Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Manje/vise Amauri,on je kurton,on moze zabijati u pilicarskim klubovima,nije on za velike domete.Ali oterati Djovinka,to je za lobotomiju.Najjaca izjava je bila ona pred pocetak sezone kada je Del Neri rekao da mu se Djovinku ne uklapa u koncept zbog fizicke konstitucije.Pa sta ti treniras,ragbi jebeni?!?!?Na kraju krajeva,ako je to bas toliki problem,teraj ga bre da nabija masu,krkaj ga proteinima,2 treninga dnevno u teretani i da vidis.Koliko su ga na klupi drzali,vec su mogli od njega Mister Olimpiju napraviti.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Из неформалних извора знам да се навијачи Наполија идентификују са Шиптарима са Косова и да подржавају њихово отцепљење. Није ни чудо што их већина навијача других клубова у Италији презире. Дрога и Напуљ срамота Италије.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Еспањол и Реал Сосиједад су сепаратистички клубови исто колико сам ја Кинез. Мислим да сви знају да је Еспањол контра Барселоне и не може бити сепаратистички клуб. Р. Сосиједад исто не може бити, чим има то ''Реал'' у имену. Звезда можда и јесте, с обзиром да навијачи Звезде подржавају отцепљење Крајине и Реп. Српске и њихово припајање Великој Србији. icon_da.gif

Него, ја сам приметио да овај Јарослав изразито гаји симпатије према клубовима са сепаратистичким тендецијама. Барселона, Наполи...

Edited by iron will
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...