Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Ложи се на најдосаднију лигу коју прати најмање људи и у којој се највише намешта.

 

Ne, nego ću se ložiti na ligu u kojoj igraju đubrad koja ne izbacuju loptu iz igre kad je protivnički igrač na travi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ливерпул-Интер пренос, а Челси у снимку.

 

Очекујем победу Интера или неки случајни икс вечерас на Енфилду. Ливерпул је доста слабији, а требало би да Злате проради и на страни...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ipak je mrznja prema interu veca nego prema bilo kom drugom klubu :)

 

:pivopije:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p.s. kad su igrali juve - liverpul pre tri godine navijao sam za juve. naravno. uvek za zabare protiv engleza. bilo da je u pitanju reprezentacija ili klubovi. dobro, skoro uvek.

 

 

EDIT

Liverpul i Inter, šestoplasirani i sedmoplasirani tim na 'večitoj tabeli' evropskih kupova

Link

 

"mnogo veci" :)

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote,ti si stvarno covek sa kompleksima. :) Svaki puta kada kazem bilo sta sto ne odgovara fanu Intera,pa makar to bila potpuno nebitna stvar kao sto je da me zabole ko ce proci,ali ako vec neko mora neka to bude Liverpool,ti pocnes da spominjes Juventus u nekakvom kontekstu.Ti si opterecen covek. :da:

Kao sto sam ti vec rekao,jedini klub koji ja mrzim jeste Partizan.Ostale ne volim...to bas nije isto. :da:

A ti fazoni peti,sesti...to veze sa zivotom nema.Najveci klubovi na planeti su Real,Barselona,Liverpool,Mancester,Juventus,Milan i Bajern (i naravno dodajem i jedan klub po subjektivnom nahodjenju,a to je naravno Crvena Zvezda :pivopije: ).Trofeji,tradicija,velicina,uticaj,fanovi...ajde jos i Ajaks eventualno dodati tu zbog titula prvaka Evrope,ali daleko je on od navedene 6-orke.Inter tek posle.Paprika.

 

Covek je verovatno mislio na osvajanje evropskih trofeja.

 

Ne,mislio sam na klub u globalu.Kao sto sam vec rekao...trofeji,tradicija,velicina,uticaj,fanovi...Liverpool je mnogo veci klub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иако се очекује пренос најтврђе текме од свих вечерашњих парова, без много тога лепог и без пуно голова, бићу (као и увек) оптимиста и навијати да падну бар три гола! Е сад, видећемо ...

А сутра увече очекујем празник за очи! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...