Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Ма боли мене за Едуарда. Кад сам почео да пратим страни фудбал у Манчестеру је палио и жарио Ерик Кантона. Арсенал је онда био једини прави конкурент и ето зато. Мислим да је ово савршено логично објашњење :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

al ce njega sada da boli tuki...

ne znam dal mu je menadzer nas,al ti nasi uvaljuju sve i svasta za velike pare...daleko od toga da je kolarov sve i svasta,al previse je...mada,ko ih jebe,prebogati seici,nek placaju...

i tadica su uvaljali za dobre pare...bio skaut groningena u veterniku u trening centru vose...ovi nasi odma tri milje trazili,on ih covek odjebao i rekao da je milja maksimum,ovi se bunili...on tadicu milju za tri sozene platu,a ovaj u samo sto nije poleteo...jebi ga,bata ih nista ne placa,ama bas nista...najveca sirotinja koja se vidja po novom sadu su vosini igraci...ni za bus nemaju...mrdji muslin jos pre kada je bio u rusije sredio da za 5 sezona dobije tri milje,al da ne igra u napadu,al ovaj nije hteo...ne,ja sam spic,ja tu necu...evo ga sada,nema ni za burek...al ima dobrog menadzera,dobice 2-3 milje za isto toliko sezona u nekoj rusiji i boli ga kurac...nasi menadzeri ubijaju po toj evropi...kakve sve nesrecnike za dobre pare nisu uvaljali...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...