Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

izvinjavam se hail metal-u, u prvi mah pomislih da je ozbilljan.

 

:pivopije:

 

 

I ja se izvinjavam :da: Pise kao iz uprave Intera. :da:

 

@rhapsoad, Englezi su bez stranaca KITA! A Italijani prvaci Sveta. Kad pogledas koliko je fudbalera Juventusa igralo u finalu (Kako za Francuze, a da ne govorim za Italijane) Verovatno je bilo namesteno. :twisted::) :)

Edited by LEMUR PRAVOSLAVAC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaista mi je bilo krivo sto smo se opet pali u zrebu sa Chejzijem, jer su oni tim koji je zaista zasluzio da igra finale... Steta, vec druga sezona za Rafu i klub bez trofeja.

 

Kad se gleda ceo dvomec, onda se vidi da su oba kluba igrali prilicno ravnopravno, ovaj put je sreca bila na strani Chelsea, i Drogbe, koji je single-handedly resio drugi mec po mom misljenju...

 

Svim srcem cu navijati za nase ljute rivale u Moskvi, i nadati se da ce "oni drugi" Redsi podignuti usati trofej, jer mislim da su svojom igrom ove sezone (pre svega u Premier Ligi, u Ligi Sampiona su ova dva tima imala prilicno slican ucinak, cini mi se) potpuno to zasluzili. A mi se polako spremamo za sledecu sezonu, gde se nadam da cemo razbiti ovaj post sa trofejima, ako prestanu carke izmedju vlasnika kluba, i daju vise para i prestanu da toliko ispituju odluke Beniteza.

 

Rafalution continues!

 

YNWA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

За појединце на овој теми човек не може нормално да разлучи, да ли се у огромној мери служе иронијом и сарказмом или су се жешће наснифали стајског ђубрива, па је то почело да им утиче на мождане вијуге и резоновање ?! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije valjda da ocekujes, potpuno racionalna i objektivna razmisljanja i komentare u diskusiji o Ligi Sampiona, koja se u stvari svela na diskusije o Premiershipu i Calciu.... Nema tu niceg racionalnog ;)

 

Kako ja sad da objasnim zasto mrzim Calcio i sve klubove u njemu (posebno Milan) a obozavam Premiership (posebno Liverpool koji volim i pratim vise i od Zvezde lol) i da se sa mojom, ipak povrsnom argumentacijom (jer nisam jelte neki strucnjak), svi ucesnici u diskusiji sloze. Ljubav je to sine, a tu nema razuma :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

racunam 4 godine jer toliko traje engleska dominacija koju vi tesko prihvatate, niko ovde ne prica o celoj fudbalskoj istoriji ili reprezentacijama(tako da ono sa strancima nije relevantno)

ja kazem da su sada engleski timovi na vrhu, ne morate da se slazete, ali 21. 5. 2008. u Moskvi ce igrati 2 engleska tima, a vasi italijani, francuzi i spanci ce sedeti kuci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema sta ja da prihvatim ili ne,cinjenica jeste da englezi dominiraju...ali cinjenica jeste da dominiraju kvantitativno,a ne osvajacki.A to je velika razlika.U dva najjaca evropska klupska takmicenja za te 4 godine,od 8 mogucih imace 2 trofeja.Usralo se od dominacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma i u poslednjih cca 20 godina imaju samo dve titule prvaka evrope.

italijani 7

spanci 5

 

 

a ove godine su engleski klubovi najjaci, niko ne spori, zasto, imaju najvise para, (izmedju ostalog) zbog nizih poreskih stopa su privlacni americkim, ruskim, dalekoistocnim itd bogatasima.

 

oce soros da kupi romu, to bi bilo dobro za klub i navijaci su za to, porodica sensi je uradila mnogo za klub ali da bi dalje napredovao i mogao da ravnopravno konkurise najvecim i najbogatijim evropskim klubovima mora da ga kupi neki bogati investitor koji ce da donese pare, jos para, vise para...

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da pogledamo cinjenice :

 

Italija : 11- sampiona (Milan 7 , Juventus 2 , Inter 2)

14 - vicesampiona (Juventus 5 , Milan 4 ,Inter 2 , Fiorentina 1,Roma 1, Sampdoria 1)

 

 

 

Spanija : 11 - sampiona (Real 9 , Barselona 2)

9 - vicesampiona (Real 3 , Barselona 3, Valensija 2, Atletiko Madrid 1)

 

Engleska (ne racunajuci ovu sezonu) : 10 - sampiona (LIVERPUL 5 , Mancester 2, Notingem Forest 2 , Aston Vila 1)

5 - vicesampiona (Liverpul 2, Lids 1, Arsenal 1 )

 

Nemacka : 6 sampiona (Bajern 4 , Borusija 1 , Hamburg 1)

7 vicesampiona

 

Holandija : 6 , 2

 

Portugal : 4 , 5

 

Francuska 1, 5

 

Rumunija 1,1

 

Skotska 1,1

 

Srbija 1,1

 

Svedska 0,1

 

Grcka 0,1

 

Belgija 0,1

 

 

 

Zakljucak je da ce Italija , Spanija i od ove godine Engleska imati podjednak broj titula sampiona Evrope , Italija ima najvise finala , a Engleska na primer najvise klubova koji su osvajali trofeje , sve je to izjednaceno , Englezima je pripao period 70-tih godina , Italijanima 90-te ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Е, ако је Калу то рекао, онда мора бити да је тачно. :) :)

 

jedina greska koja moze vidicu da se desi je da mu spadne sorc a ti uklizas glavom.....

(jowan, 19. maj 2008 15:45)

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...