Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Apsolutno nezaslužen prolazak Bajerna. Prvo zbog načina na kojeg su Fiorentinu izbacili, drugo zbog ove odbrane koja nije ni za makedonsku ligu.

 

 

Друже, пусти то ко је играо лепше и правио шансе. Пролази даље онај ко је дао више голова у гостима. Нема ту неке филозофије.

Иначе, да Бајерн има Видића у одбрани ЛЕШ се не би доводила у питање.

 

hitl.jpg

Edited by Србија Србима
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dabogda se zadavio Rafaelo kuglama, nije čiča kriv, već on. Napaljeno pseto koje ostavlja ekipu na cedilu. Biće smrtno dosadno u poluf, ali želim Bavarcima da se okite naslovom....

 

Rafael je klinac, bice dobar igrac za par sezona.

Mene je vise iznervirao Kerik - prvi gol je njegov, onda pada u sledecem napadu i nigde ga nema kod drugog gola Bajerna.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rafael je klinac, bice dobar igrac za par sezona.

Mene je vise iznervirao Kerik - prvi gol je njegov, onda pada u sledecem napadu i nigde ga nema kod drugog gola Bajerna.

Slazem se. Rafael uopste nije los igrac, ali neikustvo je vidljivo iz aviona. U ovakvim utakmicama je ovo zadnje presudno.

Tim koji u cetvrtfinalu Lige sampiona izlazi sa veznim redom Flecer-Kerik-Gibson ima sve sanse da ne prodje dalje. Kerik me na trenutak podsetio na Zvezdine "kreatore" koliko je lopti na sredini izgubio i koliko je pogresnih pasova dao. Uz to, pracenje igre mu je bilo kao kod Gume Bogdanovica, tj. igde ga nema u presudnim momentima.

 

Bajernova mracna strana je odbrana i mislim da ce to da im presudi u nastavku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi jadni komentari.. ubacio nespremnog Runija, pa mu kriv Van Buiten. A bekovi Mancestera udarali Robena i Riberija kolko su mogli. Ciganin skotski, nikad gospodin od njega. 'Ser' moj kurac, seronja. I te 2 lige prvaka koje je osvojio, osvojio na srecu. Protiv Bajerna onim srecnim golovima posle '90 minuta, dje su ih njemci nadigrali. I protiv Celzija, cuveno klizanje Terija.

 

Kakva milina sto je Bajern prosao. Stvarno su zasluzili kad se sve pogleda.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Свака част Интеру на победи, Меси је показао колико је мали играч и обичан вашарски жонглер. У финалу Бајерн - Интер и Бајерн осваја.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Меси је показао колико је мали играч и обичан вашарски жонглер.

 

Ne lupetaj gluposti.

 

Zasluzena pobeda paprike,bili su bolji.Gvardiola je usrao sve kada se odlucio na defanzivu i uveo Abidala umesto Ibrakurtonovica,pa je zadnjih 15 minuta igrao sa Pikeom kao centarforom.Imali su gomilu sansi pri kraju,balija bi sigurno jedan uvukao.Bice Barsi jako tesko u revansu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Edit-@pita sa sirom-Ovo sto si rekao za Mesija je nebuloza.

 

 

Објективно, данас не да се није видео на терену, него боље да није излазио на исти уопште. Тако да са овом утакмицом и његовим наступом падају у воду сва неукусна поређења и претеривања са Марадоном, Исусом и осталима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije se puno vieo ni u Londonu , ali je u revansu objasnio neke stvari .

 

Zasluzena pobeda u ovom omalenom duelu , revans ce biti dobar , realno Barsa je trebalo i prosle godine da ispadne u 1/2 , ako i sad budu sudije na njihovoj strani prolaze , sto bih ja i vise voleo nego Inter , sve u svemu i protiv jednih i protiv drugih navijam u finalu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Објективно, данас не да се није видео на терену, него боље да није излазио на исти уопште. Тако да са овом утакмицом и његовим наступом падају у воду сва неукусна поређења и претеривања са Марадоном, Исусом и осталима.

 

Znaci Mesi treba svaku utakmicu do kraja karijere da da 3 gola i predribla po 2 puta ceo tim da bi bio dobar igrac?O Majko Bozja,andjeli s' neba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...