Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Фенербахче или МТК, прва у Бгд-у!!!!!! Наравно, ако се не избламирамо против ових Азера!

 

У правој текми Фенер добио МТК 2:0, у Турској.

 

Имамо срећу у жребу, увек, штета што смо коњи.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Момци, не знам одакле вам идеја да је Партизан имао среће у потенцијалном жребу?

Гледам горњи пост са могућим противницима и долазим до закључка да им је запала можда и најјача екипа.

Стигли су до полуфинала ЛШ прошле године, не сумњам да опет имају велике амбиције. :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma да, боље да смо добили Јувентус, Ливерпул, Барсу, Арсенал или Шалке...

 

Мада би и Марсеј, Олимпијакос или Фиорентина били више по мери од ових Турака, зар не?

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Момци, не знам одакле вам идеја да је Партизан имао среће у потенцијалном жребу?

Гледам горњи пост са могућим противницима и долазим до закључка да им је запала можда и најјача екипа.

Стигли су до полуфинала ЛШ прошле године, не сумњам да опет имају велике амбиције. :da:

 

Stigli su do cetvrt finala a ne do polufinala (reminder: ispali od Celzija,2-1 za Turke u Istanbulu, 2-0 za Celzi u Londonu)... Mogao je i gori zreb da bude, ali ipak sanse da Partizan prodje Fenerbahce su po meni simbolicne...

Edited by FILIP St.

Share this post


Link to post
Share on other sites

l i n k

 

 

koliko vidim na prvi pogled, glavne zvezde su im guiza, emre, apija i roberto karlos

i ovaj brazilac aleks

naravno, ne treba zaboraviti ni aragonesa

 

 

 

 

 

 

(@avatar)

dzejmi karager je car

 

------

edit

 

jebote, tek sad vidim da igraju salke - atletiko, apsolutni derbi treceg kola, tipujem na atletiko

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пардон, хтедох рећи четвртфинале!

Ma да, боље да смо добили Јувентус, Ливерпул, Барсу, Арсенал или Шалке...

Мада би и Марсеј, Олимпијакос или Фиорентина били више по мери од ових Турака, зар не?

Ја сам гледао овај пост и коментар је био искључиво за екипе које се овде помињу!

 

Brann-Ventspils 1-0

İnter Baku-Partizan 1-1

Drogheda-Dynamo Kyiv 1-2

Rangers-Kaunas 0-0

Tampere United-Artmedia 1-3

Sheriff-Sparta 0-1

AaB-Modriča 5-0

Beitar Jerusalem-Wisła Kraków 2-1

Fenerbahçe-MTK 2-0

Göteborg-Basel 1-1

Anderlecht-BATE 1-2

Anorthosis-Rapid Wien 3-0

Panathinaikos-Dinamo Tbilisi 3-0

Domžale-Dinamo Zagreb 0-3

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Жао ми што нисте добили јебене Скоузере...

 

I ja sam se potajno nadao, cenim da bi mi to bila najbolja prilika da gledam svoj omiljeni klud :D

l i n k

 

 

koliko vidim na prvi pogled, glavne zvezde su im guiza, emre, apija i roberto karlos

i ovaj brazilac aleks

naravno, ne treba zaboraviti ni aragonesa

 

(@avatar)

dzejmi karager je car

 

------

edit

 

jebote, tek sad vidim da igraju salke - atletiko, apsolutni derbi treceg kola, tipujem na atletiko

 

Guiza je presao ovog leta sa dolaskom Luisa Aragonesa na mesto trenera kao zamena za Kezmana, sigurno ce aragones dovesti jos Spanaca, spekulise se cak i transfer Xabia Alonsa...

 

Karager jeste car :D

 

I mnogo mi je zao sto igraju Salke - Atletiko medjusobno, mislim da je mesto oba tima u LS, mada i ja tipujem na Atletiko... Isto kao sto mi je zao sto Twente igra protiv Arsenala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам гледао овај пост и коментар је био искључиво за екипе које се овде помињу!

 

Од којих се Партизан могао састати само са Ренџерсом, Андерлехтом, панатинаикосом или Фенером...

Стога ми није јасан твој пост...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Anderleht treba prvo Bate Borisov da prodje, izgubili kuci 1-2 slepci :) To bi bila najlepsha opcija cenim..

 

Protiv Fenera, imho, nemamo shansi. Ne samo zbog njihove jachine, nego zbog nashe jadne igre. Plus shto ce tamo verovatno da ih "pojede" atmosfera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam se potajno nadao, cenim da bi mi to bila najbolja prilika da gledam svoj omiljeni klud :D

Не бих жалио ни 2000 да уживо псујем Џерарда...

 

Kako je moglo biti ovo je ispalo "odlično". Kakav bre Fener, pa njihov budžet nije ni 100 miliona e. Ako ponovimo igru iz Azerbejdžana sigurno prolazimo, samo teško da opet u skorijoj budućnosti možemo tako lepršavo da odigramo.

(RADE ŠPIJUN, 1. avgust 2008 12:26)

:) :) :)

Edited by Доктор Дабић

Share this post


Link to post
Share on other sites

Играчина која у својој каријери није освојила ниједну титулу у Премијеру. Пред Сколсом и Гигсом треба да клечи и моли их да га погледају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Играчина која у својој каријери није освојила ниједну титулу у Премијеру. Пред Сколсом и Гигсом треба да клечи и моли их да га погледају.

 

You said it for the lulz right? :):):)

 

Malo je falilo da udjem u raspravu, ali necu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte misliti da sam neki fan Liverpula i Dzerarda, samo postujem, doduse Gerarda do neba, jer je za razliku od ostalih velikana tog kluba(Fauler, Oven, Karager...) on stvarno uvek navijao za Liverpul, ne za Everton.

 

Sto se tice Partizana, mogli smo da prodjemo MALO bolje i MNOGO gore, tako da sam ja zadovoljan, u sredu ce vec stvari u igri doci na svoje tako da verujem da cemo spremni docekati Fener, a onda samo hrabro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Играчина која у својој каријери није освојила ниједну титулу у Премијеру. Пред Сколсом и Гигсом треба да клечи и моли их да га погледају.

 

Ti si jeo bunike ili uvek buncash? ,Jednostavno Skols nikada nije bio klasa igracha kao Dzerard , Gigs je stvarno dobar bio , ali nikada koliko SG .

 

Po tvojoj nesretnoj logic ,i Milicic je bolji od Divca , jer ovaj ima NBA titulu a Divac ne , pateticno .

Share this post


Link to post
Share on other sites

l i n k

"Moram reći da nijedan od ta dva rivala nije ozbiljan"

 

haha

 

e moji grobari...

 

 

 

---------------------

l i n k

 

Lippi Tips Inter And Manchester For CL Glory

Italian national team coach Marcello Lippi believes that Inter and Manchester United are the main candidates to win this year's Champions League.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...