Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Стојковић

Миљковић(ваљда ће се коначно опоравити)Рнић Иванов Волков

Камара Марковић

Томић Илић

Едуардо Јованчић

 

Нема ни голог курца ако одигра другачије.

 

Хејл, добар је био и Илић. Покупио је масу лопти, такорећи асистирао за гол...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Major

 

Може и Аксентијевић мали десног бека, а уместо Вукића може и онај Нинковић мали или Лазар Марковић и наравно Сале Илић у средину а не на лево крило. Да је Сале играо на свом месту гурнуо би бар још 2-3 онакве лопте као код гола.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cigansko seljacki mentalitet i prazna glava, sta drugo reci...babovic dribla samog sebe, davi loptu, padne kao picka(uopste nije bio faul) i onda debil uklize kao glupson i dobije crveni, koliki retard moras biti da bi to napravio...

Damo gol, onda zvezdica Tomic dozvoli da mu igrac protrci, i napravi penal(koji je sudija jedva docekao da svira)

Kad je Jovancic sutnuo loptu nakon ofsajda i dobio karton, doslo mi je da skocim u tv i razbijem mu onu glupu bodsansku glavu, dokle vise ti seljacki nacini da dobijas kartone?

Gol u poslednjoj minuti ne vredi komentarisati...

Sve u zivotu se radi glavom, pola tima su retardi...mogli su lako dobiti Genk...nisu oni za nista osim za glumljenje zvezdica po Bg splavovima...

Stanojevicu, jebem ti sve na svetu, i tebi i onima koji ti u tim guraju Vukica i Scepovica.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Major

 

Може и Аксентијевић мали десног бека, а уместо Вукића може и онај Нинковић мали или Лазар Марковић и наравно Сале Илић у средину а не на лево крило. Да је Сале играо на свом месту гурнуо би бар још 2-3 онакве лопте као код гола.

 

Може, може...али нема Станојевић муда да их гурне у ватру.

Аксентијевић је могао без проблема да одигра уместо Ранковића.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брате, ми од Рукавине немамо крштеног десног бека. Све нека принудна решења. Рнић, Кнежевић, Марко Јовановић, сад Ранковић.

Кад је дошло време да се кука за Миљковићем онда јебига.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pametni Jovancic je onim sjanim potezom dobio drugi zuti i nece igrati u revansu...dakle, sjajno, Scepovica cemo trpeti do kraja utakmice...osim ako kojim slucajem ne povedemo, pa onda cuvene taktika, ko predje pola, crkla mu majka, pa ce izvuci sve napadace...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Nesalomivi

Fenikse, ti li si? :zeleni:

Potpisujem sve, sem da Stanoju neko gura Vukića... Što bi neko gurao matorog Vukića? On ide čisto Stanoju na dušu...

 

Mislim da je pobenavelog Kovinjala oko 2 milke ljudi "opalilo golim" na samom početku prenosa. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je Brašanac sa reprezentacijom...

Ja sam uvek bio za to da se gurne neki klinac u vatru pa šta bude... Dovoljno mi je da trči kao lud i da se zalaže maksimalno. Na gubitku ne možeš biti nikako.

Ninković ili Markovići, pa kud puklo!

Edited by Butterfingers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чак и Ковињало прозива Белгијанце и њихове навијаче. :bigblue:

taj covek je lud...toliko gresaka tokom prenosa da je to strasno...

 

ja to očekujem od babovića, koliko je glup ne bi me čudilo..

 

inače, kako smo dobili igrača više, igramo ko pičke..

 

inace,drugar tokom tekme iz zajebancije pitao kolika je kvota da babovic ne zavrsi tekmu... :haha:

opet je glumio ronalada,a veze nema...ima on neku tehniku,ali startnost k'o pokojnik...

Bili smo bolji i izgubili. Tipicno za nas. Nismo mi zreli za velike utakmice.

nisu zasluzili poraz,ali nisu ni pobedu...

