Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Искрено, добра песмица је одабрана за саундтрек ...и да, заиста Чад Крегер, по фаци, подсећа на Симена Симоновића. :da:

 

... а видим по коментарима, сасвим солидно познајеш италијански!

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi Portugalci iz MU mi tako idu na qrac. Trebao je Fergi da proda onog cigana Ronalda i da uzme lepe pare za skotinu. A Nanija nije trebao ni da uzima, koji ce mu qrac smarac i davitelj lopte, pa vec je imao jednoga

 

Cinjenica je sledeca:taj Ronaldo je Macester!Bez njega su suv kurac,on im je doneo titulu prosle sezone.Sam.Sada se vidi ko su i sta bez njega.

A sto se tice Nanija,on je odlican igrac,samo sto je jos uvek neizivljen.Za 2-3 sezone ce taj biti igracina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, није. Манчестер је до пролећа био други иако је играо Роналдо и не би ни био први да је Арсенал имао више среће и мање повреда. Против Ридинга смо отворили сезону са 0:0, изгубили обе од Ситија, итд. Овим довођењем Бербатова Фергусон је показао да жели да поново има играча на којег може да се центрира, тако да играчи са крила неће више давати толико голова као прошле године, нити ће имати толико слободе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kakvi timovi su prosli da je sramota.

 

A grupa (Laka grupa)

 

CFR Cluj

Chelsea

Bordeaux

Roma

 

B grupa (Lako)

 

Anorthosis

Inter Milan

Panathinaikos

Werder Bremen

 

 

C Grupa (Lagana)

 

Barcelona

Basel

Shakhtar

Sporting

 

D grupa (Teza jer se zna da samo Liverpul prolazi)

 

Atletico de Madrid

Liverpool

Marseille

PSV

 

E grupa (laka)

 

AaB Aalborg

Celtic

Man Utd.

Villarreal

 

F (Grupa je teska)

 

Bayern Munich

Fiorentina

O. Lyon

Steaua

 

G (Laka)

 

Arsenal

Dynamo

Fenerbahce

Porto

 

H grupa (Teska)

 

BATE

Juventus

Real Madrid

Zenit

 

 

Hm................ Bez sranja i urlanja ovo je moja licna procena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes' on je bio...pa nije lose komentarisao,bolje da slusam njega nego Kovinjala ili Andrijasevica.

 

Sto se tice rezultata,relativno ocekivano.Iznenadio me Panatinaikos.Iako su izgubili,pokazali su jako dobru igru.

 

Samo,gde su sada nasi "rimljani",Vic Rattlehead i Rizzen? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes' on je bio...pa nije lose komentarisao,bolje da slusam njega nego Kovinjala ili Andrijasevica.

 

Sto se tice rezultata,relativno ocekivano.Iznenadio me Panatinaikos.Iako su izgubili,pokazali su jako dobru igru.

 

Samo,gde su sada nasi "rimljani",Vic Rattlehead i Rizzen? :)

 

Gde si gledao grke? na hrt-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde si gledao grke? na hrt-u?

 

Na HRT-u prenosili Chelsea - Bordeaux,ovo sam gledao u pregledu na HRT-u.Tamo daju highlights meceva,i mogu reci da su grci bili bas dobri,cak i bolji od Intera.Imali dve precke,dobru igru...ali jebiga,ne umeju.Ovi imali 3-4 sanse,zabili 2 gola,i ajd cao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...