Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Naravno,na goal.com je znalo biti svemirskih clanaka koji ne bi ni u Kuriru izlazili...ali mislim da ce Berluskoni prodati Milan,e sada kome...to je vec druga prica...govorilo se o nekim jevrejima,pa Gadafiju (to mi cudno posto on ima deonice Juventusa i veliki je fan),pa sad ovom sipugi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace roma je relativno skoro izbacila real iz lige sampiona, pre godinu i po ili dve i po

 

 

 

citao sam danas na goal.com da muntari ide u januaru u totenhem, uh kako bi to bilo dobro. i da je pandev prakticno vec interov igrac. trebace i jedan vezni u januaru, spominje se vdv, to ne bi bilo lose

Share this post


Link to post
Share on other sites

čekaj, šta će im još veznih igrača? ili još igrača uopšte... pa imaju najdužu klupu na svetu... za svaku poziciju imaju 3 igrača... jedino ako odu muntari i viera, treba naći novog kostolomca, al ja bih više voleo da muntari ostane i da se vrati u formu, a mlad je, nema 30+ godina da ka djednom ispadne iz forme nema povratka...

do duše, možda treba naći zamenu za stankovića, kad se ovaj bude umorio pred kraj sezone, kao svake godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stanković je drugi strelac tima, posle Milita, i igrač sa najboljim ocenama i na goal.com i na zvaničnom sajtu Intera, ove sezone, Kambijaso je jedan od nekoliko igrača na svetu kojem je deep-lying midfielder prirodna pozicija, Snajder, jbg, to je bilo u ponudi na tržištu što se tiče AMCova... Po meni njih trojica obavezno moraju da budu u startnoj postavi... Muntari i Viera jbg, kostolomci, treba imati i takve... al na klupi :haha:, da udju kad se brani rezultat, ili mogu da budu starteri ako se igra protiv tima koji ima izrazitog pojedinca, da mu bude flaster ... za Zantetija nemam pojma... ima work rate 99, ima i dribling, probojan je, ali pas i ideju nema... znači bek :haha:... ali već imaju Maikona, a da igra levo, nije to to... a mora da igra, jer je kapiten :haha:... imaju i Motu, on je isto "defensive-minded", al bar ima dobar pas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fino ce se skapirati sa Ronaldinjom. Ali ne na terenu.

 

:haha:

 

Taj rad.

 

Sto se tice sredine terena u paprikanera,vec i ptice na grani znaju da njima treba kretivac,jedan Dijego.Nema tu filozofije.Ali moram priznati da mi se,po ovom sto sam do sada gledao,mnogo dopada njihov stoperski tandem,Lusio i Samuel.Mnogo su zajebani,uklapaju se i fino saradjuju,a i strasno izgledaju u sesnaestercu sa onim zlocinackim genocidnim facama.Strah i trepet za svakog napadaca,kada vidi koja dva koljaca idu na njega.

 

Nego:

 

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/10/07/1546881/juventus-consider-january-move-for-roma-defender-marco-motta

 

Ne bi bilo lose...jos da im uvale i retardiranog Molinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

Taj rad.

 

Sto se tice sredine terena u paprikanera,vec i ptice na grani znaju da njima treba kretivac,jedan Dijego.Nema tu filozofije.Ali moram priznati da mi se,po ovom sto sam do sada gledao,mnogo dopada njihov stoperski tandem,Lusio i Samuel.Mnogo su zajebani,uklapaju se i fino saradjuju,a i strasno izgledaju u sesnaestercu sa onim zlocinackim genocidnim facama.Strah i trepet za svakog napadaca,kada vidi koja dva koljaca idu na njega.

:haha: :haha: :haha:

Idealan opis! Odlicno su uigrani, a to je bio najveci problem Intera u proteklom periodu. Mislim da je Murinjo prosle godine rijetko 2x zaredom izveo isti tandem stopera zbog povreda i suspenzija. Evo je sad Lusio zakacio povredu, al zbog pauze reprezentacije ce se oporavit lagano do iduce utakmice sa Djenovom. Perfektan tandem + Kivu je poceo da igra standardno i dobro. Jedino Maikon ostavlja rupe il se ponekad pogubi, al zato u ofanzivi razbija sve zivo.

 

Sto se Interovih srednjaka tice, ja sam potpuno zadovoljan sa Snajderom. Samo mu treba malo vremena za adaptaciju i uigravanje, ne ide to kod svih igraca jednako.Izvodi prekide odlicno, ima dribling, dodavanje, pregled igre... ajaksova skola fudbala.. osim toga, i pravi je timski igrac, dosta trci i bori se za svaku loptu. Samo da se Kambjaso vrati u formu od prije povrede, i jos da se oporavi Motta pa ce srednji red da bude masina.

I da, ipak je najveci peh povreda Milita. Lik je nenormalno dobar napadac, koji osim realizacije i dobre kontrole lopte posjeduje izraziti timski duh i osjecaj za otvaranje prostora saigracima. Bez njega je Eto'o manje opasan, vidjelo se to na onim utakmicama protiv Rubina i Udinezea.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milito je bio ubica jos iz vremena dok je prvi put igrao za Djenovu. Onda je dosla seria B, pa je malo rokao u Saragosi, i onda veliki come back i mjesto drugog strijelca lige(sa golom manje od Ibre, al je propustio 7-8 utakmica zbog nekih povreda). Al nisu samo golovi ono sto mu ide u korist, vec i cinjenica da sve podredjuje ekipi. Ne solira bez potrebe, trci, presira, krece se odlicno i kad nema loptu.. steta sto je sad napunio 30 godina, bar da je 3 god mladji i da uprava Intera ne razmislja o napadu jos dugo. Ovako mislim da ima jos neke 2-3 sezone na visokom nivou, mada kad pogledam Inzagija pitam se koje su to godine kad napadac dostize vrhunac i pocinje da pada. Mada cemo se slozit da je Pipo posebna prica, jes onako gadan i ljigav, al cepa golove kako hoce u kasnim tridesetim

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...