Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

evo ko nedostaje danasnjem fudbalu vise od bilo kog igraca ili trenera...

colina.jpg

Jel ono Kolina pokrao Barselonu protiv Celzija kad je Karvaljo drzao Valdesa prilikom izvodjenja kornera? Ono se vidjelo iz Crne Gore, a ne sa 5 metara. Vazda je bilo sudijskih gresaka u dvomecu ovih timova, izgleda je sinoc prevladao spanski lobi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хехе, добра ти ова песмица! ;):pivopije:

 

He, he, hvala. Jedno mi nije jasno samo, da li je to igranje rukom ono iz nekog 80 i nekog minuta kada ga je napucao bas u saku (koji nije drzao pri telu) ili ono na kraju, posto ono na kraju nije bio penal jel ga je sa ledja pogodio u misku, fazon rame maltene. Kapiram da za ovo prvo zaista treba celzi da se zali ali ovo na kraju je bilo smesno a svi se izgleda za to najvise hvataju.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne navijam za Barsu ali mi drago što je Čelzi ispao, smaračka ekipa, jebali ih i katanaćo i Drogba i ostale bulje što se valjaju dok ih pipne neko. Kada je već Liverpool ispao, bar da u finalu gledamo dva najbolja tima u Evropi, i nadam se, da gledamo fudbal!

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

sramota za uefu, ovaj glupi norvezanin je skroz jadan, ali nije samo on kriv valjda i pomocnici imaju oci, trebali su i oni da primete neki od tri cista penala i da nije bilo govora o crvenom kartonu, kako da sve to ne primete 3 coveka osim ako nije bilo tako dogovoreno, nisam verovao u te zavere ranije ali i platini je rekao par puta da mu smeta to sto englezi dominiraju...

barsa je imala posed i vise suteva, ali jadnih suteva, u dve utakmice je celzi bio bolji i zasluzio je prolaz dalje, ali je takodje i sam kriv sto nije dao i drugi gol i to im se obilo o glavu, koliko god da su pokradeni opet su mogli dalje, a gvardiola je ocajno postavio ekipu, buskets je bio ocajan bolji bi bio hleb na starni a iniesta na svom mestu, ali generalno kada se pogleda cela sezona barsa je zasluzila finale

smatram da manu moze da zaustavi barsin napad, a barsina odbarana i da je u punom sastavu ne bi imala velike sanse da zaustavi mancheterov, tako da znam na koga cu da stavim pare

inace flecer je cisto izbacio loptu ispred fabregasa, a onda je spanac pao kao da ga je voz udario, i roseti nije priznao svoju gresku glupi idiot, fleceru moraju da skinu kaznu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu emociju jos nisam otkrio u sebi. ;)

Mi nidr. Voleo bih da puknu finasijski i onda se stope sa Notingem forestom jerbo ovi nesrećnici drugačije nema 'leba da se vrate u Premier ligu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...