Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Moraju tako, jer trenutno nece velike zvezde zeleti da dodju, ali za par godina kada polako skupe neku soliudnu osovinu, za velike plate ce i jaci, mladji igraci dolaziti. Do tada ce i ovi matorci pozluziti, cisto da podignu "rejting" kluba.

 

I KAZANOVAe, zaboravi na Humelsa, barem ove sezone. Covek je pre mesec dana potisao 4god ili 5god ugovor, imacete sansu(a i drugi klubovi) eventualno naredne sezone, a najbolju za 2 sezone kada ce se on verujem najvise prelamati da li da predje u drugi klub, a tada ce mu Klop ponuditi kapitensku traku, pa cemo videti sta ce odluciti.

 

On sam je rekao od drugih klubova da ga najvise zanimaju Real, Barsa i Junajted.

 

kazanova haha

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Курац, сада се појавила прича да је Барса понудила 60 милиона за Нејмара. Има ту више нелогичности. Прво, то да онда долази 2014. у том случају пада у воду, друго откуд сада толике паре, када је за овај прелазни рок остало 24 милиона?! А и не знам колико бих, заправо, волео да га видим у плаво-црвеном дресу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2012/07/19/3249375/sign-a-striker-to-support-messi-bring-in-puyol-cover-what

 

Ух, одакле почети... Прво, не свиђа ми се идеја да Маскерано и даље попуњава место штопера. Што значи да Хави Мартинез ни мало не делује као лоша опција. Ловрена и Кошиелног не бих баш волео у тиму, док Вермелен и није толико лоша опција. Што се попуњавања Кеитиног места тиче, ту би М'Вила одлично легао. Што се Ботие тиче, он је могао без проблема да се доведе, јер знам да је при продаји Хихону постојала клаузула да може за мале паре да се врати у Барсу, али изгледа да је то истекло. Што се мене тиче, Куенка може да иде, али бих Теља задржао у екипи. А сада се види колико је глупа била продаја Кркића и Ромеуа. Обојица би могли сада да попуњавају позиције у екипи и не би било толико цимања око појачања. Адријано слободно нека иде, али Афелаја би требало задржати. Ова прича око Бербатова и Форлана ми се ни мало не свиђа, док је Алкасер скроз друга прича. Момак је екстремно талентован, плус је доста млад и имао би много простора да напредује. Повратак Пикеа свакако радује, док Алевеш, по мени, није имао толико лошу сезону, али је чињеница да он то може много боље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Лагана доминација на отварању и пет комада у мрежи Сосиједада. :rockdevil:

Подједнако добра вест је да се Реал саплео већ на првом кораку - само 1:1 кући са Валенсијом. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...