Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

sta sad, kako ide sistem, protiv koga mogu da igraju recimo u zadnjem kolu kvalifikacija??

 

Najtezi moguci protivnici su Makabi Haifa, Levski Sofija, Dinamo Zagreb, Cirih, BATE Borisov ili prvak Poljske. Plus pun kurac slabije rangiranih ekipa koje mogu da izbace neki od jacih timova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najtezi moguci protivnici su Makabi Haifa, Levski Sofija, Dinamo Zagreb, Cirih, BATE Borisov ili prvak Poljske. Plus pun kurac slabije rangiranih ekipa koje mogu da izbace neki od jacih timova.

ovo zelim

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Ja ne bih voleo da igraju medjusobno.U tom slucaju bih morao navijati za groblje,posto meni zdrav razum i proslost ne dozvoljavaju da navijam za kockasti izmet.

 

No,koga god da dobiju,mislim da groblje ima jedinstvenu priliku da se probije do LS.I zaista mislim da je ovaj potez UEFE dobar,pre svega sto ce sansu dobiti i financijski slabiji klubovi,i na taj nacin fudbal napreduje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjace je sto se relativno lako moze desiti da i Dinamo upadne u grupu nosioca. Trebalo bi malcice kockice da im se sloze, ali nije tolko nemoguce. To bi bila jos jaca fora, dva tima iz bivse Juge u LS. Jos da padnu u istoj grupi, ihaaaj. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пази, реално је да падну два гола у првом полувремену ...

iz x-x... ili vise drugo poluvreme....

Мојне ово да призиваш Angelystor и BaalBehrit ће да те одробијају за све паре. :);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon prošlogodišnjeg otkrivanja koju muziku vole da slušaju u svlačionici, Manchester United je obelodanio i šta će se slušati u klupskom autobusu na putu do Olimpijskog stadiona u Rimu uoči večerašnje finalne utakmice Lige šampiona protiv Barcelone.

 

Na plejlisti će se tako naći Oasis (Gary Neville, Ryan Giggs i Paul Scholes su izabrali pesme Supersonic, Wonderwall i Cast No Shadow), Gipsy Kings, Duran Duran...

 

Cristiano Ronaldo (na slici) i Nani su izabrali pesme Gypsy Kingsa, golman Edwin Van Der Saar se opredelio za hit Musical Youtha iz 1982. Pass The Dutchie, dok je Rio Ferdinand bio originalan pa je izabrao Rio Duran Durana.

 

Menadžer Alex Ferguson voli ABBA-u, Franka Sinatru i Deana Martina, dok se Wayne Rooney opušta uz pesmu Dakota Sterephonicsa.

http://popboks.com/vest.php?ID=10436

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...