Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/203303/Murinjo-Cestitam-Levanteu-na-provokacijama-simuliranju-i-trosenju-vremena

 

Ђубре века. Пепе је јуче заслужио доживотно искључење из фудбала.

 

Je li bilo to igranje rukom za penal i drugi žuti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Два дербија у три дана. Вечерас са Валенсијом, у суботу са Атлетиком. Очекујем обе победе. Добро гази Валенсија ове сезоне (не рачунајући кикс против Генка), али не верујем да могу дуго у том ритму. Атлетико ће бити одличан, само да се мало уиграју (посебно да се Дијего и Фалкао укаче на терену), али неће још до тога доћи, тако да верујем да ћемо лагано, уз доста голова.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valensija je objasnila kako se igra protiv Barse. Mathieu je zatvorio čitavu levu stranu, jednostavno čovek je stizao sve i u napadu i u odbrani. Tek po njegovom izlasku, Barsa je počela da liči na sebe... Valensija me je prosto oduševila. Skoro nisam video da se neka ekipa tako nadigravala sa Barselonom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prica se da postoje ozbiljni sukobi na relaciji igraci-Murinjo... sad, da li je istina ili novinarska patka, ko ce ga znati. Mada, gde ima dima...

Svaka cast Valensiji, jbg morali su da ih dokrajce u prvom poluvremenu.

 

Uzima Atletiko ovo lagano.

 

 

 

Edited by metal guru
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valensija je objasnila kako se igra protiv Barse. Mathieu je zatvorio čitavu levu stranu, jednostavno čovek je stizao sve i u napadu i u odbrani. Tek po njegovom izlasku, Barsa je počela da liči na sebe... Valensija me je prosto oduševila. Skoro nisam video da se neka ekipa tako nadigravala sa Barselonom.

 

Слажем се са овим. Иако ми је криво што нису три бода узета, мора се одати признање Валенсији да је одлично одиграла.

 

Реал само нека настави овако :mhihi:

 

И одлична је ова анализа са Тјуба. Мало ми, ипак, Гвардиола није јасан. Почео је утакмицу са 3 дефанзивца и Алвешом као крилним беком више оријентисаним на напад, а зна се да Валенсија увек игру форсира преко крила. Јесте да није ту Мата, да је Хоакин сада канал, али се увек у тој тактици добро сналазе. И тачно се видело побољшање игре кад се формација вратила на 4-3-3. Мало ми није јасно откуд Адријано на десном крилу, али очигледно је да се веома добро снашао. Није ни лоше решење била она формација кад је Пујол изашао, и кад је Бускец играо задњег везног који припомаже на штоперској позицији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...