Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Ma sta je tu smekerski, prvo da ih razbije pa onda neka zavrce usi kome god hoce.. pravi od sebe klovna...

 

Sto kazes Lemi, odbrana im je krs: Pepe je moroncina, Karvalju svaka cast ali deluje mi prestar za ova sranja, Marselo je dobar igrac ali cesto glupavo ispada u odbrani(ajde, sad je tu i Koentrao), dok bi o prevari zvanoj Serhio Ramos mogao da pricam vekovima...

Edited by metal guru
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

удри ђубре!

 

иначе, ипак се није играло прво коло. ништа од договора играча и лиге. вероватно се и следеће одлаже.

 

што се Атлетика тиче, добар потез, могло је и боље, али превише пара. боље да су паре од Агуера искористили да доведу пет играча, за свако место у тиму по једног. овако ће опет да се "боре" за квалификације за ЛЕ.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ феноменална утакмица! Малага већ на старту пукла, од Севиље, и играли Тулалан, Матијсен, Демикелис, Казорла, Ван Нистелрој... чини ми се да неће бити толики баук, као што се најављивало.

Share this post


Link to post
Share on other sites

6-7 место је њихов реалан домет,ако и дотле догурају. Демикелис је инвалид,Матијсен ништа посебно,Нистелрој се распада.

 

Едит: Јебем ти мртви Билбао,да ти јебем. Оборише ме јуче за 2 000.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

е, стварно. нису нормални. са распалим Ваљеканом само 1:1. него, ми се видимо вечерас ;)

 

ЕДИТ:

 

http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2011/08/28/2640585/diego-forlan-terminates-atletico-madrid-contract-report

 

требало би данас да потпише за Интер. тешко ће Атлетико и ове сезоне нешто да направи.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има негде пренос или да јурим стрим?

Ретко и Барса и Реал добију Виљареал лагано,ал' нас углавном добију. Зна ли ико ваља ли ишта онај Камуњас што смо га довели?

Share this post


Link to post
Share on other sites

да, видим сада. па не знам, матор је (31), а и Казорлу ће бити тешко да било ко замени. он и Роси су били стуб у последњих пар сезона.

 

гледам нешто сад, и можда и неће да нам буде једноставно вечерас. не играју нам Пике, Пујол, Алвеш, Адриано, Максвел. изгледа да ће меч почети Монтоја и Фонтас.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Алвеш суспендован, Пујолу колено (мада је почео са пуним тренинзима данас), Пике лист, Максвел стомачни мишићи, Адриано сјебао колено против Порта, Афелај има проблема са тетивама...

 

http://www.goal.com/en/news/12/spain/2011/08/29/2641276/barcelona-have-made-an-offer-for-saprissas-john-jairo-ruiz

 

видео сам клинца на овом СП за млађе од 20 година, и веома је добар. сјајна инвестиција за будућност.

 

http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2011/08/28/2639978/ac-milan-eye-barcelonas-seydou-keita-as-alternative-for

 

није да бих се бунио да се ово деси.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...