veze s mozgom to sto si napisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebitno potpuno, nije to bila poenta.

 

Kakva je onda svrha tvog posta kada to nije bila poenta?Ne racunamo naravno da si u medjuvremeno pretrazivao wikipediju.

 

Није он шаран, него сомина.

 

Bolje somina iz Subotice,nego losos iz Zitista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Данас је последње коло. Волео бих да се ситуација одвије:

 

Блекпул и Вукови да остану, Бирмингем и Виган да добију шут карту у Чемпионшип. Што се тиче нас и петог места, искрено сам подељен. Та Лига Европе је чисто губљење времена и новца али опет бих волео да загрмимо против Виле и да одемо у Европу, можда можемо са Суарезом и пар појачања коначно и да је освојимо (притом бих волео да прилику добијају клинци, лепо такмичење за њихово каљење).

 

Несрећни Арсенал ће на крају да заврши четврти, а пре пар кола су били једини кандидат који може да запрети Јунајтеду. :rolleyes:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebitno potpuno, nije to bila poenta. Ako te bas interesuje, Kol je odigrao 40 utakmica prosle sezone, a Deko 25, dakle nema veze s mozgom to sto si napisao.

 

Кол одиграо 40 утакмица? Вероватно је играо у купу са Нортемптоном и Јеовилом.

 

Што се тиче испадања из лиге,волео бих да Виган и Блекпул попуше. Мада је најбитније да Вулвси остану,Неша капитен мора опстати! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih ipak voleo da blekpul ostane, igraju otvoreno i hrabro, jbg nisu oni krivi sto ne znaju pa ih svaka malo jaca ekipa napuni :bigblue:

sto se ostalih kandidata tice, manje-vise mi je svejedno, ali moze birmingem napolje, zbog meklisa smrada

Edited by metal guru
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја се надам да ће Вулверхемптон остати. Не само због Милијаша, него су ми увек били симпатични. А могао би и Виган да остане. Блекбурн и Блекпул би могли да се преселе у нижи ранг.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji crni Vigan,nek se nose u tri lepe vec jednom,meni nije jasno kako su i do sada opstajali,narocito kad se uzme u obzir koliko su ih u par navrata punili u prosloj sezoni...ja sam za to da Blekpul ostane,igraju ofanzivno,skoro svaka utakmica udje 3+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Испао је глупи Бирмингем. Штета што Виган није добио пут у Чемпионшип. Ал' сасвим је ок и овако. Жао ми је мало Блекпула, симпатична су екипица.

Share this post


Link to post
Share on other sites

drago mi je sto je ispao birmingem, od onog finala sa arsenalom nista nisu igrali.

steta za blekpul, ali bilo je nerealno da ostanu sa tako otvorenom igrom, i promaja im u odbrani.

mrtvi vigan volsebno opstao, cele sezone bili ispod crte, ali mora im se barem priznati, nije zbog gol razlike ili sl, preokrenuli su protiv vest hema i dobili stouk u poslednjem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni nije preterano zao sto je vesthem ispao...kako su igrali,to su i zasluzili...imali su tim za sredinu tabela,al trenera za nasu 5u ligu...sada ce mladi igraci dobiti vecu sansu,kada se vrate u ligu makar ce igrati sa svojim mladim igracima...pretpostavljam da ce par dobrih igraca otici...jedino mi je zao sto ce verovatno parker i hiclperger otici...ovi ostali su go kurac...ne racubnam one mladje tomkinsa,stanisalasa,vec one da koste,barere i ostatak idiota...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...