Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

inter cilja kvaljarelu na leto! e to bi bilo pojacanje! :rockdevil:

 

Fabio Quagliarella pruza fantasticne partije ove sezone i u zadnjih 7 utakmica postigao je cak 6 golova za tim sa Friulia.

Podsecamo da je ovaj igrac vec bio na meti Intera na pocetku ove sezone ali je dovodjenje Davida Suaza sprecilo Quagliarellu da zavrsi na "Meaci".

Mnogi strucnjaci smatraju da ce Fabio biti jedan od glavnih igraca Italije na Evropskom prvenstvu 2008 i da on ne bi imao problema da se uklopi medju ostale zvezde Intera.

Smatra se da bi Udinese za ovog napadaca koji moze igrati i u sredini terena trazio cak 18 miliona eura.

 

 

usput,

Ekipa Intera plasirala se u cetvrt-finale kupa Italije posto je i u revans mecu savladala Regginu rezultatom 3:0.Podsecamo da su nerazzuri prvi mec dobili 4:1. Protivnik Intera u cetvrt-finalu bice ekipa Juventusa.( :) )

 

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Већ је виђено финале Интер - Рома, не због тога што мислим да је Јуве слаб, већ зато што сваке године они играју за трофеј.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,da...jak u duelima sa svojih 70 godina.Idi bezi.Ovaj Sisoko nije los igrac uopste,ali ne igra celu sezonu,van forme je u tri lepe,a i letos je izjavljivao za Juventus takve stvari da bi ga svaki normalan clan uprave Juventusa otpisao za sva vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta jebote to bilo veceras.... pojma nisam imao...

 

 

edit, haha, glupi milan opet puko, u zaostaloj tekmi prvenstva

 

@lemi

 

juve dominantan? jel se zajebavas? nisam gledao ali kretanje rezultata drugacije govori. govori da ste se ponovo izvukli. ponavljam, ogradjujem se, nisam gledao. kako god, inter sigurno prolazi. ko igra kladzu neka opusteno stavi dvojku u revansu. jedino ako budu u fazonu da ih bas bas boli kurac za kup...

 

 

edit2: inter ih tukao 2:0 do 79. sa igracem manje jebote (iskljucen burdiso u 8.), boze koja sprdnja od razlike u klasi... lemi sad kapiram da si se zajebavao 101%

 

 

jedini iz standardnih 11 u interu igrao kruz, sve ostalo rezerve

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da,uvek ista prica.Niko nije igrao,igrac manje,ovo/ono...kenjaza.Ako ne verujes meni,procunjaj po netu pa proveri kakav je razvoj situacije bio.Juventusu nije igralo pola tima zbog povreda...Bufon,Nedved,Kjelini,a o igracima koji su povredjeni vec duze vreme da i ne pricam.

A za revans cemo videti...te tvoje "Sigurno prolaze,sem ako ih ne bude boleo kurac" fore su smesne.Koliko god da je Inter trenutno bolji,ovo je Juventus a ne tamo neki Fenerbahce,Lacio ili DInamo Moskva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa koja "prica" jebote, jel ste igrali 82 minuta sa igracem vise ili niste? :) cak ni tako niste bili ni blizu pobede nego ste jurili vodjstvo intera.

 

da je inter igrao sa rezervama ne bih ni spomenuo da nisi ti rekao da je juventus igrao "bez pola tima". oba tima su bila oslabljena, inter za nijansu vise moj je utisak, tako da nije bilo nikakve potrebe da se to uopste spominje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa koja "prica" jebote, jel ste igrali 82 minuta sa igracem vise ili niste? :) cak ni tako niste bili ni blizu pobede nego ste jurili vodjstvo intera.

 

da je inter igrao sa rezervama ne bih ni spomenuo da nisi ti rekao da je juventus igrao "bez pola tima". oba tima su bila oslabljena, inter za nijansu vise moj je utisak, tako da nije bilo nikakve potrebe da se to uopste spominje.

 

Verovao ili ne,nije svaki moj komentar ovde podjebavanje Interovih fanova.To sam rekao zato sto je cinjenica,i zato sto je to bio sastavni deo utakmice.Dakle,rezultat 2:2,sudija taj i taj,vreme takvo i takvo,Juventus bez tog i tog...e sada sto ti tu vidis nesto sto ne postoji,jebiga.I Inter je igrao bez pola tima,ali mene bas briga ko je igrao za Inter a ko nije. :da:

 

 

Ma Interiška prolazi dalje, osvaja!!!

 

Jeste dobar Juve, al ipak zna se ko je šampion...

 

Prvo skoci,onda reci hop (kako je ovo glupa izreka :) ).