 

Onaj Jovancic je smesan igrac.Al bas..

Ja ne volim Scepovica uopste al on je za ovog izmislio fudbal.

 

Sad moramo pobediti jbg, sami smo zakuvali.

 

ma daj bre,scepovic ni za 3cu litvansku ligu nije...jako ga neko gura da igra...

 

 

 

 

 

 

 

 

onom camu svaka cast za drugi gol...treba znati onako dati gol...mozda je bilo i slucajno,mada ne verujem...lep prijem,sa osecajem,perfektno...onaj pudil im je dobar,u drugom poluvremenu je bez greske primao duge lopte u prostor...i onaj de nesto,onaj pirgavi nije los...uposljavao je ljude lepo...ona camina kenedi je neka bizoncina,pa on je kroz meso hteo da prodje...ima je 2 dobra prodora...prvi put kada su partizanovi igraci stali,a nisu culi pistaljku...misle da je nasa liga,a drugi put kada je izlomio njih trojicu...al ovako je totalno ne usmeren igrac,mozda bi nesto i uradio,da mu neko pokaze da ovo nije ragbi...u partizanu vukic je katstrofalan,on ce umreti ako bude jos 2 tekme odigrao u ovoj sezoni...volkov odigrao korektno,ali prakticno je nemoguce da protiv jacih ekipa prolazi...cak i ono kljuse rnic nije napravilo nijednu gresku...za njegove nikakve fudbalske kvalitete je ono maksimum...mozda je stojkovic trebao da krene na igraca kod gola ranije,ovako je ostao na pola i primio gol...u beogradu ce biti ista ovakava tekma,samo sto mislim da ce partizan proci...nisu ovi nikakva ekipa,boze sacuvaj...ako ove ne prodju,onda nema sta da traze u kupu uefa...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ajmo realno. Ekipu koja je prvak Belgije, koja ima budžet barem pet puta veći od našeg, koja je razvalila Lion pre deset dana, Partizan je na njenom terenu stisnuo kao da su potpuno jednaki u svemu što sam naveo. Fizička sprema je odlična, nije bilo bunarenja, krila su se otvarala, jedan od dvojice napadača je učestvovao u napadačkom delu igre sredine terena, a opet je stizao da bude u šesnaestercu koristan. Odbrana je odlična kada se uzme u obzir vreme koje su igrači proveli zajedno. Golovi su plod glupih grešaka, ne može to da se ponovi.

 

Od žreba je svima punjena glava da će nas razvaliti, da nemamo šanse, da ćemo ispasti već posle prve utakmice. Ništa od toga se nije desilo. U Beogradu ih čeka pakao i ubeđen da ćemo ih dobiti sa bar dva gola razlike. Ovo je bila tek prva, u kojoj se nije znalo kakvi su. Sada je sve jasnije.

 

Problem je što Jovančić ne može da igra (za kartone dobijene za prigovore i šutiranje lopte posle zvižduka treba finansijski kažnjavati igrače), za Babovića i nije tolika šteta.

 

Nije Genk očajan, nego smo mi dobri, kapirate? I Barselona je učinila da Mančester izgleda kao FK Sopot, pa to ne znači da je engleski tim loš, nego da je ovaj drugi mnogo bolji.

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džabe što smo ih stisnuli, kada nisu imali muda da ih napadnu do kraja. Ovako smo igrali pederski, da ne izgubimo.

I ovo je Partizan, glupi golovi mogu da se ponove samo tako.

Takođe, i za Apoel pre dve godine se pričalo da ćemo ih pojesti u revanšu, pa su naši igrali kao pičke ceo meč.

 

I nismo mi dobri, ali bi mogli da budemo. Sa balvanom u napadu + Babovićem ili Tomićem i Vukićem u sredini, ko da svaku utakmicu počnemo sa igračem manje.

 

Bio sam optimista pre ovog meča, sad više nisam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...