Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Ma ispao sam retard, Kučka igra za Milan, finale kupa Italije vs Juve. Ali nisam samo napravio lapsus nego sam ispoštovao i odgovarajuću temu :haha:

 

 

Kučka ima plan.

 

Sad je utakmica na mute, narezao sam progtech thrash cd da turim u stub, oba Watchtowera + Aspid + oba tri Vektora, bombonica. Nacrtao sam i logoe bendova na disku, oldschool :D

 

Da utišamo glasove koji pominju kučku :ph34r:

 

Sad sam se setio kako sam permutovao, pominjao je komentator Barselona vs Sevilja i da li će Correia da zaigra protiv bivšeg kluba. Sad pogledah kad je taj igrao, ne igra već pešes godina tamo, ne znam što se komentator onda toliko brinuo xD

 

Možda je mislio na nekog drugog svežijeg Seviljinog igrača? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Eto i ovde da se kurčim, bio sam juče na utakmici Real-Eibar, pre toga na stadionu u obilasku, šta reći osećaj je fenomenalan. Karta za obilazak stadiona i trofejne hale je 20e, ulaznica za meč je bila 45e, atmosfera manje više pozorišna, ali kad krene zviždanje onda je da se naježiš, a pogoovu na početku kad krene himna. Uzakmica sama za sebe nije bila ništa specijalno, na početku je jedno 30% stadiona izviždalo Ronalda, ali to je sve bilo u drugom planu naravno.

Obišao sam spolja i Visente Kalderom, ušao sam u neki pub njihov na stadionu, ali nisam hteo da platim ulaz u muzej. Stadion je na dosta nezgodnom mestu, skučeno je, ne može se dobro fotografisati, bukvalno put prolazi ispod jedne od tribina, ali i to je ogroman stadion, drugar me slikao, trenutno nemam sliku, jedino ovu navijačku za Cveleta.

Evo par slika, ima nekih i na temi o fotografijama članova:

 

IMG_20161002_161410528_zpsd9u4a3sz.jpg

 

IMG_20160929_160638787_HDR_zpsw7972kd3.jpg

 

IMG_20160929_183245476_zpslza9wsnm.jpg

IMG_20160929_183627139_zpspayfjvah.jpg

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...