Kao sto sam rekao,Inter ima mnogo bolji tim trenutno,ali on drugu utakmicu igra sa JUVENTUSOM u TORINU,a rezultat iz prve tekme 2:2.To nije Livorno ili Kremoneze da mozes reci "Ma Inter prolazi bez problema".Koliko god slab tim imao,to je ipak veliki Juventus. :da: Videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam rekao zato sto je cinjenica,i zato sto je to bio sastavni deo utakmice.Dakle,rezultat 2:2,sudija taj i taj,vreme takvo i takvo,Juventus bez tog i tog...e sada sto ti tu vidis nesto sto ne postoji,jebiga.I Inter je igrao bez pola tima,ali mene bas briga ko je igrao za Inter a ko nije. :da:

 

 

 

sve u redu ali to je selektivno iznosenje cinjenica. zanemariti cinjenicu da je juventus imao igraca vise 82 od 90 minuta je smesno. zanemariti cinjenicu da je inter igrao sa jos manje standardnih prvotimaca od juventusa (samo jednim) je takodje smesno. zanemariti cinjenicu da juventus u takvim okolnostima nije pobedio je takodje smesno. u torinu ce verovatno biti 11 na 11 a ne 10 na 11 tako da jebiga. dali smo vam topa fore jednom, ne moze i drugi put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao covece,kako si ti tezak sagovornik. :da: Je si l' ti nepismen?Ja sam izneo cinjenice vezane za Juventus,jebe mi se za Inter,rekao sam vec.Juventus je igrao 2:2 sa oslabljenim timom protiv Intera u Milanu.Bio je dominantniji i ostvario sjajan rezultat za povratnu na svom terenu.Zavrsena prica. :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao covece,kako si ti tezak sagovornik. icon_da.gif Je si l' ti nepismen?Ja sam izneo cinjenice vezane za Juventus,jebe mi se za Inter,rekao sam vec.Juventus je igrao 2:2 sa oslabljenim timom protiv Intera u Milanu.Bio je dominantniji i ostvario sjajan rezultat za povratnu na svom terenu.Zavrsena prica. icon_da.gif

 

 

to je kao da prebijes nekog invalida i posle se kurcis "brte znaci ubio sam boga u njemu"

jel cinjenica da si ubio boga u njemu? jeste. koga bole kurac sto on nema desnu ruku.

 

 

 

kapiras sad moju poentu? KONTEKST.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra tekma.........i kada je bilo 2:0 za Inter ja umalo nisam puko...........tj umro........ali povratili smo se........

sad kuci samo da pobedimo ili ne moramo da pobedimo mozemo i nereseno.......ma moramo da prodjemo

ForzZzA JUVE!!!!!!!!!!!!!

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

Која расправа, во имје Оца.... Мрзим и једне и друге, али, реално, Јуве је овде невиђено укењало. Није неки проблем бити доминантији кад имаш играча више од осмог минута, а то што су губили са 2:0 је стварно смешно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Која расправа, во имје Оца.... Мрзим и једне и друге, али, реално, Јуве је овде невиђено укењало. Није неки проблем бити доминантији кад имаш играча више од осмог минута, а то што су губили са 2:0 је стварно смешно.

 

jebiga, ne moze lemi da bude objektivan, mnogo voli juventus i mnogo mrzi inter :)

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pffff,ne bi dao zivot za Zvezdu,a kamoli za Juventus.Jako volim klubove za koje navijam,ali nisam bolesni fanatik.Gresis vezano za mene.

 

jebiga, ne moze lemi da bude objektivan, mnogo voli juventus i mnogo mrzi inter :)

 

Kako nisam objektivan?Sve sto sam ovde ikada rekao su nepobitne cinjenice.Vezano i za Juventus i za Inter. ;) Pa cak i vezano za ovu utakmicu.Samo sto ti uvek sve izokrenes,kao sto si to i sada uradio. :pivopije:

Juve mnogo volim,bas mnogo,a Inter...pa nemogu reci da ih mrzim,nisu mi toliko bitni u zivotu da bi ih mrzeo,ali ih jako nevolim.Jedini klub za koji mogu reci da ga mrzim jeste Partizan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pffff,ne bi dao zivot za Zvezdu,a kamoli za Juventus.Jako volim klubove za koje navijam,ali nisam bolesni fanatik.Gresis vezano za mene.

 

 

 

Jedini klub za koji mogu reci da ga mrzim jeste Partizan.

 

:pivopije: ok onda.........moja greska.......losa procena.......mislio sam da si kao ja........ali jbg........ok greska......

 

a ja MRZIM Partizan iz dna duse........to vam je dosta mogu jos da vam pricam koliko ga mrzim.......ali necu.......dosta

cisto da se zna............................MRZIM SMRD...VE GROBARE..........

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...