Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Мене импресионира то колико навијачи Јунајтеда (менаџер, играчи...) троше своје време на Ливерпул, а не на славље рекордне титуле. Погледајмо само овај мизеран форум, Курузу се сваки други пост односи на Ливерпул, овај метални гуру поставља Фергусонове изјаве које се односе на нас, ови магарци долазе на стадион да би окачили транспарент, имају своје фотографе и спремљен ауто испред Енфилда у случају да је потребан за бег. Питам се да ли имају времена за славље титуле, ваљда им је Ливерпул довољно у глави. Није ни чудо што их сви мрзе, кад они више понижавају туђе него што воле своје. Мислим да су то и довољно показали. Толико ћу редова да потрошим на њих, ал' ћу свеједно да честитам титулу...једном ће се вратити кући.

 

 

757.jpg

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@narsil

veliko rivalstvo, zafrkavanje, a i sam liverpul je doprineo tome onim "vratite se kad skupite 18" :bigblue:

(ja sam postavio samo 1 izjavu, koja se, ako malo razmislis, vise odnosi na mancester nego na liverpul)

uostalom, ovde se nesto cudis, a sam volis da podjebavas zvezdu u svakoj prilici ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не волим ни Лузерпул ни Гејчестер јунајтед, али ови црвени из Ливерпула су почели много да смарају. Да, знам највећи клуб у познатом свемиру, ал' дај почните мало да играте фудбал, освајате трофеје и слично. Те не ваља управа, тренер, не ваљају играчи, трава, бла, бла бла. А што се ових провокација тиче, зар нису баш највернији навијачи на свету започели све то - оно, "come back when you've won 18"

 

едит: улете гуру

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci, arsenal ce verovatno na kraju biti 4.

izgleda da sam ja jedini u ovoj galaksiji koji je njih ozbiljno shvatao kao konkurente za... za bilo sta

 

Њих више не треба уопште схватати. Венгера је очигледно пукла педофилија у последњих неколико година. Страшан је он тим имао оне 2004. Шта му би да почне са вртићима, то нико не зна. Тешко да ће њима сванути све док он не оде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@narsil

veliko rivalstvo, zafrkavanje, a i sam liverpul je doprineo tome onim "vratite se kad skupite 18" :bigblue:

(ja sam postavio samo 1 izjavu, koja se, ako malo razmislis, vise odnosi na mancester nego na liverpul)

uostalom, ovde se nesto cudis, a sam volis da podjebavas zvezdu u svakoj prilici ;)

 

 

Тачно, то радим искључиво због Карнисера, мене боли курац и за Партизан и за Звезду. :)

 

 

Не волим ни Лузерпул ни Гејчестер јунајтед, али ови црвени из Ливерпула су почели много да смарају. Да, знам највећи клуб у познатом свемиру, ал' дај почните мало да играте фудбал, освајате трофеје и слично. Те не ваља управа, тренер, не ваљају играчи, трава, бла, бла бла. А што се ових провокација тиче, зар нису баш највернији навијачи на свету започели све то - оно, "come back when you've won 18"

 

едит: улете гуру

 

Човече, ти навијаш за Вест Хем, не знам одакле теби право да се јавиш уопште. И, какве везе има то што смо ми почели са тим транспарентом? Ми смо наше трофеје славили због нас, нисмо пљували све одреда, као нпр. они. Ми славимо наше успехе, они славе понижавање других. Били то ми, Сити или неко трећи. Зато немој да лупаш глупости, а клуб ти је испао из лиге.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...