Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Ljudi iz Partizana neće tražiti pokretanje postupka, neka kazna se može očekivati jedino ako UEFA uradi nešto. Ne znam da li delegat uneo u zapisnik da je taj igrač to uradio. Mi nismo videli sa juga ništa, kad se to desilo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na forumu Južnog fronta su ljudi koji su u skorije vreme bili u Albaniji pisali o tome koliko se razlikuju Šiptari iz Makedonije i Kosova od onih iz matice. Kažu da se u Tirani sluša naša muzika, da su dobroćudni prema turistima, da ne napadaju Srbe i da ove sa Kosova i iz Makedonije smatraju primitivnim budalama.

 

to su gluposti...isti ti dobrocudni albanci su svim srbima promenili imena i prezimena u albaniji...bas je bilo pre 3-4 meseca emisija o tome...nece napadati turiste jer od toga hoce da zarade,da im turizam uznapreduje...to rekla njhova kandicka iz helsinskog odbora,pa sada mi treba da se primimo kako su oni dobri...jedna siptarska porodica je dala besu,pa cuva jedan nas manastir na kosovu...s'kolena na koleno...zaboravio sam koji,moze se naci na netu...mrzi me trenutno da dranguljam po netu...

sad mi pade na pamet, shta bi sa onim pacijentom shto je pokazao srednji prst kad je izlazio sa terena u beogradu? nisam chuo nishta, mada nisam neshto ni pratio zadnjih par dana shta se deshava.

 

a sta da mu bude?pa igrac iz nase lige peva timu iz nase lige"polu madjar,polu ustasa"...o cemu dalje pricati...srednjak se u nasoj ligi pokazuje stalno...od ovih kolika je mrznja,ovo je toliko minorno...prvo da mi pogledamo sebe...ponasanje njihovih igraca bilo bolje,nego u vecini utakmica nase lige...za navijace je druga stvar...ostavili plakat,mos misliti...ko ih jebe...koliko smo ocekivali,prakticno se nista nije desilo...tresla se gora,rodio se mis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da ipak postoji neka razlika izmedju tole super lige i kvalifikacija za ligu shampiona. da je srece pa da nema toga ni u jednom od pomenutih tamichenja, ali u evropskim takmichenjima bi to mogli sankcionisati, dok je kod nas sa ovakvim savezom tako neshto nemoguce.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kvalifikacije za ligu sampiona(ova prva kola)se mnogo ne razlikuju od nase lige...takmice se timovi samo da bi se takmicili...amateri...nemaju ni kadar stadion za utakmice...utakmica od sinoc nije se mnogo razlikovala od bilo koje utakmice nase lige...ok,po nekom pravilu treba kazniti lika,ali zasto da se uopste dize prasina oko nekog ko nije zasluzio ni loptu da pipne...ajde sada da su nekog pretukli,neki ekstrem,al ovo je nista...ako nece medjunarodne organizacije da reaguju na gore zlocine prema nama,a mi se nesto ni ne cimamo oko toga,zasto da i oko ovoga da bude prasine...ko ih jebe,ispali su,ponizeni su,to je bitno,nisu nikog ubili...jedino sto su mogli je da pokazu srednji prst...klasicna nemoc...realno pogledati,koliko se kenjalo,desilo se nista...da su nekog pretukli,srednjak se ne bi ni pominjao...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko god debilno i čudno izgledalo, nije baš totalna glupost... Stvaraju i jačaju kolektiv, rade na atmosferi u timu. Koliko vidim na ovom snimku, a i na ovim slikama, igračima ovo ne pada teško. Smeju se, zezaju se... Gledao sam ih i protiv Liona i protiv Standarda. Nisu ništa posebno, ali su kolektiv! Zna se šta je čiji posao.

 

Nama je Đura rekao da ne brinemo večeras. Kaže da smo nikad jači... :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni, najgori igrac u partizanu trenutno..zna jedino da ga prolaze kao drvo :mrgreen: ako budu igrali on i rnic, a po svoj prilici hoce, partizan nece imati bokove i onda ce opet trpanje kroz sredinu i molba bogu da jedna lopta prodje do eduarda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...